yerleşme kanaması

semiramisssan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2020
14
2
28
Merhaba, adetim 14 eylülde olması gerekiyor. Her zaman 28 günde 1 olurum hiç şaşmaz. 7 aydır bebek için uğraşıyoruz + çikolata kistim var. Bu ay daha önce başıma gelmeyen bir durum oldu. Adetime 9-10 gün varken pembe turuncu karşımı kan geldi. Adetime 4 gün var o günden beri her gün 2-3 damla olarak devam ediyor. Bir kahverengi bir pembe. Yardımcı olur musunuz?

Merhaba, adetim 14 eylülde olması gerekiyor. Her zaman 28 günde 1 olurum hiç şaşmaz. 7 aydır bebek için uğraşıyoruz + çikolata kistim var. Bu ay daha önce başıma gelmeyen bir durum oldu. Adetime 9-10 gün varken pembe turuncu karşımı kan geldi. Adetime 4 gün var o günden beri her gün 2-3 damla olarak devam ediyor. Bir kahverengi bir pembe. Yardımcı olur musunuz?
Benimde 15 eylül benimde bu aksam kahvrengi geldi

Benim 2 gün kaldı, her gün 3-4 damla geliyor bazen pembe bazen kahverengi. Ateş, ara sıra mide yanması ve bualntı da oldu bugün, anlayamadım. Adet geçtikten birkaç gün sonra kan vericem, bilgilendiririm sizi de

Ben 2 gün gecikme ile regl oldum canım, ama yine de doktora gittim. Yumurtlama ile ilgili bir kanama olduğunu, korkulacak bir şey olmadığını hatta iyi bir şey olduğunu söyledi kısacası. Kanda gebeliğe de baktı yinede, sonuç negatif tabi ki :KK64:

Bende tedavi görüyorum kızlar normalde 28gunde son bi kaç aydır 30gunde adet oluyorum oyuzden 30 olarak düşünürsek 28.gun kahverengi lekem oldu bugün 30.gun yine sadece kehverengi leke ne yapsam bilmiyorum çok caresizim

Canım ben bu lekelenmeyi adete 1 hafta kala 8 gün yaşayıp negatifi gördüğüm için birkaç gün daha bekle derim hayal kırıklığına uğramamak için. Tedavi görüyorsan belkide tutmuştur (inşallah) Ama ağrın falan varsa hemen bi doktora görün istersen.

Canım ben bu lekelenmeyi adete 1 hafta kala 8 gün yaşayıp negatifi gördüğüm için birkaç gün daha bekle derim hayal kırıklığına uğramamak için. Tedavi görüyorsan belkide tutmuştur (inşallah) Ama ağrın falan varsa hemen bi doktora görün istersen.
Inşallah canım agrım yok gibi göğüslerim biraz büyüdü göbeğindeki çizgi ortaya çıktı yüzüme bi güzellik geldi sürekli gazım var hepsi gebelik belirtisi tabi piskolojikde olabilir bugun31.gun test yapcam negatif çıkarsa yinede üzülmeden beklicem

Bende de vardı aynı belirtiler ama inşallah pozitif çıkar negatifse de daha zamanı vardır üzülmek sıkılmak yok inşallah olacak:KK36:

X