Yerleşme kanaması

Selam herkese. 🙋🏼‍♀️ Benim bat 20 Ocaktı. 8 günlük gecikmem var. Gecikmenin 6. Günü sadece peçeteye gelen 2 3 defa akıntı oldu. Adet oluyorum sandım ama başka birşey gelmedi. Yerleşme kanaması adet gecikmesinden sonra olur mu? Yaşadığım şey yerleşme kanaması mıydı? Ve eğer yerleşme kanamasıysa kaç gün sonra test yapmalıyım? Cevaplarınızı bekliyorum. 🤷‍♀️😊
Merhaba test yaptiniz mi? Yerleşme kanaması mıymış. Ben de benzer durumlar yaşıyorum da oyuzden

Merhaba arkadaşlar. Bende pko var bidahaki ay aşılamaya basliycaktim doktor bende rahim filmi istedi geçen ay adet bitiminde çektirdim sonraki günleri ovulasyon ile takip edip degerlendirdim. Bu ayki adetim ayın 24.de olması lazım fakat cuma günü bildiğiniz regl ağrısı yaşadım pazar günü de çok hafif açık ve soluk pembe kan geldi 4,5 damla şeklinde akıntıyla birlikte. Ve bu 2 buçuk gün sürdü enson bu sabah geldi gene aynı akıntı gibi soluk pembe şeklinde. Acaba yerlesme kanaması olabilirmi ? Hamile olabilir miyim doktor filmden sonra bu ay hamile kalablirsin bir dene olmazsa aşılama yapıcaz demişti acaba tutmusmudur ne zaman kan versem çıkar

Merhaba arkadaşlar. Bende pko var bidahaki ay aşılamaya basliycaktim doktor bende rahim filmi istedi geçen ay adet bitiminde çektirdim sonraki günleri ovulasyon ile takip edip degerlendirdim. Bu ayki adetim ayın 24.de olması lazım fakat cuma günü bildiğiniz regl ağrısı yaşadım pazar günü de çok hafif açık ve soluk pembe kan geldi 4,5 damla şeklinde akıntıyla birlikte. Ve bu 2 buçuk gün sürdü enson bu sabah geldi gene aynı akıntı gibi soluk pembe şeklinde. Acaba yerlesme kanaması olabilirmi ? Hamile olabilir miyim doktor filmden sonra bu ay hamile kalablirsin bir dene olmazsa aşılama yapıcaz demişti acaba tutmusmudur ne zaman kan versem çıkar
Canım sonucun ne oldu bende geçen ay rahim filmi çektirdim ve bugün açık pembe sadece peçeteye gelen bi akıntım oldu devamı da gelmedi hala adetimin gecikmesinin 2.günü kan da verdim 0.5 çıktı ama hala bi umut acaba geç döllenme mi oldu diye 🤦🏼‍♀️😔

X