Emzikli Diyet Doğum Kilolarını Birlikte Verelim

Kızlar merhaba bildirim gelmediği için göremedim. Bu ara çok dikkatliyim ve motiveyim. Dışarı çıkmıyorum zaten 3 gün hoca ile çalışıyorum 2 dün de evde kendim yürüyüş ip filan yapıyorum. Su 3 lt civarı içmeye çalışıyorum ama zor oluyor havalar soğuyunca. 68 kg yum ama genelde 700-800 gr yağ verip 300-400 gr kas alıyorum o yüzden tartı aşağı inmiyor. Bedenim epey inceldi normalde geçen sene çocuğun doğum gününe 70 olsam yeter diyordum şimdi 65 te gözüm. Olursa olur olmazsa kilo almamaya çalışacağım. Malum kış mevsimi çok tehlikeli kilo alma açısından. Bu hafta itibari ile kendi diyetisyenim ile online devam edeceğiz ben ona bile çıkmak isteyorum. Umay hayırlı olsun bebiş bir kaç sene zor olur ama sonra çok rahat olursunuz hepiniz. Bu arada bebeleriniz nasıl? Bizimki 10 aylık oldu emekleme tırmanma diş vb ile geçiyor.
Bugünün menüsünü yazayım
8:00 kahvaltı
Pırasalı yumurta
1 karper
1,5 wasa
Domates salatalık
1 çatal badem helvası
Ara
Yeşil çay
6 kaju
Öğle kabak çorbası salata
Ara Türk kahvesi 1 tane yuvarlak çikolata
Akşam nohutlu ananaslı ılık salata ayran
Bir tane mandalina
Spor hoca ile bir saat spor ( çok yorucu oldu bugün ilk kez ne zaman bitecek diye sordum normalde hemen geçiyordu zaman)
Bakıcımız rahatsız 2 haftadır benim de sınav haftam çok zorlanıyorum. Dua edin bir rahatlayalım

Kızlar merhaba bildirim gelmediği için göremedim. Bu ara çok dikkatliyim ve motiveyim. Dışarı çıkmıyorum zaten 3 gün hoca ile çalışıyorum 2 dün de evde kendim yürüyüş ip filan yapıyorum. Su 3 lt civarı içmeye çalışıyorum ama zor oluyor havalar soğuyunca. 68 kg yum ama genelde 700-800 gr yağ verip 300-400 gr kas alıyorum o yüzden tartı aşağı inmiyor. Bedenim epey inceldi normalde geçen sene çocuğun doğum gününe 70 olsam yeter diyordum şimdi 65 te gözüm. Olursa olur olmazsa kilo almamaya çalışacağım. Malum kış mevsimi çok tehlikeli kilo alma açısından. Bu hafta itibari ile kendi diyetisyenim ile online devam edeceğiz ben ona bile çıkmak isteyorum. Umay hayırlı olsun bebiş bir kaç sene zor olur ama sonra çok rahat olursunuz hepiniz. Bu arada bebeleriniz nasıl? Bizimki 10 aylık oldu emekleme tırmanma diş vb ile geçiyor.
Bugünün menüsünü yazayım
8:00 kahvaltı
Pırasalı yumurta
1 karper
1,5 wasa
Domates salatalık
1 çatal badem helvası
Ara
Yeşil çay
6 kaju
Ara Türk kahvesi 1 tane yuvarlak çikolata
Akşam nohutlu ananaslı ılık salata ayran
Bir tane mandalina
Spor hoca ile bir saat spor ( çok yorucu oldu bugün ilk kez ne zaman bitecek diye sordum normalde hemen geçiyordu zaman)
Bakıcımız rahatsız 2 haftadır benim de sınav haftam çok zorlanıyorum. Dua edin bir rahatlayalım

Ben ne yedigimden ne ictigimden bir sey anliyorum cidden. Haftada 2 gun pilatese gidiyorum onun disinda full ders calisma full danisanlarin haritasina bakma. Bir de bebek var. Yurumeye basladi hele tam saatli bomba oldu 🤷‍♀️ o evde spor yaptigim asiri motive oldugum zamanlar cok eskide kaldi...

