Lise Yorum ve Soruları ygs ve lys denemeriniz nasıl?

hatun91

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2009
172
0
merhaba .. ben bu sene ikinci kez sınava hazırlanıyorum başlıkları incelediğimde göremedim bu konuyla ilgili yazı sınava çok az kaldı denemeleriniz nasıl??

Ben son sınıf değilim, ygs netlerim şöyle, 30 tr ve sos, 15 mat ve fen... genelde bu şekil, birkaç net oynuyo zaman zaman tabi.

bnde fenciyim su ana dek en yuksek turkce netim 29 .:S mat 31 32 tarih 22 fen 20 offf ama sınavlar zor napalım

türkçe 31 mat sadece mat 20 geoları çözmemiştim,tarih 9 coğrafya 5 felsefe 8 şimdilik...ve 341 puan almışım nasıl ki *

daha dün olduk kaç puan aldım bilmiyorum türkçe 37,mat 25,sosyal 17(ilk defa sosyal yaptım:))fen 12:KK43:

Benim Ygs değil Lys daha iyi edebiyattan 56 soruda hep 51 net sene başından beri bi 46 netim oldu bi ara onun dışında hep 51 ve üstü.. Temel matematik 20-25 arası bir net oluyor.. Sosyalim çok iyi çoğu zaman full çıkarıyorum.. Bazen coğrafyadan yanlışım çıkıyor o haritalı soruları dünya haritası verip 1,2,3,4,5 falan verip bilgi soruları sorulduğunda o sorularım yanlış çıkabiliyor. Fendende fizik optik hariç yapamıyorum. Kimya yapıyorum birazcık az bir şeyde biyoloji.. Ama Lys daha iyi bende o yüzden.. Ygs geo çok yapamıyorum ama lys geo hep 19-20 net. Matematiğimde henüz türev ve integrali tam görmedik diye karmaşık sayı ve diziyide unuttuğum için trigonometride daha görmedik 50 soruda 34-35 net oluyor.. YGS tam bir kabus ama LYS aydınlık bir hayırlısıyla atlatsaydım YGS'yi. Okuldada durumum iyi 65 ten aşağı puan beklemiyorum. Aslında çok çalışmıyorum :) Hatta hiç çalışmıyorum derste ne dinlersem o. Biraz asılsam matematiği 42-43 lere kadar yükseltirim.. Ama gözüm o kadar yükseklerde değil.. Umarım hepimiz kazanırız.

cnm lys genelde cogu insan yapıo yada biz sahsen sayısal ogrenci oldugum için ygs den daha kolay gelio ama ygs de yüzde 40 gibi bişi etkilicek..

X