Yenibosna Nisa Hastanesi

Merhabalarrrrrr.
Ben de 31 Haftalık hamileyim Yenibosna Nisa hastanesine Muhabbet Hanım'a gidiyorum. Doktorumdan çok memnunum. Doğum kousunda nasıl Nisa Hastanesi? Kısmetse doğumumu da orda düşünüyorum. Ve fiyatlar nasıl, bilgisi olan var mı? :26:

bende nisa hastanesine gidiyorum bir aksam acil için gitmiştik muhabbet hanım cardı ve oununla devam ettik herseyi tek tek anlatıyor ve bilgilendiriyor ve cok hanım hanımcık bi doktor insanı da sakinleştiryor...bende normal doğum isteyenlerdenim bakalım ne olucak

Hayırlısı olur inşallah. Ben nisan ayında nisa hastanesinde doğum yaptım ve hatırladığım kadarıyla normal doğum ücreti 625 tl sezeryan fiyatı ise 1250 tl. Ancak doğum gece olursa ve doktorunuzun doğuma girmesini isterseniz 200 tl fark ödüyorsunuz. Genel olarak güzel bir hastane. Ben Fatma hanımın hastasıydım ve çok memnun kaldım kendisinden...

Bende çok istemiştim normal doğumu ama 13 saat sancıdan sonra yeterince açılma olmadığı için ve bebeğimin suyu kalmadığı için sezeryan olmak zorunda kaldım. Kendimi normal doğuma o kadar şartlandırmıştım ki doktorum öğlen saatlerinde sezeryana almak istediğinde bile istemedim. Sizin hakkınızda hangisi hayırlıysa o olsun inşallah...

ben doğumu nurgül hanımda yaptım ve gerçekten çok memnun kaldım.allah ondan bin kere razı olsun.doğumdada doğumdan sonra
hep ilgilendi destek oldu.

tanıdıgım ıkı kısı aynı doktora gıttı ve dogum yaptı cok memnunum dedı fakat ıkısıde sezeryan olunca acaba sezeryan yanlısı bır doktor mu dıye suphede kaldım ayın 20sı gıbı gıtmeyı dusunuyorum ama kararsızım bu sebepten dolayı

Bende hamileliğimi öğrendiğimden beri ona gidiyorum.
Hakkında henüz tam fikir sahibi olamadım.
Sıcak ilgili gibi görünüyor ama yeterince değil ya da ben ilk hamileliğim olduğu için fazla hassas olabilirim.
Sezeyen doğumlar umarım tesadüf olmuştur.
Garantici,işini iyi bilen bir hali var inşallah herşey yolunda gider hepimiz için..

benımde ılk o yuzden suphecıyım cok ınsallah dedıgın gıbı tesaduftur hayırlısı olsun bakalım

kızlar nısa hastanesınde muayene ucretlerı nasıl? hangı doktoru tavsıye edersınız? normal dogum yanlısı guler yuzlu bır doktor arayısındayım. bır de yogunluk nasıl?

Fatma nurgul tasgoze gitmeye basladim gayet ilgili ve guler yuzlu bi bayan 20haftalik olmama ragmen halen ogrenememisim cinsiyetini ve sonunda fatma hn sayesinde ogrendim kizimiz olacakmis yine saklamisti ama fatma hn baya bi ugrasti kizimla ve sonunda ogrenebildim nisaya gitmek isteyenlere duyurulur

kızlar nısa hastanesınde muayene ucretlerı nasıl? hangı doktoru tavsıye edersınız? normal dogum yanlısı guler yuzlu bır doktor arayısındayım. bır de yogunluk nasıl?

Ben fatma nurgul tasgoze gitmeye basladim sskliyim 35tl muayene ucreti ultrasonda icinde ayrintili ultrason icin gun almami istedi 170 tl sigortaliya cok geldi onu kanunide yaptiricam ve fatma hn goturucem gayet guler yuzlu ilgili bir bayan gidersen ismimi ver mutlaka dahada ilgi gosterir benim dun 17.00deydi randevum tam vaktinde girdim iceri hic beklemedim

ben Fatma ersana gidiyorum cnm çokta memnunum gayet güleryüzlü ilk muayenede izteğe bağlı sezeryan olabilrmiyim dedim ilk doğumun normalmiş delimisin sen dedi bana ve ben sonrasında da zaten vazgeçtim sezeryandan ikinci doğumun çok daha kolay ulucaktır dedi muayenede de çok ilgili ve dataycı çok yoğun olmasına rağmen baştan savmıyor aynı sürede devam ediyor muayeneye
aslında bence bu hastanenin bütün doktorları çok iyi ben öyle hissettim yorumlardan muayene ücreti 35 tl ssk lıya
umarım yardımcı olabilmişimdir.:)

Bende nisa hastanesinde asiye hanıma gidiyorum. şimdilik çok memnunum. güler yüzlü ve alakadar bi doktor. insallah dogumumada asiye hanım denk gelir.

Ben 1ay once dogumumu nisa hastanesinde yaptim ve cok memnun kaldim baska bir sehirde oturmama ragmen sirf alev hanim icin gittim hasteneye doktorum alev oral kendisinden cok cok memnun kaldim allah razi olsun gayet sakin ve hastalariyla ilgili bir doktor cok sabirli ve anlayisli ilk dogumum olmasina ragmen endiselerim coktu ancak alev hanimi taniyinca rahatlamaya basladim ve dogumumda da beni cok rahatlatti ( normal dogum) zaten cok zorunlu bir durum olmadikca sezaryan a karsi bir doktor aylarca gittim ve sezaryan lafini hic etmedi ilk defa gideceklere tavsiye ederim

Son düzenleme:

Bende nisa hastanesinde asiye hanıma gidiyorum. şimdilik çok memnunum. güler yüzlü ve alakadar bi doktor. insallah dogumumada asiye hanım denk gelir.

bu arada asiye hanımın muayane ücreti 42 tl. biraz yoğunlugu var açıkcası

kızlar cevaplarınız ıcın tesekkur ederım:) kafamda belırledıgım doktorlardı hepsı de:) normal dogum benım ıcın cok onemlı. kararsız kaldım sımdı hangısıne gıtcem dıye

kızlar cevaplarınız ıcın tesekkur ederım:) kafamda belırledıgım doktorlardı hepsı de:) normal dogum benım ıcın cok onemlı. kararsız kaldım sımdı hangısıne gıtcem dıye

valla sen bılırsın hayatım ama benım sadece kendımle degıl daha once ıkı akrabamda fatma nurgul hanıma gıttıler ve bende tavsıye uzerıne basladım cok memnunum tabı karar senın

Ücret en son 35 tl idi Doktor Fatma Ersan için. Kendisi normal doğum yanlısı bir doktor ve çok güler yüzlü. Ayrıca işinde de çok tecrübeli. Normal doğum yapmam için 13 saat uğraştı ve sonunda zorunlu sezeryan yapmak durumunda kaldık. Kesinlikle gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim Fatma hanımı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…