YERLESME KANAMASI

karamella97

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2022
6
4
27
Merhaba kızlar. Dün akşam koyu kahve bi akıntı geldi. Bugun akşam üstü peçeteye silince pembe bi akintim oldu. Ped koydum pedime geçmiş. Hala peçeteye silince pembe bi kan geliyor. 2 saat önce kan verdim kan testi negatif. Belimde agri var ara ara yumurtaligima iğne batıyor gibi oluyor. Acaba yerlesme kanaması olabilir mi? Yerlesme kanamasından ne zaman sonra testte çıkar? Bunlari yaşayan ya da bilgisi olan yardımcı olabilir mi ? Not: adetim biteli 9 gün oluyor adet olmam mümkün değil.

Merhaba kızlar. Dün akşam koyu kahve bi akıntı geldi. Bugun akşam üstü peçeteye silince pembe bi akintim oldu. Ped koydum pedime geçmiş. Hala peçeteye silince pembe bi kan geliyor. 2 saat önce kan verdim kan testi negatif. Belimde agri var ara ara yumurtaligima iğne batıyor gibi oluyor. Acaba yerlesme kanaması olabilir mi? Yerlesme kanamasından ne zaman sonra testte çıkar? Bunlari yaşayan ya da bilgisi olan yardımcı olabilir mi ? Not: adetim biteli 9 gün oluyor adet olmam mümkün değil.

Ovülasyon/Yumurtlama kanaması yaşıyorsunuz. Gebelik istiyorsanız değerlendirin

Merhaba benim adetlerim hep düzensiz. Hatta son adet günüm 60 gün sonra oldu. Uzun süredir takip de etmiyorum. Bu ay yaklaşık bir haftadır lekelenme şeklinde geçti. Adetim bir türlü sökülmedi. Ayın 6sında doktora gittim. Betahcg negatif çıktı. Doktorum üç gün daha sökülmezse iğne yaziyorum onu vurul dedi. İğneyi vurulmadım. İki gündür çok az pıhtılı kanama var. Normalde benim adetim sancılı ve çok yoğun olur. Ama kesinlikle regl olmuş gibi hissetmiyorum. Rahim duvarım kalın olduğu halde neden sökülmüyor olabilir? İğneyi vurulmalı mıyım? Yoksa yeniden betahcg mi baktırmalıyım? Lütfen yorum yapar mısınız?

Merhaba kızlar. Dün akşam koyu kahve bi akıntı geldi. Bugun akşam üstü peçeteye silince pembe bi akintim oldu. Ped koydum pedime geçmiş. Hala peçeteye silince pembe bi kan geliyor. 2 saat önce kan verdim kan testi negatif. Belimde agri var ara ara yumurtaligima iğne batıyor gibi oluyor. Acaba yerlesme kanaması olabilir mi? Yerlesme kanamasından ne zaman sonra testte çıkar? Bunlari yaşayan ya da bilgisi olan yardımcı olabilir mi ? Not: adetim biteli 9 gün oluyor adet olmam mümkün değil
Merhaba test yaptınız mı merak ettim

Merhaba yorumunuzu gördüm bende aynı durumdayım siz napmayi dusunuyorsunuz
Merhaba benim reglime 13 gün gözüküyor o yüzden test yapınca cıkmaz bir seneden fazladır deniyorum zaten regl bitince ilişki olmstu ve umudum da yok açıkcası ama bu ay ilkkez yumurtlama dönemi bu basıma geldi siz naptınız

Merhaba benim reglime 13 gün gözüküyor o yüzden test yapınca cıkmaz bir seneden fazladır deniyorum zaten regl bitince ilişki olmstu ve umudum da yok açıkcası ama bu ay ilkkez yumurtlama dönemi bu basıma geldi siz naptınız
8 gün kalmış benimde ama iki gün kahve pembe leke gördüm ve dün akşam adet olacakmisim gibi karnım ağridi iki kere sonra geçti erkenden test yapıp umutlnmkta istemiyorum bekliyorum

erken testte 12 gün gecmesi lazım en az evet. Bende de 2 hafta kala gogus hasasiyeti ve sol kasıkta batma var.

Kızlar dünkü kan testi sonucum pembe lekelenmelerim oluyor doktorum fitil verdi dünden beri kullanıyorum ama ara ara yine geliyor pembe acaba kimyasal gebelik olabilir mi kimyasal yaşayan var mı?

Eklentiler

• 8B094CEA-BFEF-4511-AD10-2EE634CD76A4.jpeg
    8B094CEA-BFEF-4511-AD10-2EE634CD76A4.jpeg
    57,6 KB · Görüntüleme: 209
Merhaba bisey danışmak istiyorum aksamları ve sabahları peçeteyle sildiğimde minnacık pembe kanama görüyorum progestan kullanıyırum ama 4 gündür devam ediyor bu şekilde yaşayanınız var mı

Merhaba bisey danışmak istiyorum aksamları ve sabahları peçeteyle sildiğimde minnacık pembe kanama görüyorum progestan kullanıyırum ama 4 gündür devam ediyor bu şekilde yaşayanınız var mı
Merhaba sağlıkla kucainiza almayı nasip etsin Allah inşallah progestan kaclik kullanıyorsunuz rica etsem foto atarmsnz

X