yerleşme kanaması mı düşük mü lütfen yardımcı olun kızlar

Of ya yine hüsran ama güçlü ol isyan etme
neden Allah ım deme umudunu kaybetme yine olur Allah büyüktür geçmiş olsun tekrar canım üzüldüm gerçekten😣
Birde ben çarşambaya randevu aldım benim hala kanamam var beta 2 çıktı ama düşük olduktan sonra kanamanın devam etmesi benc normal değil bence sende bir randevu al ve mutlaka rahim filmi çektir bu durumların sebebi tüplerde tıkanıklık yada kan pıhtılaşma su olabiliyormuş ben özellikle rahim filmi talep edicem tüplerde bişi kalmışsa dış gebelik felan sa diye Sonrada hemtolojiden kan durumuma baktırıcam sanırım önce bizim sağlıklı olmamız gerekiyor.Bu arada ben iki yıllık evliyim 3 aydır pilatese başlamıştım gebelik pilatesten sonra oldu spora devam edicem.Sende mutlaka bunlara dikkat et canım.
Birde şu kanamam ne zaman biticek anlamadım hiç normal değil seninki kaç günde bitti benim 11 gün hala lekelenmem var

Birde ben çarşambaya randevu aldım benim hala kanamam var beta 2 çıktı ama düşük olduktan sonra kanamanın devam etmesi benc normal değil bence sende bir randevu al ve mutlaka rahim filmi çektir bu durumların sebebi tüplerde tıkanıklık yada kan pıhtılaşma su olabiliyormuş ben özellikle rahim filmi talep edicem tüplerde bişi kalmışsa dış gebelik felan sa diye Sonrada hemtolojiden kan durumuma baktırıcam sanırım önce bizim sağlıklı olmamız gerekiyor.Bu arada ben iki yıllık evliyim 3 aydır pilatese başlamıştım gebelik pilatesten sonra oldu spora devam edicem.Sende mutlaka bunlara dikkat et canım.
Birde şu kanamam ne zaman biticek anlamadım hiç normal değil seninki kaç günde bitti benim 11 gün hala lekelenmem var
Canım benim o kadar uzamadı 3-4 gûn sürdü sonra kontrole gittim tamamen tertemizsin dedi doktor inşallah normaldir mutlaka doktora git

Sizin beta hcg kanamada surekli Iki ye katlamismiydi Iki gunde bir

Bende malesef 😐 Hemde degerlerim hep Cok guzel giderken progestan seviyem 38 iken ama kan degerim hala sifirlanmadi😐 haftaya kadar sifirlanmazsaw kurtaj dedi Insallah gerek kalmaz cok gecmis olsun canim sanada
Teşekkür ederim canım inşallah seninde her şey yolunda gider kürtaja gerek kalmaz Allah tekrar nasib etsin ins kucağımız boş kalmasın

Dusuk yaptim canim Insallah kurtaja gerek kalmaz 178 de kaldi degerim 😐 doktor sifirlar dedi
Benim 214 den 3 günde 2 ye düştü seninde sıfırlanır benim derdim karnım hala şişiyo gibi ve hala çok midem bulanıyo psikolojikmi bilmiyorum ama 8 gün oldu kanamam biteli betam 2 ye düşeli deli gibi uyuyup deli gibi mide bulantısı yaşıyorum kasıklarım ağrıyo ve hala bel kaşık ağırlarından normal hayatıma dönemedim hiçbirşey anlamadım

Benim 214 den 3 günde 2 ye düştü seninde sıfırlanır benim derdim karnım hala şişiyo gibi ve hala çok midem bulanıyo psikolojikmi bilmiyorum ama 8 gün oldu kanamam biteli betam 2 ye düşeli deli gibi uyuyup deli gibi mide bulantısı yaşıyorum kasıklarım ağrıyo ve hala bel kaşık ağırlarından normal hayatıma dönemedim hiçbirşey anlamadım
Ben bi o hamileligi ogrendigimde kanamam olmustu Iki gun adet tarzi Bir hafta artmaya devam etti sonra 10 gun olmadi
Kanama Birde Bugün hafif adet sancisi kanama basladi ya Hangisi adet oluyor Ben simdi ne zaman adet oluyorum kafam o kadar karistiki

Merhaba 13 eylülde doğum yaptım 26 aralıkta yeniden adet gördüm 30 arlıkta bitti ve 4 ocakta korunmasız ilişkiye girdik normalde adetlerim hep çok düzenlidir 28 günde bir olurum ancak 5 gün erken gelen bi kanama beni tedirgin etti ilişki tarihi de yumurtlama periyoduma denk geliyor yaşadığım kanama adet mi yerleşme mi kimyasal gebelik vardı düşük mü bilemiyorum ? Sizin fikriniz nedir? Kanama şuan çok yoğun değil kan kırmızı değildi hafif pembemsi başladı amcak tuvalette koyu kırmıI siyaha yakına dondu dün de zaten çok baş ağrım oldu 3-4 gun once de goğuslerimde aşırı sızlama bıçak batması taraı ağrım vardı ??

Ben bi o hamileligi ogrendigimde kanamam olmustu Iki gun adet tarzi Bir hafta artmaya devam etti sonra 10 gun olmadi
Kanama Birde Bugün hafif adet sancisi kanama basladi ya Hangisi adet oluyor Ben simdi ne zaman adet oluyorum kafam o kadar karistiki
hamileyken kanamanız nasıl oluyordu adet gibi yoğun parlak kırmızı mıydı yoksa adetten az mı geliyordu

X