Yerleşme kanaması olabilir mi

simurg13

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2023
68
37
26
Arkadaşlar bu ay 10 gün günüm geçti adet söktürücüyle adet olabildm 14unde adetim bitti 20sinde yani dogurganlik gününde birlikte olduk az önce leke gelmişti kıpkırmızı şekilde değil kahve rengine yakın bir renkte yerleşme kanaması dedikleri olay olabilir mi adet kalıntısı diycem hayatım boyunca böyle bir şey yaşamadım 6 gün sürer maksimum 7.gun biraz gelirse gelir kaç gün oldu biteli ne bilim bilemedim

Arkadaşlar bu ay 10 gün günüm geçti adet söktürücüyle adet olabildm 14unde adetim bitti 20sinde yani dogurganlik gününde birlikte olduk az önce leke gelmişti kıpkırmızı şekilde değil kahve rengine yakın bir renkte yerleşme kanaması dedikleri olay olabilir mi adet kalıntısı diycem hayatım boyunca böyle bir şey yaşamadım 6 gün sürer maksimum 7.gun biraz gelirse gelir kaç gün oldu biteli ne bilim bilemedim
Şimdi sizin yumurtlama döneminiz 20 Mart mıydı?

Yumurtlama zamani lekelenme olabilir. Yerlesme olamaz yerlesecek bisey yok henuz bu aralar degerlendirin. Ekimde hamile kaldim yumurtlama gunumde lekelenmem oldu gebeligimin 6.haftasinda da yerlesme kanamasi yasadim. Adete bir iki gun kala veya daha sonrasinda da olabiliyor yerlesme kanamasi. Ama sizin ki yumurtlamadan kaynakli.

X