Yeniyim.Fikirlerinize İhtiyacim Var...

Bence alınganlık etmişsiniz. Aileside sizin olduğu şehirde yaşıyormuş ve gün içinde sizinle buluşmuş zaten bırakın gece de arkadaşlarıyla buluşsun bu kadar sıkmak nedendir.
İyi yıllar demek için aramaması da onun tercihi olabilir, önemsemiyo olabilir. Eşimde işi yüzünden ayrı girdik yeni yıla ve o da beni aramadı çünkü böyle şeylere önem vermiyor biliyorum. Sizde bunun için bu kadar tavır yapmamalıydınız bence.
Gerçekten çok ufak sebepler bunlar :)
Ama ben önem veririm böyle şeylere hem oda veriyor biliyorum ne bileyim benim ondan tek beklediğim bu yılbaşına da uzakta girdik keşke seninle olsaydım gibi güzelce bir yeni yıl kutlamasiydi iyi yıllar diyip sabah 4 e kadar beni savsaklamasi sinirlerimi bozdu

Sıkıntı sende değil ergen sevgilinde. Sen de arayacağım de ve arama. Watsapp'a gir yazma. Sonraaa, yatarken mesaj at. Aramadan yat uyu. Ertesi gün artislendiğinde uyumuşsundur diye aramadım falan yap. Kısaca aynı ergen davranışı sen de yaptığında onun Nasıl davrandığını gözlemle. Köpek gibi hırlarsa ayrıl, hatasını anlar, yaptığını büyütmezse devam et. :KK52:

Ayrıca saat 3'e kadar 'çocuklarla' takılıp sevgilisinin yeni yılını kutlamaktan acizse ne halta yarıyor o adam?

o fotograf atma olayini bu kadar buyutmene gerek yok demek ki yapi olarak pimpirikli.bunda bisey yok da yeni yilini boyle gecistirerek kutlamasi iyi olmamis.sana deger veriyorsa bunu lafla sozle degil yaptiklariyla sana hissettirmesi gerekir. sen uzun uzun kirildigini anlatmissin hep gecistirmis sallamis gibi geldi ciddiye almamis yani telefonu acmamakla iyi yapmissin belki akli basina gelir kendini laf anlatcam diye yorma biraz sen de onu salla
Cok sukur birisi beni anladı ya. Benim kızdıgim da bu işte. Onun yaptığı öküzlük veya odunluk değil benim gözümde umursamama. İnsan imreniyor ya başka sevgilelere böyle :KK43:

Seni anlıyorum sinir olmuşsun, o da çok şüpheci davranmış, neyse aranız düzelir anlat ona yaptığı yanlışı .

Şüphelenmesini sorun etmiyorsun da suphelendigini kabul etmemesini mi ediyorsun ? Bir tek buna takıldım. Bence tartışmamak için konuşmak istemedi. Gereksiz yere büyümüş.
Suphelenmesini aylardir sorun ediyorum ve en sonunda hatasini anladi daha 3-4 akşam önce samimi bir sekilde Özür diledi senin çok hakkını yedim diye. Onun üstüne dün gece benden fotoğraf istemesi üzdü beni ama o üste çıktı Hayır ben o niyetle istemedim hep oraya mi baglayacaksin ben aştım sen aşamadin hala diye dalga geçti bide

Sıkıntı sende değil ergen sevgilinde. Sen de arayacağım de ve arama. Watsapp'a gir yazma. Sonraaa, yatarken mesaj at. Aramadan yat uyu. Ertesi gün artislendiğinde uyumuşsundur diye aramadım falan yap. Kısaca aynı ergen davranışı sen de yaptığında onun Nasıl davrandığını gözlemle. Köpek gibi hırlarsa ayrıl, hatasını anlar, yaptığını büyütmezse devam et. :KK52:
Bende boyle yapma taraftariyim bugün çalıştığı şehre geri döndü daha sonradan hiç halimi hatrimi sormadin diyemesin üste cikamasin diye bi sıkıntı var mı gidebildin mi diye mesaj attım sadece oda evet ise gidiyorum yazdı sadece tamam yazdım dahada hiç muatap olmadım. Akillansin istiyorum

Ayrıca saat 3'e kadar 'çocuklarla' takılıp sevgilisinin yeni yılını kutlamaktan acizse ne halta yarıyor o adam?
Hehh işte bende aynen böyle düşündüm. Ona sorsan kutlamış ama tamda o siralarda ben onu germisim bi fotoğraf için ancak öyle kutlayabilmis. Böyle diyo hala

Bir daha foto atma yada her girdiği ortamda sen de ondan iste bunalt foto isteyerek. Diger konuda da hepimiz yaşadık. 2- 3 saati takma kafana..

Bir daha foto atma yada her girdiği ortamda sen de ondan iste bunalt foto isteyerek. Diger konuda da hepimiz yaşadık. 2- 3 saati takma kafana..
İşte o zaman ben kötü oluyorum. Yeter artık bana guven sikiyosun beni bunaltiyosun demeye başlıyor

X