Yes MakaRa Yes GıRGıR :)

ooooo maşallah çok sevindim canım Allah bozmasın daim etsin huzurunu mutluluğunu :KK68:
bende çok iyiyim atlattım bütün sıkıntılarımı
amin inşAllah canım çok sağol...
bende senin adına çok sevindim iyi maşAllah
lady vardı kızlar hatırlıyor musunuz
o nasıl ondan bi haber variniz mı

işini değiştirme şansın yok mu canım ? neden memnun değilsin ne gibi sıkıntıların var :KK43:
olmayacak bişeyse hayatındaki kişininde seni yıpratmasına izin verme
ısı degıstırme sansı her zaman var da uygun bır ıs bulamıyorum artık maaslar cok dusuk ısveren de cok fazla ıssız oldgu ıcın rahat tabıkı
hayatımdakı ınsana gelınce ne gulduruyor ne de olduruyor bende sabredıyorum cok denedım onsuz da yapamıyorum

ısı degıstırme sansı her zaman var da uygun bır ıs bulamıyorum artık maaslar cok dusuk ısveren de cok fazla ıssız oldgu ıcın rahat tabıkı
hayatımdakı ınsana gelınce ne gulduruyor ne de olduruyor bende sabredıyorum cok denedım onsuz da yapamıyorum
bende 5 aydır işsizim iş bulamıyorum Allah bir yerden hayırlı bir kapı açar inşallah canım benim :KK43:
kendini bir başkası için yıpratmaya değmiyor canım ben bunu bilir bunu söylerim sana emin ol harcadığın zamana emeğe yazık

bende 5 aydır işsizim iş bulamıyorum Allah bir yerden hayırlı bir kapı açar inşallah canım benim :KK43:
kendini bir başkası için yıpratmaya değmiyor canım ben bunu bilir bunu söylerim sana emin ol harcadığın zamana emeğe yazık
cok haklısın , ama cok sevdım ılk defa ve vazgecemıyorum
ayrı eve cıktım bende hatırlarsan cok ıstıyordum

X