Yeniden ameliyat olmam artm :((

A

aleyna.85

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi aleyna.85
merhaba kızlar
6 ay önce ameliyat olmuştum kasüstü,damla, tek göğsümde protezin anlış yerleştirilmesinden kaynaklanan bir problem doğdu, başka doktorlara göründüm ve onlar söledi, tekrar ameliyatın sart olduğunu söylediler, ama ben anı doktoruma gitmek istemiyorum cünkü kendisine güvenim kalmadı, daha durumdan bile haberdar etmedim onu eni öğrenecek ama benim tek istediğim en azından maddi zararım karşılansın, düşünsenize ameliyat oldum cıktım 6 a sonra benden kaynaklanmayan nedenlerden dolayı tekrar ameliyata giriorum, maddi-manevi zararıma,
kafam karışık , sana özel gizli bir durum bu kimseye anlatamıorum, sizlere soruyorum napmalıyım,
en azından maddi zararımı nasıl aza indirebilirm ??

• Konu Sahibi aleyna.85
Çok geçmiş olsun.Sanırım aynı doktorun bu sorunu ücretsiz çözmesi gerekir.Ama kendisine güven duymadan nasıl tekrar ameliyat olursun onu iyi düşünmen gerek.

• Konu Sahibi aleyna.85
gecmis olsun ben ce ilk ameliyat oldugun doctora git ve herseyi anlat once tatli dilli ol parayi kesin vermez ama geri duzelsin gerci o doktoroda pek guvenilmez ama bi dene yoksa seni rezil ederim felan de sana basarilar dilerim senin isin cok zormus allah yardimcin olsun seni anliyorum hem maddi hem manevi zarara girmissin

• Konu Sahibi aleyna.85
teşekkür ederim kızlar ilginiz için
anı doktor aptığını ücretsiz düzeltir tabiiki de ama ben ona gitmek istemiorum ve görüştüğüm bir diğer doktor slikonun da değiştirilebileceğini söledi duruma göre,
anti parantez belirtmek isterim kasaltı ve damla protezler daha riskli oluyormuş ve böle kayma gibi ihtimaller daha olasımış,,,
kasaltı ve yuvarlak düşündüğünü söledi ama tabii ben kararsızım, kendi doktorumla görüşmedim daha arın görüşcem, birşey ummuyorum gerçi ama ine de konuşacağım

• Konu Sahibi aleyna.85
aleyna. hangi doktorla görüştüğünde kas altı ve yuvarlak düşündüğünü sösyledi.
bu arada sendeki sorun protez damla oldugu içim de kayma mı var ? yoksa yerleşiminde mi bi sorun var

• Konu Sahibi aleyna.85
iyi yerleştirilemediğinden dolayı kayyma olmuş, bu damla slikonlarda daha sık rastlanıyormuş, zaten bakıldığında gördüğünüz görüntüden tahmin edebilirsiniz, ben bilmiyordum tabi diyord um burda slikon kaldı, diğerinde oturdu kendisini bıraktı, kontrollerinizi elden bırakmayın hem bu çok da sık karşılaşılan durumlar değilmiş kendinize yormayın

• Konu Sahibi aleyna.85
ALEYNA amelıyatını ılk yapan doktoru ozelden yazabılırmısın bana doktoru cok merak ettım

• Konu Sahibi aleyna.85
merhaba kızlar
6 ay önce ameliyat olmuştum kasüstü,damla, tek göğsümde protezin anlış yerleştirilmesinden kaynaklanan bir problem doğdu, başka doktorlara göründüm ve onlar söledi, tekrar ameliyatın sart olduğunu söylediler, ama ben anı doktoruma gitmek istemiyorum cünkü kendisine güvenim kalmadı, daha durumdan bile haberdar etmedim onu eni öğrenecek ama benim tek istediğim en azından maddi zararım karşılansın, düşünsenize ameliyat oldum cıktım 6 a sonra benden kaynaklanmayan nedenlerden dolayı tekrar ameliyata giriorum, maddi-manevi zararıma,
kafam karışık , sana özel gizli bir durum bu kimseye anlatamıorum, sizlere soruyorum napmalıyım,
en azından maddi zararımı nasıl aza indirebilirm ??

