YERLEŞME KANAMASI MI? YARDIMMMM!!!

anneolmakistiyorum99

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2021
22
4
23
Kızlar merhaba affınıza sığınarak soruyorum.. Benim adetimden tam 9 gün geçti ve dün damla damla kahverengi pembemsi leke geldi bugün ise ağır işler yaptım eve geldiğimde hafif açık kırmızı peçeteye bulaştı o kadar şimdi peçeteyi kirletecek kadar geliyor. Test yaptım negatif sizce yerleşme kanaması mı??

Adetiniz oldu mu yoksa gecikti mi 9 gündür?
9 gün önce olduysanız yerleşme için çok erken
Hayır olmadım 9 gün gecikti bir de test yaptım başta tek çizgiydi çöpe atmamıştım. 1-2 saat sonra bakiyim dedim 2. Çizgi çok silik dikkatli bakıldığında ya da flaşla gözüküyor ben 10 ay önce 5.5 aylık erken doğum yapmıştım o bebeğim de geç döllenmeydi acaba yine öyle midir? Bir daha ne zaman test yapmalıyım?

Ama test yaptım ve başta tek çizgiydi 1 2 saat sonra baktığımda hafif pembe 2. Çizgi vardı hani dikkatli bakıldığında görülüyor sizce hamile miyim? Yarın kan versem çıkar mı?
Kuruma çizgisi muhtemelen bı kaç gün bekleyin bence bakarsınız koyulasirsa demek ki adet oldunuz aynı şekilde lekelenme devam ederse kan verirsiniz yada içinizi rahatlatmak adına kan verebilirsiniz

Merhabalar adetime 8 gün var 6 temmuzda hafif bir leke geldi ve bitti bugün yine kahve leke geldi kremsi şekilde bu yerleşme kanaması olabilir mi bel agrım var 2 gündür cevaplarsanız sevinirim

merhaba dün adet olacaktım normalde olmadı. iki gündür fena şekilde sağ bacak ve sağ kasık ağrısı çekiyorum bugün akşam üzeri 4 te leke geldi 8 saaatir az az gelmeye devam ediyor sizce ne zaman test yapmalıyım

X