Yerleşme Kanaması ?

pikapi

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2023
170
35
28
Kızlar adetime 4 gün vardı akıntı gibi kahverengi leke gelmeye başladı 3. Gün bu gün sabah geldi sadece çok nadir be hafif kasık ağrılarım oluyor arada ovulasyon takibi yapıyordum yumurtayı da çatlamayı da değerlendirmiştim idrar testi yaptım çok çok silik çizgi çıktı ama halisülasyon da görüuğr olabilirim 😂 böyle bişey yaşayan var mı ? Yardımcı olur musunuz ? Testin fotoğrafınada bakar mısınız ben mi yanlış görüyorum

Eklentiler

• IMG_5188.jpeg
    IMG_5188.jpeg
    120,7 KB · Görüntüleme: 91
Çatlama matlama anlamam da hamile gibi görünüyorsun. Yerleşme kanaması olabilir. En net sonuç için adet tarihinin üzerinden 1 hafta geçene kadar beklemelisin ama bence pozitif :)

Yaaa inşallah çok uğraştım tüp bebek denemem oldu tutmadı manevi ve maddi çok yıprandım Allahtan istedim incir kürü yaptım proxfemin kullandım inşallah bi vesile olmuştur yaptıklarım dualarım kabul olmuştur 🙏

Olmuştur canım. Gebelik Beta HCG hormonu ile ölçülüyor, hamile olmayanlarda düşük oluyor hamile olanlarda da gitgide artıyor. Sağlıklı bir gebelikten söz edebilmek için bu hormonun devamlı artıyor olması gerek. Sen daha adet gününü beklemediğin için erken bakmışsın bu hormon henüz az olduğundan silik görünüyor diye düşünüyorum. Yine de doktorlar en net sonucu kese oluştuğunda söylüyor (kimyasal gebelik veya dış gebelik riskinin ortadan kalkmasını bekliyorlar). Kese oluşumu da 5. haftada oluyor en erken, yani son adet tarihinin ilk gününün üzerinden 5 hafta geçmeli.
Çok heyecanlıyım dersen erken gebelik testi yapabilirsin ya da kan testi ile beta HCG hormonunun takibini yaptırabilirsin :)

Olmuştur inşallah canım. Gebelik Beta HCG hormonu ile ölçülüyor, hamile olmayanlarda düşük oluyor hamile olanlarda da gitgide artıyor. Sağlıklı bir gebelikten söz edebilmek için bu hormonun devamlı artıyor olması gerek. Sen daha adet gününü beklemediğin için erken bakmışsın bu hormon henüz az olduğundan silik görünüyor diye düşünüyorum. Yine de doktorlar en net sonucu kese oluştuğunda söylüyor (kimyasal gebelik veya dış gebelik riskinin ortadan kalkmasını bekliyorlar). Kese oluşumu da 5. haftada oluyor en erken, yani son adet tarihinin ilk gününün üzerinden 5 hafta geçmeli.
Çok heyecanlıyım dersen erken gebelik testi yapabilirsin, ya da kan testi ile beta HCG hormonunun takibini yaptırabilirsin :)
Valla çok heyecanlıyım ama sabırlıyım da beklicem biraz adet günüm geçtiğinde hala adet olamamış olursam gidip öyle vermeyi düşünüyorum kanı test yaptım fotoğraf var yukarda ilk konuyu açtıpımda koymustum bu gün yaptım o testi erken gebelik testi siparişi verdim onun gelmesini bekliyorum tekrar yapacağım

Silik çizgi görüp de hamile olmayan görmedim o yüzden sürpriz olmayacak ama yine de emin olmak için beklemek lazım, güzel haberlerini alırız umarım 🥰

İnşallah temennileriniz yorumlarınız için çok teşekkür ederim hayırlısıyla inşallah hamileyim haberini de buraya yazmak nasip olur Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah
Silik çizgi görüp de hamile olmayan görmedim o yüzden sürpriz olmayacak ama yine de emin olmak için beklemek lazım, güzel haberlerini alırız umarım 🥰

Canım o paylaştığın HCG testi dışında test yapmış mıydin yine silikmi çıkmış dı
Başka test yapmamıştım ama tam adet günümee adet olmuş oldum fakat hala aynı kahverengiyle karışık çamur gibi kanamam ilk defa böyle oldu anlam veremedim bende

Bu gün mü yaptınız fotoğrafı varsa yükleyin bakalım yardımcı olur başkaları da belki birde sizin de mi kahverengi lekelenmeniz var

X