Yerleşme kanaması, bel ve kasık ağrısı

Canım benimde son afet tarihim 4 Aralık ve 30-35 gün arası adet oluyorum ve bugğn 41. Gün ve bir hafta önce hamile olduğum öğrendim ve üç gün önce doktora gittim haftaya gel keseyi görelim dedi büyük ihtimal geç döllenme dedi inşallah sağlıklı içerler ve keseyi görürüz . Bence sende bekle biraz daha geç döllenme olabilir
Merhaba hatice hanım, son adet tarihim 11 ocak bir hafta önce lekelenme başladı günde bir damla gibi bir kaç gün sürdü sonrasında da kasık ve bacak ağrısı başladı lekelenme sırasında şiddetli bel ağrım vardı nornalde adetim düzensiz ama 30-40 gün arası değişiyor. Tahmini olarak ayın 15-20 si gibi bekliyorum adetimi. Şuan yaptığım testler negatif çıkıyor? Şunu merak ediyorum tahmini ilişki tarihinize göre ne kadar zaman sonra öğrendiniz? Çıkan sonuca gğvenmeli miyim? Yoksa beklenen adet tarihinde tekrar bakmalı mıyım? Lekelenme, bel ağrısı bacak ağrısı kasık ağrısı vs çektiğim için hamilelik değilse başka bir sorunum mu var diye korkuyorum biraz.. Cevap verirseniz sevinirim

X