Yeni evliyim zevk alamıyorum

Ceyceyy34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2023
17
7
25
Merhaba 3 haftalık evliyim cinsel birleşmede kendimi çok kasıyordum ama rahatlatmayı başardım pelvik kası egzersizi yapıyorum sprey denedim ve ilk defa penisin hepsi girdi ama ben zevk alamadım spreyden de olabilir uyuşturdu çünkü. Evli olanlara sormak istiyorum ilk zamanlar zevk almamam normal mi? 1 senelik evli arkadaşım normal olduğunu zamanla zevk alacağımı söyledi ben biraz sabırsızım önerilere açığım

Ön sevişmede çok sabırlı ve bana gerçekten çok iyi davranıyor etkiliyor da ama ben kendimi nedenini bilmiyorum çok geriyorum. Oysaki hiçbir korkum yok zaten eşimle 8 yıl birliktelik sonrası evlendik sadece ben zevk alamadığım için o da üzülüyor ben de üzülüyorum umarım birkaç sefere geçer

Zamanla zevk almaya başlayacaksın. Şuan belli ki korkuyorsun o yüzden hep alıştıkça tadına varacaksın :KK54:

olabilir de olmayabilir de... ten uyumu, ikinizin de fizyolojik yapınız, senin vücudunu zamanla tanıman, eşinin seni tanıması, cinsel tabuların vs. gibi bir sürü şey var bunun olup olmamasını etkileyecek...

Merhaba 3 haftalık evliyim cinsel birleşmede kendimi çok kasıyordum ama rahatlatmayı başardım pelvik kası egzersizi yapıyorum sprey denedim ve ilk defa penisin hepsi girdi ama ben zevk alamadım spreyden de olabilir uyuşturdu çünkü. Evli olanlara sormak istiyorum ilk zamanlar zevk almamam normal mi? 1 senelik evli arkadaşım normal olduğunu zamanla zevk alacağımı söyledi ben biraz sabırsızım önerilere açığım
Evet biraz sabir zamanla zevk alirsiniz, ön sevişmeyi uzun tutmalisiniz

İlla ki zevk herkes alacak diye birşey yok aslında vucuddan vücuda değişiyor bunu ancak birkaç kere daha denegdinde anlarsin canım .

Canım bende 1 senelik evliyim. Yani ilk aylarda alışma süreci falan derken insan tam o zevki alamıyor ister istemez kasıyosun kendini. İlerleyen aylarda iyice alışınca sen de bırakırsın kendini. Bırak da zaten çok güzel
Bide ön sevişme çok önemli uzun tutun

Valla ben tam anlamıyla doğum yaptıktan sonra zevk almaya basladım ilk 1 yıl vajinismusla gecti cözdük sonra hamilelik derken zamanla oturdu bir seyler sizin de muhtemelen zamanla olur zevk alma durumu.Birbirinizin hassas noktalarını zevk aldığı seyleri öğrenerek olur birden bire zevk alan var mıdır pek sanmam ben ya

Merhaba ilk zamanlar ben de hiç keyif almazdım fakat zamanla keyifli olmaya başladık normal . Özellikle ilk zamanlar vajınusmustum diyebilirim çok acıyordu , kendimi salmayı öğrendiğimden beri keyifli ve acısız olmaya başladı.

Merhaba ilk zamanlar ben de hiç keyif almazdım fakat zamanla keyifli olmaya başladık normal . Özellikle ilk zamanlar vajınusmustum diyebilirim çok acıyordu , kendimi salmayı öğrendiğimden beri keyifli ve acısız olmaya başladı.
Evet maalesef bende öyle kasıyorum kendimi ama rahatlattığımız zaman vajinayı açtığımı ikimizde hissediyoruz resmen ben açıyorum 😂 ve zamanla acının da gideceğini umuyorum inşallah ben de zevk alabilirim teşekkürler ☺️

Merhaba ne kadar zaman sonra acısız olmaya başladı acaba ?

Resmen benim acmak istedigim konu açilmis buraya:) bende 3 haftalk ewliyim. Ilk baslarda kasiyordum ve aci cekiyordum. Smdi acilarim azaldi ama hala zevl almayi tadamadim.umarim zamanla alabilirim

X