Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

İlginç bir tartı sabahı
Yeni evimin mutfak,misafir odasi,iki ayrı banyosunda 61,9 um
Yatak odasi,çocuk odası,antresinde 62,9 😂
Mermer parke diye ayıracak olsam yatak odası misafir odası yer döşemesi aynı,sonuç niye farklı 😅
Sabah sabah kafayı yedirtti bana tartım
pufboregi pufboregi biz 62,9 yazalım güncelde😳 yarın 29.haftaya giriyorum ve geri kalan zamanımda kendime sadece +5 hak tanıyorum,az mı😧
68le doğuma girsem harika olur 😳
Cok cıkarsan üstüne oda cozutur 😁😁

İlginç bir tartı sabahı
Yeni evimin mutfak,misafir odasi,iki ayrı banyosunda 61,9 um
Yatak odasi,çocuk odası,antresinde 62,9 😂
Mermer parke diye ayıracak olsam yatak odası misafir odası yer döşemesi aynı,sonuç niye farklı 😅
Sabah sabah kafayı yedirtti bana tartım
pufboregi pufboregi biz 62,9 yazalım güncelde😳 yarın 29.haftaya giriyorum ve geri kalan zamanımda kendime sadece +5 hak tanıyorum,az mı😧
68le doğuma girsem harika olur 😳
Cnm taş zemin en doğrusunu verir. Benimki fayans üstünde mesela. Dümdüz olmalı. Parke yanıltıcı onu dikkate alma. Ben 61.9 yazalım derim

Kahvaltı öncesi 2 büyük bardak limonlu su ( aman siz yapmayın iki bardak ağır geldi sanırım midem nasıl bulandı🤢)
Kahvaltı klasik salatam

Bugün imkan oldukça düzgün beslenicem. Doktorun verdiği toplam kilomu doldurdum bile. Kiloyu geçtim yediğim sağlıksız şeyler midemi kötü yapıyor şişlik de cabası. Yerken güzel sonra rahatsızlık. Niye ona rağmen yiyorum ki. Ztn haftaya bayram. Hep yemeli içmeli oluyor Bayramlar. Bari bu hafta temiz besleneyim

Cnm taş zemin en doğrusunu verir. Benimki fayans üstünde mesela. Dümdüz olmalı. Parke yanıltıcı onu dikkate alma. Ben 61.9 yazalım derim
Tamam o zaman 61,9 olsun canım.İki ayrı banyo zemini bana da güvenilir geliyor ama yatak odası isguzarlik yaptı 😅
Haftaya doktor kontrolum var, o zamanki sonuçla da kiyaslayip bundan sonra hep aynı yerde tartilicam😊

Sabah: Az bir ekmekle cikolata
Kahvaltı: 1 haşlanmış yumurta,domates,salatalık,kasar,köy peyniri,lor,7 zeytin,acuka,yarım bardak meyve suyu
Ara:Küçük eriklerden bir kase,3 ceviz,2 kuru kayisi
Aksam: 1 kase çorba,1 tabak taze fasulye,bir kade yogurt
Ara: Üzüm,ceviz

pufboregi pufboregi saçma sapan beslenmemin sonucu 76,7 cıktım bugun ama ödemdr diyorummm kg almış olamam bi haftada :confused: bence şimdilik orası aynı klsın haftayada bn böyle çıkarsam almışımdır deriz :KK70:
Cnm almış da olabilirsin artık 12 haftan bitmiş. Sonrası kilo alımı başlıyor zaten. 700 gr ın 400 ü ödem olsa gerisi senindir🙈 sen bence iki gün dikkat et sonra bak bakalım ödem miymiş? Ona göre yine güncellerim

Cnm almış da olabilirsin artık 12 haftan bitmiş. Sonrası kilo alımı başlıyor zaten. 700 gr ın 400 ü ödem olsa gerisi senindir🙈 sen bence iki gün dikkat et sonra bak bakalım ödem miymiş? Ona göre yine güncellerim
tamam canım az önce yazdıgında cok mantıklı bu hafta dikkat edelim bayramlar zor geçiyor cidden
bende bu hafta eski düzenimde devam edicemm :KK49:

pufboregi pufboregi saçma sapan beslenmemin sonucu 76,7 cıktım bugun ama ödemdr diyorummm kg almış olamam bi haftada :confused: bence şimdilik orası aynı klsın haftayada bn böyle çıkarsam almışımdır deriz :KK70:
Ben ilk üç ay 2 kilo almıştım hemşerim 😅 Millet verir ben aldım 😱Seninki henüz bişey değil ki, çok suyla gider bile belki 😍

ay hemşerim senin başlangıç kilon az ya ben tosun gibiyim baksana :KK70:
inşallah bnde cok almam bu 9 ayın sonunda sizler gibi bence sen süper gidiyosunnn :anneadayı: :KK200:
Kendine demesene öyle 😒 ben de kilo takıntısı vardı hemşerim,üni dönemi çok kilolu olup kendi cabamla 24 kilo vermiştim.Ondan beridir vücut kendini korudu 😳 Şimdide ayarim kacmasin istiyorum 😅 İlk üç ayında kilo almadığına göre proteinli beslenerek sende az alican diye düşünüyorum 😍

Kendine demesene öyle 😒 ben de kilo takıntısı vardı hemşerim,üni dönemi çok kilolu olup kendi cabamla 24 kilo vermiştim.Ondan beridir vücut kendini korudu 😳 Şimdide ayarim kacmasin istiyorum 😅 İlk üç ayında kilo almadığına göre proteinli beslenerek sende az alican diye düşünüyorum 😍
ay masallah ne güzel vermişsin 24 kg yaa helal :)
haklısın hemşerim alması cok kolay vermesi zor :KK70:
inşallah cok almam bakalım :)

Kendime 5 kilo hakkı tanıyorum bundan sonra. 38de doğurursam(sezeryan olacagı için) haftalık yarım kilo hakkım var...🙈🙈🙈Bir umut benimkisi🧡🧡🧡
İnan ödemden öyle korkuyorum ki oğlumda cok agladım şişlik ten ayaklarımın üzerine basamıyordum. Tuzu ekstra kıscam oyüzden ellerim şişince tırstım yine mi tansiyon cıkacak diye. Haftada yarım kilo ideali zaten bence cok rahat yapabilirsin 👍

X