Yerleşme kanaması olabilirmi

Teşekkür ederim canım. Bn bebek tedavisi için yaklaşık 6 aydır dr.a gidiyorum geçen ay aşılama olacaktı ama prolaktin yüksek cıktı 1 ay olacak dostinex kullanıyorum. Yumurtlama testi yaptım ama pozitif mı anlamadım o zamandan beri açık kahveyle başlayıp koyu kahve kan karışımı akıntı var adetin 13.günü başladı şuan 25.gundeyim. akıntının yumurtlama dan mı yerleşmeden mı olduğunu merak ediyorum. Dostinex ile ilk defa çok erken yumurtladım eğer doğruysa tabi. Hamile kalanlar oluyormuş ilk kullanımda. Ay bilemedim. Inşallah sağlıkla hamile kalırsın canım 🤲🌸
Bendeçok ümitlenmiştim yerleşme dir diye mlesef hormon bozukluğu çıktı inşallah seninki yerleşmedir isteyen herkese Rabbim aratmadan versin inşallah 😇

Merhaba dr. Ne dedi acaba. Bn de uzun süreli akıntı yaşıyorum gurbetgulu16 gurbetgulu16
Merhaba, 7 günün normal olduğunu söyledi. Ultrason ile kontrol etti hormon kontrolü için kan verdim değerlerim normal çıktı sonuçları göstermek için tekrardan gitmedim açıkçası 🙄 Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏🏻 kimseyi ümitsiz zorda bırakmasın 🤲🏻

Merhaba, 7 günün normal olduğunu söyledi. Ultrason ile kontrol etti hormon kontrolü için kan verdim değerlerim normal çıktı sonuçları göstermek için tekrardan gitmedim açıkçası 🙄 Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏🏻 kimseyi ümitsiz zorda bırakmasın 🤲🏻
Amin canım inşallah 🤲 çok şükür herşeyin iyi çıkmış

X