Dudak Makyajı Yeşil ruj - Sihirli ruj

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

Okuyunca taaaa eski günlere gittim tebessümle okudum.kaydirigubbakcemile3
Yeşil ruj , makyaj yapma adına ilk aldığım rujdur.Lisedeydim, çok nadir sürerdim.
Hiç tükenmek bilmedi , yıllarca bizim evde çekmecede gezerdi.

Ben hiç görmemiştim bu eskilerin yeşil rujunu..

Kuzenim Almanya' dan göndermişti bana, fırçalı ve gri renginde.. Sürdükten sonra pembeleşiyor o da...

İlk önce anlamadım tabi bu ne ya gönderdiğine bak zevke bak diye kaydirigubbakcemile3 ne bileyim ben sürdükten biraz sonra rengi değişmeye başladı sonradan çaktım..

evet bende hatırladım dora tırtıklı bir kabı vardı
satılıyomu hala merak ettim

haha kız nerden aklınıza geldi bende hatırladım bak şimdi:)nostalji oldu hee::)

kızlar bu yeşil rujlarn şimdi her rengi çıkmış. sarısı şeftali renginde, moru kırmızı, e yeşili de bildğnz gbi pembe olyomş:icecream: we satılıo 5tl'cik. şakkıdı kozmetikcilerde felan warmş işte. ben alcam hee merak ettm şu sarıyı moru maviyi felan şakkıdı

Bizimde küçükken biz komşu hacıdan getirmiş
Yeşil bir ruj bizde rengi yeşil sanıyoruz ya dedik neden dudağa sürülüyorki göz kapağımıza da sürelim far gibi olur akannehir
Neyse ablamla başladık heryerimize sürüyoruz ama yeşilde görünmüyo bizde bastırıyoruz göz kapağımıza rengi çıksın diye dudağımıza sürüyoruz yine renk olmuyo
yaklaşık beş dadika sonra surat kıpkırmızı oldu ve annem kaç kere yıkadı geçmedi :sm_confused:
bi kaç gün öyle dolaştık -tatlicadiarzu-

ben kullanıyorum bundan özellklede denize havuza giderken hiç çıkmıyozemuszemus

ya hepınız cocukluk donemınde demıssınız ama bende var hemde yenı aldım yoksa ben hangı almedeyımkaydirigubbakcemile3

allah iyiliğini versin kedicim gece gece güldürdün beni. cidden sihirli bu ruj yaaaaaa.
benim aneminde vardı hatta hala duruyor bile olabilir. alın size kalıcı ruj. hemde çoooook makul fiyata. da nerden bulcaz bu yeşil ruju???? benim hiç gözüme çerpmadı nedense:))-tatlicadiarzu-

eet ya bende cok istiorum istanbulda nerde satılıyor acep bilen var mı varsa sölesin lüfen

ben hiç görmemiştim ta ki gelin makyajım yapılırken rujum koyu oldu diye açmak isterlerken. ani bir tepki verdim tabi geline yeşil ruj mu olur diye :roflol:
ama o kadar kalıcı değildi ya, düğünden sonra çıkarttım.

biliyorum o rujları hala pisayada olduğunuda biliyorum ammaaa sürüpte sonra kırmızı olanından varmı bilmem varsa ondan almak isterm pembe tarzım değildir:S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…