Yeni doğan beşik seçimi

Radyoloji_2015

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2018
3
0
27
Annelerrrr!!
Yardımınıza ihtiyacım var bebeğim için beşik alacağım ama doğduktan sonra 4 yaşına kadar falan kullanmak istiyorum sonra çocuk odası olacak inşallah park yatakla mobilya kademeli beşik arasında kaldım.bu gorseldeki mi park yatak mi ne önerirsiniz kullanan var mı avantaj dezavantaj? Bı de öneride bulunanlar marka onerisindede bulunursa sevinirim

Eklentiler

• IMG20231114172404.jpg
    IMG20231114172404.jpg
    139,6 KB · Görüntüleme: 117
Ben bundan aldım belki 1 gece yatmıştır yani hicç sevmedi yatmadı. Kullanan kullanıyo seven seviyo tabi ki. Ham ahşap olduğu için söküp muhafaza ederken yamulur bozulur diye sattım.

Ben park yatak tercih ettim. Hem kurması hem de toplayıp kaldırması kolay. Bebek için de ahşaba göre daha güvenli. Ahşap daha sağlıklı olmasına karşın bebek kendini istemsizce incitebilir. Kafasını orasını burasını çarpabilir. Ölçüsüne göre değişmekle birlikte park yatakların derinliği ve genişliği daha fazla olabiliyor. Özellikle bebekler dönmeye, ufaktan ayaklanmaya başladığında ahşap beşikler yetersiz kalıyor. Park yatakta mesela geliyordum bakmaya ne nevresim ne yorgan kalmış, azimle yatağın altı üstüne gelmiş. Söküyorlar belli bir süre sonra hani o kenarlıklara da pek güven olmaz. Park yatak hala duruyor bir köşede kullanılabilir durumda. Katladık kaldırdık. Şimdi kendi oda takımları var. Şimdiki piyasayı pek bilmiyorum ama papetto marka almıştık. Kısa süre için ahşap beşikler kullanılabilir ama uzun vadede özellikle bebek ayaklanmaya başlayınca şahsen güvenip de yatırmazdım.

Annelerrrr!!
Yardımınıza ihtiyacım var bebeğim için beşik alacağım ama doğduktan sonra 4 yaşına kadar falan kullanmak istiyorum sonra çocuk odası olacak inşallah park yatakla mobilya kademeli beşik arasında kaldım.bu gorseldeki mi park yatak mi ne önerirsiniz kullanan var mı avantaj dezavantaj? Bı de öneride bulunanlar marka onerisindede bulunursa sevinirim
Bende bundan var. Oğlum 5 aylık severek yatıyor. İlk aylarda en üst kademede kullandık. Biraz hareketlenince orta kademeye indirdik. Yaşından sonra en alt kademeye indireceğim. Bana park yatak güvenli ve konforlu gelmiyor. Ayrıca bebekler sınırları öğreniyorlar. Ona göre yatıyorlar. Tabi uyku eğitimi verecekseniz ve çok geziyor gece farklı yerlerde uyuma durumu oluyorsa park yatak almalısınız.

Annelerrrr!!
Kesinlikle park yatak almalısın biz aldık sonra park yatak almak zorunda kaldık bu yatağa hiç gerek yok büyük yatak alırsın ilerde şimdi park al

Böyle ahşap alacaksan büyüyen karyola tavsiye ederim. Onu da odasında yatmaya başlayacağı zaman alabilirsin. Park yatak ben de kullandım. Memlekete, tatile giderken bagaja koyuyorduk toplayıp. Holmer marka kullanmıştım. 10 yıl olmuştur alalı, hala sapasağlam

Böyle ahşap alacaksan büyüyen karyola tavsiye ederim. Onu da odasında yatmaya başlayacağı zaman alabilirsin. Park yatak ben de kullandım. Memlekete, tatile giderken bagaja koyuyorduk toplayıp. Holmer marka kullanmıştım. 10 yıl olmuştur alalı, hala sapasağlam
Park yatagi sadece ev dışında mi kullandiniz yoksa evde de kullanıyor muydunuz

X