Yerleşme kanaması olabilir mi acilll yardımmmm

Evet aynı şeyi yaşamisiz tedirgin olmayin devam etmediyse kanama sadece peceteye geldi benimde su an 12 haftaligiz
Benimde sadece peçeteye geldi bidaha kanama vs hiç olmadı şuan üç gün var adete hatta korktuk eşimle acaba bebek vardı da bişey mi oldu dedik ama devamı gelmedi

Benimde sadece peçeteye geldi bidaha kanama vs hiç olmadı şuan üç gün var adete hatta korktuk eşimle acaba bebek vardı da bişey mi oldu dedik ama devamı gelmedi
Yok yok problem olacağını düşünmüyorum o daha yoğun bir kanama olur heralde bebek olsa kasık ağrısı falan yaşıyor musunuz belirtilerde

Yok yok problem olacağını düşünmüyorum o daha yoğun bir kanama olur heralde bebek olsa kasık ağrısı falan yaşıyor musunuz belirtilerde
Evet yaşadım adete 6 gün kala kasık ağrısı idrarda kötü koku alıyordum sol tarafımda böyle pıt pıt bişey atıyordu gece olunca sadece midem bulanıyor ama tam bulantı değil yani midem bi Hoş oluyordu gaz problemim de vardı ama şuan hiç bi belirti yok yani çok nadir sol tarafıma hafif bi ağrı girdi o kadar

Evet pıt pıt atıyor ayni dediginiz gibi mide bulantısı için henüz erken ama koku almada artma tiksinti falan erken gelmisti ama 🙂 hayırlı haberlerinizi bekliyoruz iki üç güne idrar tahlili yaparsınız gerci erken yapıp öğrenen de oluyor da ben gecikmenin 3. Gününde görmüştüm cift cizgiyi

Evet pıt pıt atıyor ayni dediginiz gibi mide bulantısı için henüz erken ama koku almada artma tiksinti falan erken gelmisti ama 🙂 hayırlı haberlerinizi bekliyoruz iki üç güne idrar tahlili yaparsınız gerci erken yapıp öğrenen de oluyor da ben gecikmenin 3. Gününde görmüştüm cift cizgiyi
Bende geçsin öyle yapayım o zaman siz o zaman öğrendiğinizde ne kadarlıktı adetten üç gün sonra beta kaç çıktı

Adet gecikmesinin ilk günü idrarda test yaptım negarifti 2. Günü çok hafif silik gördüm çok çok hafif 3. Günü tekrar yaptığımda biraz daha arttığını gördüm daha belirgindi o gün kan testinde 130 çıkmıştı 130 la öğrendim ama direkt çıkması tabi sağlıklı gebelik gormuyo hekimler tekrar kan tahlili istedi iki gün sonra 560 çıktı bir hafta sonra doktora gidip keseyi gorduk

Adet gecikmesinin ilk günü idrarda test yaptım negarifti 2. Günü çok hafif silik gördüm çok çok hafif 3. Günü tekrar yaptığımda biraz daha arttığını gördüm daha belirgindi o gün kan testinde 130 çıkmıştı 130 la öğrendim ama direkt çıkması tabi sağlıklı gebelik gormuyo hekimler tekrar kan tahlili istedi iki gün sonra 560 çıktı bir hafta sonra doktora gidip keseyi gorduk
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin isteyen herkese de nasip etsin senin yorumunu görmem içimi çok rahat ettirdi korkmuştum açıkçası ilk defa ilişkiden sonra açık pembe renk kan görünce telaşlanmıştım içim çok rahat şuan adetimin geçmesini bekleyecek bende hayırlı haber alırsam mutlaka haber vericem 🙏🏻💖

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin isteyen herkese de nasip etsin senin yorumunu görmem içimi çok rahat ettirdi korkmuştum açıkçası ilk defa ilişkiden sonra açık pembe renk kan görünce telaşlanmıştım içim çok rahat şuan adetimin geçmesini bekleyecek bende hayırlı haber alırsam mutlaka haber vericem 🙏🏻💖
Amiiin çok teşekkür ederim dualarınız için sizin de gönlünüzden ne geçiyorsa inşallah çok çok fazlası ve güzeliyle mükafatlandırılırsınız inşallah vardır nasıl istiyorsanız öyle olur umarım 💕 merakla bekliyorum güzel haberlerinizi 🤲🏼

Merhaba bu pit pit atmayi nasil anlayabilirz bir kac belirtim var adetime daha 6 gunum varda tesr icin gecikecekmi onu bekliyorum 😊

herkeste olmayabilir o pıt pıt atma yani dediğiniz şeyi anlamadım🫠 ben adetimin gecikmesine 7 gün kala test yapmıştım çift çizgi idi, 4 gün kalada beta 35 çıkmıştı. herkesinki farklı işte❤️‍🔥
Tabiki herkeste olmayabilir ben zayıf biriyim o yüzden vücudumda ne olsa hissediyorum yani bende o şekilde hissettim

Ya ben test aldım da şimdi mi yapsam beklesem mi iki gün var adete
valla ben adetime 2 gün kala erken gebelik testi ile öğrenmiştim :) bence deneyebilirsin gerçi sabırlıysan en güzeli beklemek tabi ama artimed mi ne o küçük olan şey asla beni hamile göstermiyordu ya da ben beceremedim bilmiyorum ama onu yapınca yok ya kesin hamile değilim diye düşünmüştüm sonra kan verince emin oldum artık eğer çok merak ediyorsan başka marka erken gebelik testi ile bi dene derim :)

Merhaba kızlar hamile olanlara sormak istiyorum hamilelik nasıl birşey insan hamile olduğunu anlarmi anliyormu mesela benim adetim 4 gün olucak geçeli ama ümidim olmadığı için test falan yapmadım nasıl birşey ki anlarım 😌 bir buçuk sene olduda zor

X