Yerleşme kanaması mı helpp

nur sakar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2024
5
0
22
Selam kızlar adetimin üzerinden tam 9 gün geçti dün ve bu gün çok az lekelemem var sizler arasında da böyle bişey olan oldu mu ? Nedeni nedir ?

bende de aynı durum var ama lekelenme şeklinde değil şuan adete 10 gün var ama dün akşamdan beri sürekli idrara çıkma hissi yaparken yanma ve peçeteye bulaşan pembe kanama geldi.Bugün tekrar oldu ama gebelik mi yoksa idrar yolları enfeksiyonundan mı kaynaklı bilemedim

bende de aynı durum var ama lekelenme şeklinde değil şuan adete 10 gün var ama dün akşamdan beri sürekli idrara çıkma hissi yaparken yanma ve peçeteye bulaşan pembe kanama geldi.Bugün tekrar oldu ama gebelik mi yoksa idrar yolları enfeksiyonundan mı kaynaklı bilemedim
Ben bu gün hastaneye gitmeyi düşünüyorum hormonal de oldugunu düşünüyorum enfeksiyon ola bilir sizinde bir hastaneye gitmenizi tavsiye ederim

Ben bu gün hastaneye gitmeyi düşünüyorum hormonal de oldugunu düşünüyorum enfeksiyon ola bilir sizinde bir hastaneye gitmenizi tavsiye ederim
geçen haftaya kadar rahim enfeksiyonu sebebi ile antibiyotik kullandım enfeksiyon geçmişti daha ilaç biteli bir hafta olmadı geçen perşembe gidip bsktırdım doktor grçmiş dedi bir hafta içinde yeniden enfeksiyon olabilir mi ve rahim enfeksiyonu da hiç belirti veren birşey değil doktor tesadüfen görmüştü ultrasonda öyle kanama yanma vs olmamıştı ilk defa başıa geliyo

X