Yerleşme kanaması

Ozmell

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2021
90
46
26
Merhabalar. Geçen ay 21.inde regl oldum. Bu ay da tahmini regl tarihim 19.. Her ay düzenli (28) regl olurum. Şuan reglime nerdeyse 2 gün var fakat bugün öğle saatlerinde kahverengi pembe karışık az miktarda kanamam oldu hala ara ara devam ediyor. hafif hafif sağ kasık ağrımda mevcut. Ara ara belime ağrı giriyor adet sancısı gibi sancı çekiyorum. Geçen ay ki regl gunümden 14 gün sonra ki günleri değerlendirdik. Ve değerlendirdiğimız gunden 3 gün sonra gogüs ağrılarımda başlamışti ve hala sürmekte. Yani hemen hemen 2 haftadır gögüs ağrısı çekiyorum. Bu kadar şüpheye ve belirtiye denemek amaçlı reglime 4 gun kala erken gebelik testi denemiştim ilk 5 dk içinde ikinci cizgi silik çıkmıştı. Bugün olan kahverengi ve pembe kanama yerlesme kanaması mı acaba yoksa reglimi olucam. Çok uzun oldu kusura bakmayın şimdiden cevaplar için tesekkur ederimm :)

Merhabalar. Geçen ay 21.inde regl oldum. Bu ay da tahmini regl tarihim 19.. Her ay düzenli (28) regl olurum. Şuan reglime nerdeyse 2 gün var fakat bugün öğle saatlerinde kahverengi pembe karışık az miktarda kanamam oldu hala ara ara devam ediyor. hafif hafif sağ kasık ağrımda mevcut. Ara ara belime ağrı giriyor adet sancısı gibi sancı çekiyorum. Geçen ay ki regl gunümden 14 gün sonra ki günleri değerlendirdik. Ve değerlendirdiğimız gunden 3 gün sonra gogüs ağrılarımda başlamışti ve hala sürmekte. Yani hemen hemen 2 haftadır gögüs ağrısı çekiyorum. Bu kadar şüpheye ve belirtiye denemek amaçlı reglime 4 gun kala erken gebelik testi denemiştim ilk 5 dk içinde ikinci cizgi silik çıkmıştı. Bugün olan kahverengi ve pembe kanama yerlesme kanaması mı acaba yoksa reglimi olucam. Çok uzun oldu kusura bakmayın şimdiden cevaplar için tesekkur ederimm :)
Hamilelik belirtileri var inşallah hamilesindir 🙏🏻 Yerleşme kanaması büyük ihtimalle

Hamilelik belirtileri var inşallah hamilesindir 🙏🏻 Yerleşme kanaması
Hamilelik belirtileri var inşallah hamilesindir 🙏🏻 Yerleşme kanaması büyük ihtimalle
cevabınız için çok tesekkür ederim umarım öyledir 🙏 peki bir sorum daha olucak, idrar testini ya da kan testini ne zaman yapmam gerekiyor acaba bi bilginiz var mı bu konu hakkında reglimin gecikmesini mi beklemeliyim?

Canım zaten silik çıkmış sabak ilk idrarınla tekrar yap testi kaç gün var adete şu an

Kanda da idrarda da her türlü çıkar bu saatten sonra

Test yaptn mı canm ne cıktı merak ettm buraya da yazarsın 🤗😘

süper inşallah kan testlerinde de çıkar :) hayırlı olsun demek için genelde 6 haftanın bitmesini bekliyorlar ama hayırlı olsun şimdiden :)

süper inşallah kan testlerinde de çıkar :) hayırlı olsun demek için genelde 6 haftanın bitmesini bekliyorlar ama hayırlı olsun şimdiden
süper inşallah kan testlerinde de çıkar :) hayırlı olsun demek için genelde 6 haftanın bitmesini bekliyorlar ama hayırlı

Hadi bakalım hayırlı olsun canım 🙏🏻😍
Çok teşekkür ederiiim Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın 🙏♥️💋

X