Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Freshh

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2018
1.511
5.817
Spinal sezeryan oldum canim yarisindan sonra sakinlestirici ile uyuttular ilk saatlerin bi zorlugu oluyor ama 6 saate baya toparliyosun cok sukur simdi emzirme telasimiz var artik birde gazimi cikaramadim hala
Bebisin de emer hemen insallah, gaz çıkarman icin de ne yapmalı bilemedim :KK43: bizim de basımıza gelecek, hele benim ilk Doğum, cok cahilim, o yüzden soruyorum detayları canım.

Gokdenizim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2017
1.123
2.010
29

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 554 gün geçti.

Gokdenizim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2017
1.123
2.010
29
Spinal sezeryan oldum canim yarisindan sonra sakinlestirici ile uyuttular ilk saatlerin bi zorlugu oluyor ama 6 saate baya toparliyosun cok sukur simdi emzirme telasimiz var artik birde gazimi cikaramadim hala
Hayırlı olsunnn yeni hayatınız💓cok geçmiş olsun canım benim 1 haftacbi geçsin inşallahhh tüm sıkıntın biter. Gaz içinde kaydı hoşafı iç bana iyi gelmişti

Khaleesi21

Üç kalpli olmak istiyor ❤️❤️❤️
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2017
1.816
3.636
Hayırlı olsun canım.çok sevindim,tebrik ediyorum.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 654 gün geçti.

Bilemedimki1

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2019
313
147
21
Kızlar 17+5haftalik hamileyim hafiften adet ağrısı gibi sancim var sizce bu normal mi

Gokdenizim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2017
1.123
2.010
29
Cok Gecmiş olsun.
Ben de 2 gün limonlu su içtim kafamı kaldıramamıstım
Saol canım benim bundan sonra cok Lazım olursa 1 bardak içerim. Aynen kafam kalkmadı ya salak gibi oldum. Hiç iştahım yok bugün zorla kahvaltı yaptı. Ruhen bedenen her türlü dengesizim ya 😁

pufboregi

Guru
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2011
3.276
3.111
Günaydıııın
Sabah limonlu bir bardak su içtm
Kahvaltım
2 yumurta, lor peyniri, domates, salatalık, zeytin, acı biber, zyağı üstüne

Bugün dikkat etmem lazım bulgur yedim iki gündür koca tabak. Sabah tartıda 69,9 gördüm şoklardayım 😱 daha iki gün önce 68,8 di kabus

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 596 gün geçti.

pufboregi

Guru
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2011
3.276
3.111
Burayı biraz boşladım kızlar yeni eve taşınınca sürekli bi misafir geliyor ya da ben gidiyorum çağırıyorlar. Benim kendime çeki düzen vermem lazım yoksa fena olcak bu kilo olayı. Hedefim güya 10 kg ile bitirmekti. Şimdiden 10 u bulmuş oldum. Hani 30 lu haftalarda duruyordu bu kilooo bende niye öyle olmadı😕 31. Haftamdayım bundan sonra dikkatli davranmalıyım çooook aldım çok

pufboregi

Guru
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2011
3.276
3.111
Eyslg Eyslg cnm şimdi meşgulsun ama olur da bakabilirsen doğuma giderken en son kaç kiloydun onu da listeye yazayım. Seni kırmızıya çevirdim☺️ Bir de tabi doğum sonrası ilk kilo bildirimin de lazım

cool_lime

Hedef 60 kilo. Durmak yok yola devam💃
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2018
2.641
5.260
Selamlar kizlar. Nasilsiniz Eyslg Eyslg hayirli olsun canim Allah anali babali buyutsun.:KK200: diyetisyene ara verdim o sira kilo almistim tekrar vermeye basladim tarti gunu cumalari mi hala pufboregi pufboregi

Gokdenizim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2017
1.123
2.010
29
Burayı biraz boşladım kızlar yeni eve taşınınca sürekli bi misafir geliyor ya da ben gidiyorum çağırıyorlar. Benim kendime çeki düzen vermem lazım yoksa fena olcak bu kilo olayı. Hedefim güya 10 kg ile bitirmekti. Şimdiden 10 u bulmuş oldum. Hani 30 lu haftalarda duruyordu bu kilooo bende niye öyle olmadı😕 31. Haftamdayım bundan sonra dikkatli davranmalıyım çooook aldım çok
Bugün erkenden bildirim yapayım belki yarına kilom artar 😁 pufboregi pufboregi 25. hafta 61.3 ile devam ediyorum henüz kilo artışı yok 2 haftadır ama Bi anda gelecek bekliyorum çünkü hep öyle oldu 😁

Freshh

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2018
1.511
5.817
Güle güle otur yeni evinde canım,hayırlı olsun. Benim de 10du sonra baktım olmuyor 15 yaptım hedefi😂😂😂

Toprak07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2016
580
345
34
Canim evet sabah kavustuk bebegimle darisi sizlere de olsun inşallah bebiste bende iyiyiz
ne guzel kavuşmuşsun yavruna..Allah anali.babali büyütsün inşallah..hayırlı uzun ömrü olsun..
hurma kuru kayısı dut süt artırıyormuş ve de suuu..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 622 gün geçti.