Dudak Makyajı Yeşil ruj - Sihirli ruj

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
evt bende hatırladımannemin vardı ondan ..
surerdi bideçıkmıodu cidden ozamnların icadına bakın .

Ay ne güzel eskiyi hatırlattın bana dışı tırtıklı sarı kapaklı yeşil bir rujdu herkes şaşırırdı nasıl yeşil renk pembe oluyor diye hem de çingene pembesi, sürdükçe koyulaşırdı çalışma hayatıma yeni başladığım zamanlarda ramazanda sahurda sürerdim yatardım tadı kalmazdı ama rengi kalırdı suratım solgun görünmezdi kaydirigubbakcemile3

kızlar bu arada kuzenm şu anda msn ye yeşl ruj istyruuuummmm yazmştı:smiley-cool: we az önce arkadaşı ona 2 tane almş delikafadulden hediye die fiyatını sölemio. ama bu demk oluo ki heryerde satılıo we çok rahat bulunablyo.
eskiden millet bu ruja almanyadan geldi derdi :roflol:

kardeşim cevahirde watsons diye bi kozmetik mağazası var ordan almış 4 tl ye.... dudak balmı beyaz sürünce pembe oluyo rengi çok hoş..

kardeşim cevahirde watsons diye bi kozmetik mağazası var ordan almış 4 tl ye.... dudak balmı beyaz sürünce pembe oluyo rengi çok hoş..

Watsons'dan ben de aldım ondan güneşe karşı koruyucu ruj aynen beyaz sürüyorsun pembe oluyor ama bu onun gibi değil silmek istesen de çıkmıyorsositososito

ben yazmıştım bi yere daha. geçen gün meraktan araştırdım bu ruju ve buldum bi yerden. benimki kırmızı değil de pembe oluyo ama sevdim ben rengini.

aaa hatirlamam mi harbi nostalji oldu,
teyzemin vardi bu rujdan gozumde canlandi,
heves edip odasina girer surer surustururduk :asigim:
hey gidi gunler hey

kızlar bu yeşil ruj istanbulda bulupta alan var mı ya ben cok istiyorum bunlardan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…