Ben ne yedigimden ne ictigimden bir sey anliyorum cidden. Haftada 2 gun pilatese gidiyorum onun disinda full ders calisma full danisanlarin haritasina bakma. Bir de bebek var. Yurumeye basladi hele tam saatli bomba oldu 🤷‍♀️ o evde spor yaptigim asiri motive oldugum zamanlar cok eskide kaldi...
Bizimki emekliyor o bile beni yoruyor resmen seni düşünemiyorum.
Kilon ne durumda peki regl olmak farketti mi metabolizma açısından

Bizimki emekliyor o bile beni yoruyor resmen seni düşünemiyorum.
Kilon ne durumda peki regl olmak farketti mi metabolizma açısından

En son ne zaman tartildigimi hatirlamiyorum 😄 75-76 gidip geliyorum sanirim. Bir de regl cok duzensiz hala 2 kere falan oldum duzen de oturamadi.

Emeklemek daha kolay yurusun tepelere cikmaya calissin da gor 🤦‍♀️

En son ne zaman tartildigimi hatirlamiyorum 😄 75-76 gidip geliyorum sanirim. Bir de regl cok duzensiz hala 2 kere falan oldum duzen de oturamadi.

Emeklemek daha kolay yurusun tepelere cikmaya calissin da gor 🤦‍♀️
Tepelere çıkmadığımızı düşünüyorsan bizi üzersin 😅
Detoks programı iştahı filan kesti mi peki?

Yok ya bitince daha bir saldiriyor insan 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Hadi ya neyse şimdilik uzak durayım.
Menümü yazayım
Sabah 1 krep
1 üçgen peynir
Domates salatalık
1 dilim ananas
1 çatal helva
Ara filtre kahve mandalina
Ara
1 dilim ekmek 1 kaşık labne
Akşam yeşil mercimekli kabak yoğurt salata
Akşam çayı karışık kuruyemişle içildi
Sporum da yürüyüş sadece bugün
Yarın dinlenme günüm. Pazartesi de sınavlar başlıyor bakalım çalışabilirsem iyi yarına

Not: ben kabak yerken eşim önce ekşili köfte sonra suçla helva sonra ballı muzlu süt götürdü mideye

Eklentiler

• ED7FDF25-957B-452A-B0DE-1398CA7A2AA3.jpeg
    ED7FDF25-957B-452A-B0DE-1398CA7A2AA3.jpeg
    138,8 KB · Görüntüleme: 55
  • 8667ADC4-B902-46CE-B199-F28A2BA75740.jpeg
    8667ADC4-B902-46CE-B199-F28A2BA75740.jpeg
    151,5 KB · Görüntüleme: 53
  • 2181189F-C5F8-40BC-B84F-821FEFBB3FFA.jpeg
    2181189F-C5F8-40BC-B84F-821FEFBB3FFA.jpeg
    59,9 KB · Görüntüleme: 55
  • DC42A01F-71D1-45E5-9D8F-439B9C5B6159.jpeg
    DC42A01F-71D1-45E5-9D8F-439B9C5B6159.jpeg
    101,1 KB · Görüntüleme: 55
Hadi ya neyse şimdilik uzak durayım.
Menümü yazayım
Sabah 1 krep
1 üçgen peynir
Domates salatalık
1 dilim ananas
1 çatal helva
Ara filtre kahve mandalina
Ara
1 dilim ekmek 1 kaşık labne
Akşam yeşil mercimekli kabak yoğurt salata
Akşam çayı karışık kuruyemişle içildi
Sporum da yürüyüş sadece bugün
Yarın dinlenme günüm. Pazartesi de sınavlar başlıyor bakalım çalışabilirsem iyi yarına

Not: ben kabak yerken eşim önce ekşili köfte sonra suçla helva sonra ballı muzlu süt götürdü mideye

Kuruyemis cekti canim🤣

Selam kızlar. Bende 71lere kadar inmişken 2 haftadır yedikçe yiyorum. 73lere çıktım. Ama artık buna bir dur diyorum ve 6ları görmek için yola başlıyorum.
Umay- Umay- hayrlı olsun bebeğin. Büyük kaç yaşındaydı?
autumnn autumnn yeni bir uğraş bulmana çok sevindim. İnşallah meslek olarak da kolaylıkla yaparsın. 😍

Selam kızlar. Bende 71lere kadar inmişken 2 haftadır yedikçe yiyorum. 73lere çıktım. Ama artık buna bir dur diyorum ve 6ları görmek için yola başlıyorum.
autumnn autumnn yeni bir uğraş bulmana çok sevindim. İnşallah meslek olarak da kolaylıkla yaparsın. 😍
Canım sen dikkat edince gidiyor hemen. Hadi kasım bitene kadar gel 70e

Tesekkur ederim 🎀🙏 meslek olarak da yapmaya basladim bile 😍

X