Yeni hamilelik

nur658

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2023
1
1
27
İyi günler kızlar benim 6 yasinda bı çocuğum var bu sene çocuk dusunmeye başlamıştık.subatta denemeye başladık Mayıs ayında hamile kalmışım ama öğrendikten 3 gün içinde düşürdüm.buyuk bı üzüntü ne kadar yeni de olsa insan üzülüyor.sonra korktum çocuğumuz olurmu bidaha diye benim bat gunum ayın 3 ü ben adetin ilk günü hastaneye gittim çünkü enfeksiyonum vardı ilaçlarımı aldım eve geldim ama içimde bı şüphe oluştu ilaçları kullanmadım çünkü adetim gelmememisti daha hafif bı kasik ağrım vardı.gaz sorunu yaşıyordum🥰 şüpheler arttı bende adetin 2 günü test yaptım iki tane anında çift çizgiyi gördüm sonra doktoruma mesaj attım yarın gel dedi bugün gittiğimde beta HCG ye bakalım gözükmez ama bı ultrasondanda bakalım dedi 😂 bakınca küçük bir şey görüyorum sanırım kese dedi benim kalp ritmini anlatamam.hayirli olsun sonucunu alınca bidaha konuşalım 2 hafta sonra gel kalp atışını dinleyelim dede benim değer 3345 lerde doktorum gayet güzel bir değer dedi.hala inanamıyorum.icimde ayrı bir korku var.kizlar hiç bi zamn pes etmeyin bebisler geleceği günü iyi biliyorlar🥰asla olmaz demeyin rabbim zamanini biliyor.insallah sağlıkla tutunur miniğim💓

İyi günler kızlar benim 6 yasinda bı çocuğum var bu sene çocuk dusunmeye başlamıştık.subatta denemeye başladık Mayıs ayında hamile kalmışım ama öğrendikten 3 gün içinde düşürdüm.buyuk bı üzüntü ne kadar yeni de olsa insan üzülüyor.sonra korktum çocuğumuz olurmu bidaha diye benim bat gunum ayın 3 ü ben adetin ilk günü hastaneye gittim çünkü enfeksiyonum vardı ilaçlarımı aldım eve geldim ama içimde bı şüphe oluştu ilaçları kullanmadım çünkü adetim gelmememisti daha hafif bı kasik ağrım vardı.gaz sorunu yaşıyordum🥰 şüpheler arttı bende adetin 2 günü test yaptım iki tane anında çift çizgiyi gördüm sonra doktoruma mesaj attım yarın gel dedi bugün gittiğimde beta HCG ye bakalım gözükmez ama bı ultrasondanda bakalım dedi 😂 bakınca küçük bir şey görüyorum sanırım kese dedi benim kalp ritmini anlatamam.hayirli olsun sonucunu alınca bidaha konuşalım 2 hafta sonra gel kalp atışını dinleyelim dede benim değer 3345 lerde doktorum gayet güzel bir değer dedi.hala inanamıyorum.icimde ayrı bir korku var.kizlar hiç bi zamn pes etmeyin bebisler geleceği günü iyi biliyorlar🥰asla olmaz demeyin rabbim zamanini biliyor.insallah sağlıkla tutunur miniğim
gözünüz aydın olsun 🌸 sağlıkla kucağınıza alırsınız umarım 🫶🏻

X