yerleşme kanaması

merhaba benım ılk adetım 4 aralıktı yumurtlama gunum 14.güne denk gelır dusuncesıyle korunmadık sonra adetıme 1 hafta kala kahverengı akıntılarım kanamam oldu doktora gıttım yumurtan yenı catlamıs dedı. bugunlerde sansını deneyebılırsın dedı. bızde korunmadık. birde ılac verdı kanamamın dındırı dıye 2 gun kırmızı renkte kanamam oldu kesıldı ılacı bıraktım sonra 1 hafta sonra yanı adet donemımde kahverengi kanamam basladı kırmızı oldu acık renk oldu kanamam. ben doktorumu aradım ılacı neden bıraktın dıye kızdı sonra adetının basından tıbaren say 20 gunu gel dedı. her neyse normalde adetım 2-3 gun surer bu kanamam kesıldı bı daha basladı koyu oldu kırmızı oldu 6-7 gundur devam edıyor bu adet degıl dedım kendımce kendımı bılıyorum. dun kan tahlılı yaptırdım değerim 22 cıktı . ama bu deger düşük mü yapıyorum acaba daha mı yuksektı kı 22 ye düştü yada yenı mı basladı bılemıyorum böle bişi yasayan varmı arkadslar aranızda

merhaba benım ılk adetım 4 aralıktı yumurtlama gunum 14.güne denk gelır dusuncesıyle korunmadık sonra adetıme 1 hafta kala kahverengı akıntılarım kanamam oldu doktora gıttım yumurtan yenı catlamıs dedı. bugunlerde sansını deneyebılırsın dedı. bızde korunmadık. birde ılac verdı kanamamın dındırı dıye 2 gun kırmızı renkte kanamam oldu kesıldı ılacı bıraktım sonra 1 hafta sonra yanı adet donemımde kahverengi kanamam basladı kırmızı oldu acık renk oldu kanamam. ben doktorumu aradım ılacı neden bıraktın dıye kızdı sonra adetının basından tıbaren say 20 gunu gel dedı. her neyse normalde adetım 2-3 gun surer bu kanamam kesıldı bı daha basladı koyu oldu kırmızı oldu 6-7 gundur devam edıyor bu adet degıl dedım kendımce kendımı bılıyorum. dun kan tahlılı yaptırdım değerim 22 cıktı . ama bu deger düşük mü yapıyorum acaba daha mı yuksektı kı 22 ye düştü yada yenı mı basladı bılemıyorum böle bişi yasayan varmı arkadslar aranızda
Canım 2 gün arayla beta hcg baktırman lazım

Dr un ek verdiği ilac ne idi yazarmisin ben ikikez benzeri durumu yaşadım ama dr bisey demedi vermedi bidaha benzeri durum Yaşar isem sorarım suan hic bişey yapmıyorum akışında hayat

duphaston diye bir ılac siz nasıl bi durum yasadınız. birdeacaba gebelıgım devammı edıyordur yoksa bıtıyormudur

duphaston diye bir ılac siz nasıl bi durum yasadınız. birdeacaba gebelıgım devammı edıyordur yoksa bıtıyormudur
Bisry diyemem ki hayırlısı inşallah vardir ben dr kontrolunde 2yumurtam vardı birakalim catyliycak dedi dr riske atmiyalim dedim ovitrelle igne oldum günüme 5.6gun kala lekelenmem oldu daha umutlandim ama adet oldum bunu 2.3kez yaşadım dr bisey demedi vermedi bende artik umuylanmiyorum oyleki testte var deseler inanmiycam

EVET HAYIRLISI. BENIMDE 4 GEBELIGIM OLACAK ILKINDE KALP ATISLARI YOKTU ALDILAR IKINCI IKIZLERDI KANAMAM OLDU ALDILAR. 3 SÜ SAKATTI DÜŞÜK YAPTRDILAR. HAYIRLISI TABİİ. BENDE COK CEKTIM. ANKARAYA GİT GEL YAPTIM.BAKALIM YARIN TEST YAPTIRIRIM NE CIKIYOR

73 OLAN DEĞERİM KANAMAM OLDU VE 61 OLMUS BUGUN BAKTILAR 65 E CIKMIS DOKTORGENETIK BI RAHATSIZLIK YADA DIS GEBELIKTEN SUPHELENIYOR NE OLDUGUNU ANLAMIYORUM. GEBE DEGILMIYIM

73 OLAN DEĞERİM KANAMAM OLDU VE 61 OLMUS BUGUN BAKTILAR 65 E CIKMIS DOKTORGENETIK BI RAHATSIZLIK YADA DIS GEBELIKTEN SUPHELENIYOR NE OLDUGUNU ANLAMIYORUM. GEBE DEGILMIYIM
Normalde beta hcg 2 günde değeri 2ye katlaması lazım. Düşüp yükselmesi sağlıksız bir gebeliği düşündürebilir.

BİLMİYORUM KAFAM COK KARISIK NE OLDUGUNU BILMIYORUM. NE ANLAMA GELIYOR BUNU DA BILMIYORUM

Yazicak bir yer bulamadim burada yeniyim buraya yazmak istedim konuyu gorunce.
Ben 16 ocakta korunmasiz iliskide bulundum eşimle daha ilk denememiz bebek icin. olur mu bilemiyorum ama simdiden cok heyecanliyim.
Kasik agrilarim basladi asiri bir yorgunluk var ama goguslerimde bir hassasiyet hissedemiyorum. 1 yil once silikon yaptirmistim ve gogus uclarimda hassasiyetim azaldi baya.
Reglime daha 11 gun var bu yerlesme kanamasi olmasi sart mi?
Nasil anlayabilirim hamileligimi daha onceden?

Yazicak bir yer bulamadim burada yeniyim buraya yazmak istedim konuyu gorunce.
Ben 16 ocakta korunmasiz iliskide bulundum eşimle daha ilk denememiz bebek icin. olur mu bilemiyorum ama simdiden cok heyecanliyim.
Kasik agrilarim basladi asiri bir yorgunluk var ama goguslerimde bir hassasiyet hissedemiyorum. 1 yil once silikon yaptirmistim ve gogus uclarimda hassasiyetim azaldi baya.
Reglime daha 11 gun var bu yerlesme kanamasi olmasi sart mi?
Nasil anlayabilirim hamileligimi daha onceden?
Bu kadar erken hiçbir belirti hissedemezsin yada ayırt edemezsin belki psikolojik olabilir.ben 11.haftadayım hala hamilelikle ilgili bi belirtim yok bünye meselesi birazda.benim adetten önce 5-6 gün boyunca kasık ağrım olmuştu normalden farklı olarak

merhaba kızlar ben 3 şubatta hasta oldum 8 ine bitti 29 şubattada tekrar hasta olmam gerekli ama dün akşamdan beri kasık ağrım ve kahverengi akıntım var. ayaklarım sızlıyor bugün bthcg yaptırdım 57 çıktı sizce gebelik var mı 6 ay öncede dış gebelik geçirdim.

merhaba kızlar size bişey sormak isterım gecen ay adetim az oldu ve göğüslerim adetden 1hafta önce ve 2hafta sonra şiş ve acıyarak gezdim (normalde adet baslamasyla göğüs şişliğim iner) bu ayda 2gün önce sdet görmem gerekirken dün ve bugun kahve kahve az akıntı geliyor hiç ağrım ve şişliğimde yok sizce bu yerleşme ksnaması olabilirmi

X