canım benim öncelikle herşeyin bir çözümü var hatta gerekirse yasal haklarını kullanırsın ama Önce ne olursa olsun dr'unla konuş derdini anlat...ve unutmaki rekabet diye birşey var hemen her dr diğerlerini kötüler ve ben olsam şöyle yapardım ben olsam böyle yapardım size yanlış uygulama yapılmış ....vs gibi kendini öven başkasını kötüleyen konuşmalar yapar Arada gerçekten çok düzgün ve etik çalışan hekimlerde var ama unutnma her sektörde rekabet var:KK66: yani birine gidip hemen hekimin kakkında önyargılı düşünme yada hemen güvenin kırılmasın unutma her kendini öven dr'un kötü işleri vardır bunu sen yaşadığın için bilirsin herkes güzel olanı anlatır ve ''benim bir hastam var onun burnunu yanlış yapmışım göğsünü eğri takmışım demez:KK66:) inanki seni anlıyorum ve içinde bulunduğun durum çok zor....:KK43:(geçen cumartesi bende göğsüm kaydı diye gece paranoya oldum bildiğin eğri hatta koltuk altı tarafım bombeli iç taraf düz duruyordu kesin dedim kaydı hatta fotosunu bile çektim ....Düşün ya ertesi gün pazar ve pazartesiye kadar beklemem gerekiyordu 2 gece uykusuz kaldıktan sonra pazartesi dr'ma gittim SONUÇ: kapsülden kaynaklı ve reglden kaynaklı ödem,3gün sonra düzeldi Allah şükür.....:KK66:) ama adama şaka yoolu ne kızdım ne laf soktum anlatamam ki genede adam soğukkanlıydı ve bir problem olursa herzaman ara dedi:KK66:) eğer meme ucunun yönü diğerine göre çok farklı bir yöndeyse damla silikonun kayması anlamına geliyormuş(benimki 290cc damla model) Canım sadece sakin ol kendi Dr una git konuş ve şans ver 1 kere daha,öbür dr için değişen bişey yok o cebine atacağı paraya bakar,bu arada şuan türkiyede kötü protez yok sadce marka farkları var işte Mentor,arion, nagor,allergan..gibidiğer dr de bunlardan birini kullanacak sonuçta lütfen sakin ol ve yanlış karar verme......öpüyorum canım seni ve herşey umarım yolunda gider haberlerini bekliyorum:KK66:

pinkpanter 33 sana yazmak istedim. ne kadar büyük bir sabırla ve tatlı bir dille teselli vermişsin arkadaşa okuyunca helal olsun dedim. umarım kimsenin başına gelmez dr hatası

konunun üstünden çok zaman geçmiş fakat kafama takılan nokta kasaltı damla protezde kayma oluyor demiş kendisi kasüstü damla yaptırmış, ben de kasüstü protezlerde kayma riskinin fazla olduğunu duymuştum, çok eziyetli bir işmiş bu meme büyütme keşke yaptırmasaydım dediğim zamanlar oluyor:KK43:

konunun üstünden çok zaman geçmiş fakat kafama takılan nokta kasaltı damla protezde kayma oluyor demiş kendisi kasüstü damla yaptırmış, ben de kasüstü protezlerde kayma riskinin fazla olduğunu duymuştum, çok eziyetli bir işmiş bu meme büyütme keşke yaptırmasaydım dediğim zamanlar oluyor:KK43:

Valla ben de anlamadım benimde dual plan ve damla olcak ne yani kaycak anlamınamı geliyor??
Herkes yani hepimiz kulaktan dolma bilgileri duyup,etkilenip yazıyoruz buraya..

Bu arada arkadaşım çok geçmiş olsun. Bence de kendi doktoruna git ve telafi ettirt.

X