Yeni hamile kalanlar yardımcı olun lütfenn🌸🌸

terapique

Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2024
147
21
29
Merhaba arkadaşlar 8-9 gündür adet sancılarım var fakat ben ilaçsız adet görmüyorum iki yıllık evliyim doktorlar bir problem yok demişti. 5 gün önce adet sancılarım olunca kan testi vermişti. 0.100 negatif cıkmıştı. Dün sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım 10 dk içinde hayalet bir görüntü çıktı görüntüsünü eklicem. Bu sabahta hem erken gebelik testi hemde kaset test yaptım erken gebelik testinde birşey çıkmadı fakat kasette de 15 dk sonra çok hafif görünen bir çizgi görüyorum ikisinide eklicem yardımcı olurmusunuz lütfen kan vermelimiyim ?
Gögüs uçlarım yanıyor acıyor ve ara ara ağrılarım oluyor bel kasıkta. Sırtım ayakta durdugum zaman sanki kopuyor

Eklentiler

• IMG_3105.jpeg
    IMG_3105.jpeg
    34,7 KB · Görüntüleme: 375
  • IMG_3118.jpeg
    IMG_3118.jpeg
    41,4 KB · Görüntüleme: 366
  • IMG_3117.jpeg
    IMG_3117.jpeg
    121 KB · Görüntüleme: 382
  • IMG_3115.jpeg
    IMG_3115.jpeg
    141,5 KB · Görüntüleme: 373
Yorum için teşekkür ederim🫶🏼 Sizce bugün kan testi veriyim mi ? En son 5 gün önce vermiştim 0.1 çıkmıştı

Merhaba arkadaşlar 8-9 gündür adet sancılarım var fakat ben ilaçsız adet görmüyorum iki yıllık evliyim doktorlar bir problem yok demişti. 5 gün önce adet sancılarım olunca kan testi vermişti. 0.100 negatif cıkmıştı. Dün sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım 10 dk içinde hayalet bir görüntü çıktı görüntüsünü eklicem. Bu sabahta hem erken gebelik testi hemde kaset test yaptım erken gebelik testinde birşey çıkmadı fakat kasette de 15 dk sonra çok hafif görünen bir çizgi görüyorum ikisinide eklicem yardımcı olurmusunuz lütfen kan vermelimiyim ?
Gögüs uçlarım yanıyor acıyor ve ara ara ağrılarım oluyor bel kasıkta. Sırtım ayakta durdugum zaman sanki kopuyor
İkisinde de çizgi var hadi inşallah hamilesindir🙏 bence yarın ver kanı

İkisinde de çizgi var hadi inşallah hamilesindir🙏 bence yarın ver kanı
Ya çok teşekkür ederim yorum için🤍 Rabbim isteyen dileyen herkese hayırlı afiyetli evlatlar nasip etsin. Sanırım bu akşam vericem yada iki gün dahamı bekliyim tam bir hafta oluyor diğer kanı verdiğimle ?

Ya çok teşekkür ederim yorum için🤍 Rabbim isteyen dileyen herkese hayırlı afiyetli evlatlar nasip etsin. Sanırım bu akşam vericem yada iki gün dahamı bekliyim tam bir hafta oluyor diğer kanı verdiğimle ?
İki günde bile sonuç değişebiliyor bence yarın ver testlere göre biraz düşük bir değer çıkar diye düşünüyorum

ben de çift çizgi gördüm umarım pozitif ve sağlıklı bir gebeliktir 🤍 idrar testinde çıkınca kan testinde kesin çıkar diyorlar bence ver test 🤭

X