Yerleşme kanaması regl kanaması (lütfen cevaplar mısınız)

Sen benden daha betersin kız 45 günde kaç kere kanama yaşamışın bende senin gibi herşeyde bende mana ariyom da 45 günde tesste çıkar kan da git ver tam emin ol ben üç hafta içinde kaç kere kan testi yaptım 1.20 ikisinde de çıktı...kaset testte aynı şekilde negatif ama.ben.ilactan bir hafta sonra bildiğin adet gibi kanama yaşadım zaten daha da günüm gelmedi adet günü normalde 23 su gevikti geçen ay ....e bende 25 inde ilaç atınca adet te belki öne gitti bilmiuommm bende herşeyden nem kapiyom ama benve inşallah bişey yoktur..hem hamilelikte meme beyazlatma değil genellikle koyu kahverengi olur ben öyle biliyom

Canım ben regl oldum iki kez biri Eylül 7si diğeri ekimin 7si

Bugün sabah testte yaptım tam 2ay oldu olay olali

Eklentiler

• 20211020_092704.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 70
  • 20211020_092653.jpg
    41,8 KB · Görüntüleme: 53
Sizin içinize giren bisey oldu mu, benim sadece sürtünme oldu

Eklentiler

• 20211020_092646.jpg
    43,4 KB · Görüntüleme: 59
  • 20211020_080655.jpg
    133,5 KB · Görüntüleme: 81

Sürtünme yoluyla hamile kalmak çok zor ayrıca regl olmuşsun hiç korkmama gerek yok testler de negatif çıkmış hiçbirşey olmaz için rahat etmiyorsa erken gebelik testi al birazcık pahalı onlar ama içim rahat olsun alcam diyorsan erken gebelik testi al korkma bu kadar bir de içeriye boşalma olmadığı sürece ertesi gün hapı kullanma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…