Yeniden Kilo Vermek ve Sağlıklı Olmak İstiyorum

:kk77: Tam da tahmin ettiğim gibi iftarda kalori kontrolü kolay olmuyor. Toplam 800 cal olmuş. Sahurda da 250 ye yakın cal alacağım. Toplam 1050 olacak. Elbette iftar kalorisini azaltacağım / azaltmalıyım. Yarın daha güzel bir kalori haberi ile gelmeyi düşünüyorum Hoppa.

Fena bir baş ağrısı ile uyandım maalesef :olamaz:. Ödemler atılamayınca oluyor böyle. Sabah 3000 adım yürüdüm ağrıya rağmen. Yapabilirsem iftara doğru tekrar yürüyeceğim. Akşam iftar menümü kontrol altına almaya çalışacağım. Paylaşmak üzereeee :KK25:

İşte geldim burdayııımm :kk77: iftar kalorim 700 kalori oldu bu akşam. Sahur menümü de 250 olarak ayarladım. Toplamda 950 cal. olacak. Bundan böyle de bu civarda devam etmeyi düşünüyorum inşAllah Hoppa

Bu arada bugün toplamda 6000 adım yürüdüm. Elbette sadece tempolu yürüyüş kısmı bu. Gün içindeki iş güç koşuşturması hariç Hoppa

3600 adım tempolu yürüyüşümü yaptım. Akşama doğru devam etmeyi düşünüyorum Hoppa Kalorimi akşama yazacağım :KK66:

Sevgili Diyet Günlükçüğüm : Toplamda 7500 adım yürüdüm bugün. Ve sahurla birlikte kalorim :kk77: = 970 olacak. Kilo stabil. Şu an da ıhlamur içiyorum ödemlere karşı. :kahve:. Ramazanda amaç kiloyu sabit tutmak olsa da kilo vermeyi özledim açıkcası. Arada versem güzel olurdu :KK61: Ama neyse moralsizlik yok mevcut durumda fazlaca hayallere kapılmadan ramazan boyunca kiloyu sabitlemek benim sağlık durumumda fena bir sonuç değil. Kilo verirsem güzel bir sürpriz olur, sabit kalırsam da ramazandan sonra eksi kiloları yazmaya başlarım yeniden. Her durumda önce ve daima sağlık olsun. :dua:

Selammm Çookk Sevgili Günlükçüğüm :KK36:. Bugün yine kilom stabil. İftar + sahur toplam kalori :kk77: = 950 cal.

Günlükçüğüm Bugün de iftar + sahur kalorim :kk77: = 960 cal. Bir kaç gündür kaloriyi disiplinize ettim gibi. Umarım böyle devam ederim :KK39:

Kilo stabil. Kalori ramazan rutini haline geldi. 1000 cal. altındayım. İftar + sahur toplam kalori :kk77: = 980 cal

Selaammmm Çok Sevgili Günlükçüğüm :KK36:. Evet gelişimden anlaşıldığı üzere mutlu geldim şükürler olsun :dua:. Ramazan nedeniyle uzun bir ara vermişti metabolizmam kilo vermeye. Ve nihayet bugün _200 verdiğimi gördüm. Benim durumum için ramazanda kilo vermek gram da olsa başarıdır :nazar: Hoppa

Ve _500 gram. Şükürler olsun, devamı da sağlıkla ve kolaylıkla olsun inşAllah :dua: Belirlediğim kalorinin üstüne çıkmamanın, arada serbest gün molası vererek metabolizmayı yeniden hareketlendirmenin ve en çok da inatçı direnişlere karşı pes etmemenin de ödülü bu sanırım :KK36::KK76::nazar::KK76:

X