yerleşme kanaması

Kızlar bata 3 kaldı eşimle birlikte olduktan sonra wc ye gittim peçete ye pembemsi bir şey bulaştı acaba regl im mi başladı çok zorladıda yoksa yerleşme kanaması mı çok kafam karıştı bu ay bütün belirtileri yaşadım maşallah.

Bende adet tarihime 3 gün kala pembe minik bir kanamayla şüphelendim ve sonuç hamileyim devamı gelmediyse ve dediğiniz gibi zorlama olmadıysa ki bu zamana kadarda kanama olurdu bence olma ihtimali var...

Bende adet tarihime 3 gün kala pembe minik bir kanamayla şüphelendim ve sonuç hamileyim devamı gelmediyse ve dediğiniz gibi zorlama olmadıysa ki bu zamana kadarda kanama olurdu bence olma ihtimali var...
Sabah kalktığımda da tirnak buyuklugunde bi leke şimdi de wc ye gittim yine kahverengi leke kan yok devamı yok bir sancı giriyor kasığıma sonrasında kahverengi leke. Umarım regl olmam..

Sabah kalktığımda da tirnak buyuklugunde bi leke şimdi de wc ye gittim yine kahverengi leke kan yok devamı yok bir sancı giriyor kasığıma sonrasında kahverengi leke. Umarım regl olmam..
Merhaba. Yukardaki mesajinizdan sonra merak ettim hamile misiniz? Ayni seyler bende de oldu dun aksam bu sabah.

Merhaba. Yukardaki mesajinizdan sonra merak ettim hamile misiniz? Ayni seyler bende de oldu dun aksam bu sabah.
Maalesef oldum canım ama ben idrar testi de yapmıştım silik çizgi çıkmıştı sonra b mesajdan 5 gün sonra adet oldum, ama öyle böyle değil içimden ciğerler kopuyor wc ye gitmeye korkuyorum gördüklerimden dolayı, kimyasal yaşamışım, eğer kan testi yaptırsaydım zamanında neyin ne oalcağı belli olacaktı, sen sen ol d,ikkat et, eğer kahverengi kanamadan sonra bir daha gelmediyse hemen kan testi yaptır, reglm 5-6 gün geçti falan de.

henüz adet başlamadı. bugünde bekleyip başlamazsa yarın test yaptıracağım. bu belirsizlikte insanın psikolojisini bozuyor.

henüz adet başlamadı. bugünde bekleyip başlamazsa yarın test yaptıracağım. bu belirsizlikte insanın psikolojisini bozuyor.
evet ben kendimi hamile gibi hissediyordum ama gerçekten testte de silik çizgi çıkmıştı, dikkat et kendine de sağlığına ve psikolojine. Fazla düşünme ben o olaydan sonra 2 kere regl oldum hala bekliyorum:)

evet ben kendimi hamile gibi hissediyordum ama gerçekten testte de silik çizgi çıkmıştı, dikkat et kendine de sağlığına ve psikolojine. Fazla düşünme ben o olaydan sonra 2 kere regl oldum hala bekliyorum:)
çok düşünmemeye çalışıyorum, tabi olduğu kadar :) hakkımızda hayırlısı artık. inşallah senin de en kısa sürede olur canım.

çok düşünmemeye çalışıyorum, tabi olduğu kadar :) hakkımızda hayırlısı artık. inşallah senin de en kısa sürede olur canım.
İnşallah, be o ay 150 TL hstane ve test parası vermiştim, artık hiç almıyorum, günümü biliyorum şu gün regl olacağım diyorum eğer gecikirse 1 gün bile alacağım diyorum ama gecikmiyor nasip, inşallah Allah isteyen herkese tattırır şimdi benimde 3 gün kaldı önceden olsa teste yapışırdım ama akıllandım artık:)

Benim adetim gectikten sonra kan testinde hamile oldugumu ogrebince doktora gittim kese vardi bebek yoktu.bi hafta sonra hafif kanamalarim oldu 2 gun surdu.doktorumu aradim ve yerlesme kanamasi olabilecegini soyledi.hemen cagirdi ve ultrasonda bebegi kesede gorduk.doktorum demek ki bu yerlesme kanamasiymis dedi.dusuk tehdidi de olabilirmis cunku.o zmn 6 haftalik hamileydim.3-4 gun gun surdu kanama.

cnm kanama sulu muydu benm bgun cok sulu geldi öyle mi

Kizlar ya benim adetime 8-9 gun vardi ve dün kahverengi lekenme oldu aylardiiir bebek icin cabaliyoruz bu ay cok umutluydum derken netten ogrendim ki tam bu zamanda yerlesme kanamasi olurmuş dun ilk kagvemsi geldi sonra acik.pembe geldi cok az bugun de sanki adet biterken olur gibi kahvegeldi. Kasilmalarim ve bel agrimda oldu goguslerim cok erken sisti diyodum bende. Umutlanmali miyim.bilmiyorum

arkadaşlar bende 6 aydır çocuk için deniyoruz yok yok olmuyo geç adet oldum hamilelik belirtilerinin hepsini gördüm ara kanama bile oldu yok olmuyo ovalasyon testlerini kullandım sürekli çift çizgi gördüm denedik yok doktor deneyin diyo arkadaşlarım ikincileri doğurdu bende tık yok moralim bozulıyoo ve 5 aydır düzensiz adet görüyorum 1 ay süren ara kanamam bile oldu doktor nedenini bulamadı artık adet gecikmesi kasık ağrısı mide bulantısı yada baş dönmeleri iştahın açılması beni etkilemiyor çünkü hepsini yaşadım ama hamile çıkmadım sürekli siteyi takip ediyorum aa kızlar bunu yazmış hamile çıkmışlar diyorum acaba bendemi diye çok heyecana kapıldım 3 gündür yine ara kanamam var adetime 1 hafta var nedenini bilemiyorum ama hamile olmadığım kesin artık ne doktora gidcem nede test yapacam Rabbim nasip etse eder ....

kizlar benim reglime 5 gün var.4 yildir hamile kalamiyorum.esim tedavi görüyor.bugün kahverengi leke geldi.umutlanmak icin cok mu acele ediyorum.

ama ilk kez boyle bisey yasadim.30 gunde bir ve saatinde olurdum.gecen ay da 2 gün gecikmisti.bu ay da 5 gun erken geldi.belim de agriyodu bi kac gündur.yarin dr gitsem mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…