Yeşil Kahve ile Zayıflayan var mı?

happiness_

Kırık kalbimin son ümitleri♡
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2014
697
376
Yeşil kahve ile zayıflayan var mı ve nasıl hazırlanıyor kullananlar yorum yapabilir mi?

Yokmu kullanan??
aslında var benım suan küs oldugum bır arkadasım var asırı derecede zayıflamıstı bır arkadastan öğrendiğime göre yesıl kahve içerek zayıflamıs.sasırmadım cunku bogazını tutabilecek bir kız değildi ben de denemek istiyorum aslında

aslında var benım suan küs oldugum bır arkadasım var asırı derecede zayıflamıstı bır arkadastan öğrendiğime göre yesıl kahve içerek zayıflamıs.sasırmadım cunku bogazını tutabilecek bir kız değildi ben de denemek istiyorum aslında
Evet tok tutuyo ama sürekli aksatıyorum her gün düzenli bir sekilde içilirsee iyi sonuç alırız

hangi markanınkini aldın canım ben de istiyorum cunku
Ben aktardan aldım toz seklinde kilo işi olarak kilosu 35 tl ama istediğiniz miktarda alabiliyorsunuz ister normal türk kahvesi gibi hazırlayın ister kaynar suyun içine 1 tatlı kasığı yesil kahve koyup 5 dakika demlemeye bırakın

Ben aktardan aldım toz seklinde kilo işi olarak kilosu 35 tl ama istediğiniz miktarda alabiliyorsunuz ister normal türk kahvesi gibi hazırlayın ister kaynar suyun içine 1 tatlı kasığı yesil kahve koyup 5 dakika demlemeye bırakın
kaç öğün içmek gerekiyor peki

kızlar gecen yaz bende kullandım yemeklerden once sabah ve aksam günde iki kez içilmesi lazım fazlası zararlı yalnız onu içerken günde 3lt su tüketimi gerekiyor ve bende cok su tüketen biri değilim bu sebeple fazla bi değişiklik olmadı kilo kaybı yaşamadım yani bosuna içtim gibi birşey bununla birlikte spor yapmanız da lazım tabii :KK54:

ben sabahları spor yapıyorum kendimce başlamak istiyorum aslında bol bol su da içiyorum denesem mi :)

1 yıl önce kullanmıştım.
Enerji veriyor.kendimi hep dinç hissetmiştim, halsizlik mazide kalmıştı.
3–5 kilo fazlam vardı, destek olur belki demiştim ama yanıldım.annemin kilosu fazla olmasına rağmen annemde de işe yaramadı.
Ama halsizliğiniz varsa, bu kahve 1 numara.

1 yıl önce kullanmıştım.
Enerji veriyor.kendimi hep dinç hissetmiştim, halsizlik mazide kalmıştı.
3–5 kilo fazlam vardı, destek olur belki demiştim ama yanıldım.annemin kilosu fazla olmasına rağmen annemde de işe yaramadı.
Ama halsizliğiniz varsa, bu kahve 1 numara.
benım anladığım artık su kımının 10 kılo bıle verebildiği şeyler diğer kişide 1 kilo bile verdirtmiyor bu da metabolızmaya gore değiştiginden.ne kadar süre kullandın pekı sen bol bol su ıcmen gereklı bır de

benım anladığım artık su kımının 10 kılo bıle verebildiği şeyler diğer kişide 1 kilo bile verdirtmiyor bu da metabolızmaya gore değiştiginden.ne kadar süre kullandın pekı sen bol bol su ıcmen gereklı bır de
Geçen yıl nisan ayında başladım canım.6 ay tükettim.
Ben zaten çok su içen biriyimdir.düzenli olarak son 3 yıldır spor da yapıyorum.yani spor benim hayatım, onsuz bir hayat düşünemem

Ben kendi çabalarımla 3 yılda 17 kilo verdim.
Bu yolda çok şey denedim.şimdi bedenimi çok iyi tanıyorum, neyi nerede yanlış yaptığımı biliyorum.
Ama malum kış gelince yine şişiyoruz :KK43:
6 kilo şiştim resmen, artık güneşli günler var.bedenimizde azalan D vitaminini artırabileceğiz.kışa nazaran daha kolay olur inşallah kilo vermek.
Benim vücudum durdu kışın gelişiyle.bırak vermeyi aldım bile.
Şimdi yoğurt ve maydonoz + limon kürü uyguluyorum.inşallah işe yarayacak.
Herkese fit vücut diliyorum

