Yerleşme kanaması hakkında bilgisi olanlar yardım edebilir mi?

Estagfurullah uzman degilim elimden geldiğince yardim ederim konu neydi
Ya benim ilk pembe kanama geldi kesildi sonra tekrar geldi ama ped doldurmayacak şekilde ve sonra hep kırmızı kan geldi pembe kanla karışık ama regl kanaması değil daha sonra bu kanama sabahları regl kanama gibi geliyo sonra kesiliyor öğlen falan açık kırmızıya dönüyor be yine pembe kan.. ama kesinlikle regl gibi değil azar azar kesik kesik.. tam 10 gün oldu bitmiyor şimdi yine regl gibi kopkoyu geldi 5 dk sonra rengi kırmızı geldi çoğu yerleşme kanaması diyor çoğu da bu kadar uzun olmaz diyor hastaneye gidemiyorum eşim korona olduğu için bu durum canımı sıkıyor en son adetimiz 25 şubatta oldum bu ay 15 martta oldum nedir bu bilgini var mı

Ya benim ilk pembe kanama geldi kesildi sonra tekrar geldi ama ped doldurmayacak şekilde ve sonra hep kırmızı kan geldi pembe kanla karışık ama regl kanaması değil daha sonra bu kanama sabahları regl kanama gibi geliyo sonra kesiliyor öğlen falan açık kırmızıya dönüyor be yine pembe kan.. ama kesinlikle regl gibi değil azar azar kesik kesik.. tam 10 gün oldu bitmiyor şimdi yine regl gibi kopkoyu geldi 5 dk sonra rengi kırmızı geldi çoğu yerleşme kanaması diyor çoğu da bu kadar uzun olmaz diyor hastaneye gidemiyorum eşim korona olduğu için bu durum canımı sıkıyor en son adetimiz 25 şubatta oldum bu ay 15 martta oldum nedir bu bilgini var mı
Bana yerlesme gibi gelmedi canim. Yerlesme pembe kahverengi olur. Damla damla gelir. Yogun bir akış halinde degil kopkoyu hiç degil. Akintiyla karışık geliyor hatta. Regl olacak gibi agri, göğüs hassasiyeti oluyor. Herkeste olmayabilir tabi bendekiler bunlardi.
Hormonal bir problem olabilir. Kaset test de yapamiyorsun herhalde evde yok ve disari cikamiyorsun dimi?

Bana yerlesme gibi gelmedi canim. Yerlesme pembe kahverengi olur. Damla damla gelir. Yogun bir akış halinde degil kopkoyu hiç degil. Akintiyla karışık geliyor hatta. Regl olacak gibi agri, göğüs hassasiyeti oluyor. Herkeste olmayabilir tabi bendekiler bunlardi.
Hormonal bir problem olabilir. Kaset test de yapamiyorsun herhalde evde yok ve disari cikamiyorsun dimi?
Dışarı çıkamıyorum canım ama göğüslerim çok hassas bel ağrısı var regl belirtisi mi anlamadım

Selam kızlar,
Adetime 5 gün kala peçeteye sildiğimde açık kahverengi gelen bi akıntı oldu. Beraberinde hafif kasık ağrıları oldu daha sonra geçti ve bu akıntı 2 gündür devam ediyor.ve şuanda ortalama 3 gün var. Adet olacakmışım ama olamıyormuşum gibi bir durum. Bebek düşünüyoruz, tabiki jinekolojik tüm muayenelerimi oldum doktorum herhangi bi problem olmadığını söyledi. Hayatımda ilk kez böyle tuhaf bir kahverengi akıntı yaşıyorum. Normal şartlarda benim adetim koyu kahverengiyle başlayıp aynı gün içinde yarım saat bir saat içinde gelirdi. 2 gündür çamaşırıma bile geçmeyen akıntı beni çok tedirgin ediyor. Muayeneye gideceğim fakat malum virüste var hem hastaneyi hemde doktorlarımızı cok meşgul etmek istemiyorum. Günümün geçmesini bekleyeceğim. Daha sonrasında muayeneye gideceğim. Acaba başına böyle birşey gelen varmı ? Sebebi ne olabilir. Tabiki her vucut farklıdır altta yatan sebepler farklıdır. Var mı bu sekilde başına gelen..

Merhaba. Benim adet günümden bi gün sonra açık pembe bi leke gördüm sonrası günlerde kahverengi akıntılarım oldu az az. Adet olcakmış gibi ağrılarım oluyor. Bu yerleşme kanamasımıdır 4.günümdeyim hala adet olmadım nolur cevap verin

benimde bu ay yumurtlamadan 1 hafta sonra kan testi verdim sıfırdı ,üzerinden 2 gün geçti pembe bir akıntı geldi acaba yeniden kan tahlili yaptırsam mı yoksa adet mi olmuşumdur sizce

X