yerleşme kanaması

kızlar biz 2 yıldır çocuk istiyoruz 3. başarısız aşılamam oldu. klomen tedavisi gördüm ama olmadı maalesef. bu ay hiç düşünmedim bebek fikrini kafamdan uzaklaştırmaya çalıştım. son adet tarihim 21 ocak. bugün bacağımda kasığıma vuran bi ağrı hissettim. öyle ki adım bile atamadım. herhangi bir belirtim yok. tuvalete gittim bi de baktım ki çamaşırımda akıntıyla karışık bi kanama. hani adet bitimindeki gibi. kahverengi kırmızı ve pembe karışık bi renk. acaba bu yerleşme kanaması olabilir mi?

Kızlar sat 27 ocak . Ayın 8 inde ilişki oldu . Yumurtlama 10 ocağa denk geliyodu . Bugün pembemsi cok acık kırmızı sadece tuvalet kagdına gelen akıntılarım var . Adetime daha erken diye düşünüyorum . Sizce bu ne şimdi ilk defa karşılaşıyorum .:KK5:

Çift yumurta ikizlerine hamileyim, 4+5 haftalıkken tüm gün boyunca kahverengi lekelenme yaşadım, sonrasında 5 haftalıken aynısı tekrar oldu tüm gün boyunca lekelenme. Doktorum ikizlerin 2 gün arayla yerleşmesi olduğunu söyledi.

slm kızlar adetimin 26. günü çok az kahverengi leke ve bikaç damla kıırmızı ve kahverengi arası kan geldi.2 gün sürdü ve kesti.aradan 4 gün geçti ve devamı gelmedi.kan tahlili yaptım sonuç her zamanki gibi negatif...

Ben de yerleşme kanamasından şüphelenmiştim önceki yorumları okudum. Adetime 1 hafta kala önce kahverengi sonra pembe akıntım geldi çok azdı ağrı yoktu. 2 gün sürdü. 5 gün sonra test yaptım pozitif çıktı. Darısı isteyenlere.

merhaba kızlar;
Ben aranıza yeni katıldım, bi sorum olucaktı ben 5 ay önce evlendim geçen ay 10unda adet oldum fakat bir haftadır kasıklarımda ağrı göğüs uçlarımda acı hissediyorum bugünde açık pembe bir leke geldi
özellikle sol kasığımda ağrım var sabahtan beri lekede gelmedi acaba bu yerleşme kanaması olabilirmi öyleyse ne zaman kan tahlili yaptırmam gerekir.
şimdiden yardımlarınız için çok teşekkürler.

kıslar benim kanamam olmadı ama içte ufak ufak var dedi doktor oda rahimle kese bileşirken olur dedi inş. hayırlısıyla 4 aya geçerim

Kozlar ben bu ay ovulasyon testinde pozitifi yakalamistim 5 gün boyunc a calistik ve Dr yumurtanın catlms dedi catlmdn 4 gün sonra test yaptrdm negatif cikmisti bugün adet gunumdu fakat 2 gündür kahverengi lekelenmem fazlaydi bugünde bir iki damla kan ile beraber su gibi fazla akintim oldu şuan birşey yok. Sizce yerleşme kanamasi falan olabilirmi

Amin cnm ALLAh tüm isteyenlere nasib etsin înş💕
Canim oncelikle hayirli olsun ben simdi gordum yazini bana da umut olur belki bu yazdıkların :) benimde adetime 10 gun var daha ama ilk defa aksam lekelenme tarzında pembemsi kanama oldu acaba yerlesme kanamasi olabilirmi bu kadar erken ?

Kizlar ya bnm 5 gun once yumurtlama gunumdu degerlendirdi yanliz bugun ic camasirimda pembeyle sari karisimi bir akinti gelmis sonradan farkettim bu kadar erken olurmu ??

Koçişimi Çokk SeviyoruM

yerleşme kanaması adetime 1 hafta kala oldu bende 1 gün boyunca az az oldu kahverengi pıhtısız

Yerlesme kanamasi benimde yumurtlamadan sonra geldi iliskiden sonra 3 gun ustuste snra kesildi sanirim suan gebeyim test yaptm silik.cikti kan testimde 20.06 doktorm adet gecmeden yaptigim icin dusebilirde.cikabilirde.dedi yani hormonlar yukseliyorms 2 gun kala.yaptm.testlerimi.sewinemiyr..bile karmakarisigm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yerleşme Kanaması bende olmadı. 5. haftamın içindeyim olması gerekiyor mu yani sorun olur mu ki bu ?

Yerlesme kanamasi benimde yumurtlamadan sonra geldi iliskiden sonra 3 gun ustuste snra kesildi sanirim suan gebeyim test yaptm silik.cikti kan testimde 20.06 doktorm adet gecmeden yaptigim icin dusebilirde.cikabilirde.dedi yani hormonlar yukseliyorms 2 gun kala.yaptm.testlerimi.sewinemiyr..bile karmakarisigm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim iliskiden ne zaman sonra yasadin yerlesme kanamasini

Slm herkese yardım edin kızlar kafam çok karışık ayın 12 snde catlatma iğnesi oldum 2 gün sonra ader günüm bugün çamaşırıma gelmeyen ama peçeteye sikdiğimde pembe akıntı geliyor yerleşme olabilirmi göğüslerm acıyo iğneyi oldugumdan beri kasık agrısı çekiyorum batmalar oluyor yardımlarınızı ve bilgilerinizi bekliyorum sevgiler

X