Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

Cuma bildirim geleneğini bozmayayım pufboregi pufboregi 15 gün oldu doğum yapalı şu an 65 kg. Su ve düzenli beslenme ile 10,5 kg gitti. İnşallah daha da veririm 58 olmak istiyorum 😫
Kuzum senin boy çok uzun 60 ideal değil mi? Ben 170 im 58 olunca incecik oluyorum. 36 beden oluyor rahatlıkla hem de. Dur bakalım önce gebelik kiloları bi gitsin 40 ın çıkınca gitmiş olur onlar. Sonrası da gelir inşallah

Kuzum senin boy çok uzun 60 ideal değil mi? Ben 170 im 58 olunca incecik oluyorum. 36 beden oluyor rahatlıkla hem de. Dur bakalım önce gebelik kiloları bi gitsin 40 ın çıkınca gitmiş olur onlar. Sonrası da gelir inşallah
60 ideal ama 58 oldugumda kıyafetlerim daha bi güzel duruyor 🤣🤣 Şimdiden baya inceldim doğum yapmamış gibiyim bugün eski kıyafetlerime girdim pantolonlarım eteklerim.. minik bi sezaryen göbeği var korse kullanacağım. göğüslerden dolayı da bluzlerim kasıyor sinirim bozuluyor.. inşallah canım şu süreci bi atlatalım zamanla her şey

Ben tartilmayi unuttum. Yarin sabah tartilip yazarim artik. Sicaktan uyuyamiyorum evin butun odalarini geziyorum gece. Yatakta yatmak mumkun degil asiri sicak. Yastiklar terden islaniyor.suyum cikiyor.
2 gundur de sagliksiz beslendim. Dun tost yaltim evdd abarttim. Bugun aksam disarda pide yedim abarttim.. cok pismanim o yedigim pide icin.

Ben tartilmayi unuttum. Yarin sabah tartilip yazarim artik. Sicaktan uyuyamiyorum evin butun odalarini geziyorum gece. Yatakta yatmak mumkun degil asiri sicak. Yastiklar terden islaniyor.suyum cikiyor.
2 gundur de sagliksiz beslendim. Dun tost yaltim evdd abarttim. Bugun aksam disarda pide yedim abarttim.. cok pismanim o yedigim pide icin.
15 günlük bir anneyim henüz sana tavsiyem klima vantilatör ne varsa aç yat canım, çok ararsın yatmayı uykusuz geceler seni bekler🤣🤣 sıcak da olsa terden ıslansam da şöyle kafamı koyup 6 saat deliksiz uyumak istiyorum.. 15 günde 15 saat bile uyumadım...

60 ideal ama 58 oldugumda kıyafetlerim daha bi güzel duruyor 🤣🤣 Şimdiden baya inceldim doğum yapmamış gibiyim bugün eski kıyafetlerime girdim pantolonlarım eteklerim.. minik bi sezaryen göbeği var korse kullanacağım. göğüslerden dolayı da bluzlerim kasıyor sinirim bozuluyor.. inşallah canım şu süreci bi atlatalım zamanla her şey
Darısı başımıza cnm inşallah bizler de veririz hemen eski halimize döneriz. Gebelik güzel tatlı günler ama insan göbeksiz ve rahat rahat yürüdüğü zamanları da özlüyor valla. Çocuğuma zor sarılıyorum mesela. Çok özledm şöyle kara kucak girişeyim sarılayım ☺️ Memeler diyince de evet ya öncekinden hatırlıyorum da small olurdu bluzlar ama meme yüzünden dar gelirdi daha büyük almak zorunda kalırdım onun da şekli şemali kayık olurdu bu sefer.

Al benden de o kdr. Dün neler neler yedim. Her gün düzgün başlayıp sonra saçmalıyorum. Bi kahvaltılarım düzgün sanırım 😂

Cuma bildirim geleneğini bozmayayım pufboregi pufboregi 15 gün oldu doğum yapalı şu an 65 kg. Su ve düzenli beslenme ile 10,5 kg gitti. İnşallah daha da veririm 58 olmak istiyorum 😫
Cok iyi canim benim 40 gun olmal üzere hala giden 5 kg ile kaldim ama neyseki almadim diye teselli ediyorum cunku hergun paketli seyler tüketiyorum malesef

Valla suan kılo en son takacagm sey sütüm olsun bebıs zayıf sarılık olmasın yeter
Sık sık emzir canim hic merak etme gelir sütün cok hizli toplanıyorlar benim ilk kizim 1430gr dogdu ikinciside 2615 1 ayda 1300gr almisti anne sutuyle kilosunu hic kaygi etme birde sabahlari guneslendirebilirsin sariligi onlemek icin

Sık sık emzir canim hic merak etme gelir sütün cok hizli toplanıyorlar benim ilk kizim 1430gr dogdu ikinciside 2615 1 ayda 1300gr almisti anne sutuyle kilosunu hic kaygi etme birde sabahlari guneslendirebilirsin sariligi onlemek icin
Masallah ya cok ıyı almıs. Allah benım tontısede nasıp eder ınsallah 2600 dogdu boyuda kısa 42 cm gezıyoz ortada sarılık olmadan bır haftayı atlatırsak cok ıyı olacak

arkadaslar merhaba. uzun zamandir takip ediyorum sizi. cok guzelsiniz. Rabbim hepinizin bebegini bagislasin. ben maalesef tombik hamile kalanlardanim. 75 kilo ile hamile kaldim
su anda 78.5 ile 77.6 aradi gidip geliyirum. sekerim sinirda cikti takipdeyim. Acaba aldigim kilo iyi mi. az mi? hedefim 8 9 kilo ile doguma
gidip emzirme doneminde 60 li rakamlara inmek. diyet ve spprla tabikide.. ols
bilir mi sizce

X