Ben kendi çabalarımla 3 yılda 17 kilo verdim.
Bu yolda çok şey denedim.şimdi bedenimi çok iyi tanıyorum, neyi nerede yanlış yaptığımı biliyorum.
Ama malum kış gelince yine şişiyoruz :KK43:
6 kilo şiştim resmen, artık güneşli günler var.bedenimizde azalan D vitaminini artırabileceğiz.kışa nazaran daha kolay olur inşallah kilo vermek.
Benim vücudum durdu kışın gelişiyle.bırak vermeyi aldım bile.
Şimdi yoğurt ve maydonoz + limon kürü uyguluyorum.inşallah işe yarayacak.
Herkese fit vücut diliyorum
o dediğin kür nasıl oluyor canım aynen vucut kış aylarında iyice kilo alıyor

o dediğin kür nasıl oluyor canım aynen vucut kış aylarında iyice kilo alıyor
Ben sabah_akşam maydonoz kürü uyguluyorum.15 ad. Taze maydanozu elimle doğrayıp blendıra atıyorum, üstüne yarım su bardağı kadar su ekleyip, öğütüyorum.suyunu süzüyorum (yeşil sağlıklı bir su oluyor :KK66: )son olarakta yarım limon suyu katıyorum,o kadar.önce tadını sevmeyebilirsin,SIK dişini iç canım.bu kürü 2 hafta uygula 1 hafta ara ver sonra yine 2 hafta uygula ve sonlandır.6 ay geçmeden de tekrarlama.
Yoğurt kürünü de haftada 2 defa (pazartesi– perşembe ) akşam yatmadan 3 saat önce tüket, uyuyana dek te 1lt su iç canım.
Kimileri yoğurt kürünü günde 3 defa uyguluyor, bende günde 3 defa uyguladım önce, ama işe yaramadı.sonra araştırdım ve öğrendim ki haftada 2 defa yapmak doğrusuymuş, aşırı yapınca vücut alışıyor ve yağ yakılımı duruyormuş.
Yapılışı 1 kase yoğurda 1 çay kaşığı toz zencefil+1 çay kaşığı toz zerdeçal+1 çay kaşığı toz tarçın ekle karıştır ye, afiyet olsun.zamanla alışacak ve seveceksin bu tadı
Bende işe yaramaya başladı.ama sporu unutmayalım, bi de herşey de olduğu gibi niyet çok önemli, dua etmek bunu dilemek, gerçekten istemek çok önemli bence.
Sen kaç kilo vermek istiyorsun canım

Ben sabah_akşam maydonoz kürü uyguluyorum.15 ad. Taze maydanozu elimle doğrayıp blendıra atıyorum, üstüne yarım su bardağı kadar su ekleyip, öğütüyorum.suyunu süzüyorum (yeşil sağlıklı bir su oluyor :KK66: )son olarakta yarım limon suyu katıyorum,o kadar.önce tadını sevmeyebilirsin,SIK dişini iç canım.bu kürü 2 hafta uygula 1 hafta ara ver sonra yine 2 hafta uygula ve sonlandır.6 ay geçmeden de tekrarlama.
Yoğurt kürünü de haftada 2 defa (pazartesi– perşembe ) akşam yatmadan 3 saat önce tüket, uyuyana dek te 1lt su iç canım.
Kimileri yoğurt kürünü günde 3 defa uyguluyor, bende günde 3 defa uyguladım önce, ama işe yaramadı.sonra araştırdım ve öğrendim ki haftada 2 defa yapmak doğrusuymuş, aşırı yapınca vücut alışıyor ve yağ yakılımı duruyormuş.
Yapılışı 1 kase yoğurda 1 çay kaşığı toz zencefil+1 çay kaşığı toz zerdeçal+1 çay kaşığı toz tarçın ekle karıştır ye, afiyet olsun.zamanla alışacak ve seveceksin bu tadı
Bende işe yaramaya başladı.ama sporu unutmayalım, bi de herşey de olduğu gibi niyet çok önemli, dua etmek bunu dilemek, gerçekten istemek çok önemli bence.
Sen kaç kilo vermek istiyorsun canım
8 kilo fazlam var spor yapıyorum ekmeği de azalttım kür de uygularsam daha hızlı sonuç alırım

X