Yeşil Kahve ile Zayıflayan var mı?

happiness_

Kırık kalbimin son ümitleri♡
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2014
697
376
Yeşil kahve ile zayıflayan var mı ve nasıl hazırlanıyor kullananlar yorum yapabilir mi?

milkyminty

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2014
309
57
30
Yokmu kullanan??
aslında var benım suan küs oldugum bır arkadasım var asırı derecede zayıflamıstı bır arkadastan öğrendiğime göre yesıl kahve içerek zayıflamıs.sasırmadım cunku bogazını tutabilecek bir kız değildi ben de denemek istiyorum aslında

happiness_

Kayıtlı Üye
16 Kasım 2014
697
376
aslında var benım suan küs oldugum bır arkadasım var asırı derecede zayıflamıstı bır arkadastan öğrendiğime göre yesıl kahve içerek zayıflamıs.sasırmadım cunku bogazını tutabilecek bir kız değildi ben de denemek istiyorum aslında
Evet tok tutuyo ama sürekli aksatıyorum her gün düzenli bir sekilde içilirsee iyi sonuç alırız

happiness_

Kayıtlı Üye
16 Kasım 2014
697
376
hangi markanınkini aldın canım ben de istiyorum cunku
Ben aktardan aldım toz seklinde kilo işi olarak kilosu 35 tl ama istediğiniz miktarda alabiliyorsunuz ister normal türk kahvesi gibi hazırlayın ister kaynar suyun içine 1 tatlı kasığı yesil kahve koyup 5 dakika demlemeye bırakın

milkyminty

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2014
309
57
30
Ben aktardan aldım toz seklinde kilo işi olarak kilosu 35 tl ama istediğiniz miktarda alabiliyorsunuz ister normal türk kahvesi gibi hazırlayın ister kaynar suyun içine 1 tatlı kasığı yesil kahve koyup 5 dakika demlemeye bırakın
kaç öğün içmek gerekiyor peki

pirayenazim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2015
10
6
kızlar gecen yaz bende kullandım yemeklerden once sabah ve aksam günde iki kez içilmesi lazım fazlası zararlı yalnız onu içerken günde 3lt su tüketimi gerekiyor ve bende cok su tüketen biri değilim bu sebeple fazla bi değişiklik olmadı kilo kaybı yaşamadım yani bosuna içtim gibi birşey bununla birlikte spor yapmanız da lazım tabii :KK54:

milkyminty

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2014
309
57
30
ben sabahları spor yapıyorum kendimce başlamak istiyorum aslında bol bol su da içiyorum denesem mi :)

Sss33301

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2015
2.361
2.132
39
1 yıl önce kullanmıştım.
Enerji veriyor.kendimi hep dinç hissetmiştim, halsizlik mazide kalmıştı.
3–5 kilo fazlam vardı, destek olur belki demiştim ama yanıldım.annemin kilosu fazla olmasına rağmen annemde de işe yaramadı.
Ama halsizliğiniz varsa, bu kahve 1 numara.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1356 gün geçti.

milkyminty

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2014
309
57
30
1 yıl önce kullanmıştım.
Enerji veriyor.kendimi hep dinç hissetmiştim, halsizlik mazide kalmıştı.
3–5 kilo fazlam vardı, destek olur belki demiştim ama yanıldım.annemin kilosu fazla olmasına rağmen annemde de işe yaramadı.
Ama halsizliğiniz varsa, bu kahve 1 numara.
benım anladığım artık su kımının 10 kılo bıle verebildiği şeyler diğer kişide 1 kilo bile verdirtmiyor bu da metabolızmaya gore değiştiginden.ne kadar süre kullandın pekı sen bol bol su ıcmen gereklı bır de