YERLESME KANAMASI

Eklentiler

• 3EECD585-13F8-46E2-A515-8D452AFFE80B.jpeg
    3EECD585-13F8-46E2-A515-8D452AFFE80B.jpeg
    64,6 KB · Görüntüleme: 140
Benm de devam bence bişey var gibi
Canım sen ne durumdasın benim lekelenme hala devam ediyor rengi simsiyah oldu iki gündür çok koyu hala regli bekliyorum çok az kaldı ama belkide adet olacağım yada oluyorum o kadar karmakarisigimki artık insan moralini bozuyor belirsizlik bir yandan hormanlar düzenimiz bozuluyor psikoloji nanay off offf

Canım sen ne durumdasın benim lekelenme hala devam ediyor rengi simsiyah oldu iki gündür çok koyu hala regli bekliyorum çok az kaldı ama belkide adet olacağım yada oluyorum o kadar karmakarisigimki artık insan moralini bozuyor belirsizlik bir yandan hormanlar düzenimiz bozuluyor psikoloji nanay off offf
Benim beş altı gün sürdü kesildi hergün geldi simdi normale döndü gibi ama reglime 7 gün var erken gebelik yaptım dün aşırı silik böyle fotodan gözükmicek sekilde bi gölge var sadece yani negatif gibi işyerinde betahcg verdim dün bugun cıkacak size yazarım

Bi test yapsaydınız mı acaba reglden önce böyle olması normal değil nasıl olsa yerleşmee diyorlar ama burdaki geçirenlerden sonra da adet olanlar varmıs üstüne bilemedim ben de beklemekten ölcm sürekli aklımda

Benim beş altı gün sürdü kesildi hergün geldi simdi normale döndü gibi ama reglime 7 gün var erken gebelik yaptım dün aşırı silik böyle fotodan gözükmicek sekilde bi gölge var sadece yani negatif gibi işyerinde betahcg verdim dün bugun cıkacak size yazarım
Anladım tmm cnm bekliuorum inşallah gönlündeki olur 🙏🏻

Kimyasalmış malesef kan geldi ve betahcg düştü
Ya bende kırmızı gördüm adet oluyorum sanırım dün akşamdan beri pıhtı ve kırmızı kan yani bu ayda tutmadı hayırlısı olsun ya rabbim kimseyi umut ettiği yoldan eli boş dondurmesin

Evet aklımdaydı hep saglıksız mı dedim ama gittim 50 ye guvendim cok üzgünüm
Yeni evlisin galiba ben bir yıllık evliyim ama 7 aydır deniyoruz hala sonuç alamadık biseydr yok hayırlısı olsun canım üzülme Rabbim sağlıklı nasip etsin bize

Yeni evlisin galiba ben bir yıllık evliyim ama 7 aydır deniyoruz hala sonuç alamadık biseydr yok hayırlısı olsun canım üzülme Rabbim sağlıklı nasip etsin bize
Yok yeni evli değilim 4 seneyi geçti 1 seneden fazla oldu denediğim Allah sana da nasip etsin inşallah

X