yıkıldım...aldatıldım..ve nişan tamamen bittii...

dua et canim erkenden görmüssün asil yüzünü.. hayirlisi olmus.. üzülme sen.. buda gelir gecer sen dimdik ayakta dur asil..

Mal edilebilir birincisi o aile yetiştirdi o kişiliksizi, ikincisi bakın neler yapmış hala barışın diyorlar demek ki bu yaptığı affedilebiir bir şey onlara göre ama bu kızcağız öyle bir şey yapsa yedi düvele rezil ederlerdi oğlumuzun şerefini iki paralık ettin derlerdi neden mi o erkek yapabilr çünkü onun hakkı o yaparsa bir şey olmaz affedilebilir gibi görülüyor toplumda erkeklerin ahlaksızlığı. Nitekim o kişinini ailesi de bunu böyle düşünüyor.

Kesinlikle katılıyorum, şayet affet demeseydiler ben de aileye maledilmemesi gerektiğini savunurdum ama insanın affet demeye utanması lazım bu durumda.Demek ki esasında normal karşılıyorlar.

Yok yani şuan öylece kalakaldım..Acını hissettim resmen.Bu nasıl bir adiliktir allahım ama canım inan geç olmadan öğrenmemişsin herşeyi allah sana sabır güç versin canım...

canim cok üzüldüm yasadiklarina,hayirlisi böyleymis en azindan evlenmeden kurtuldun ALLAH IYI INSANLARLA KARSILASTIRSIN SENI(AMIN):nazar:

Cnm Allah güç kuvvet verir sen hiç merak etme
Allah kaldıramıycağımız yükler yüklemez bize bunu unutma
Bak ne güzel sende aklı başında bi kızsın
Rabbim senin için hayırlı insanlar çıkarsın karşına.
Ne güzel Allah karşına çıkarmış bunu sevinmelisin

insan böyle bi şeye sevinmeli mi üzülmeli mi bilemez ki,

hakkında hayırlısı olsun, Allah yardımcın olsun

söyleyebilecek hiçbişey bulamıyorum...nişanlımı bugün sevgilisyle konusmalarını duydum...baskabirine hayatım,aşkım demelerini...kahkahlarını...
ben bana son zamanlardakı ilgizliğini eskisi gibi davranmamasını düğün stresine yorarken,hayatında baska biri olabilceği ihtimalini hiç ama hiç vermedim...
evim hazırdı..düğün tarihim hazırdı...
dün nikah işlemleri için tüm gün koşturduk hallettik...
akşam gizlice telefon konusmlarına sahıt oldum bahaneler buldu...
inanadım..
gece allaha yalvardım aldatılıyosam karsıma çıkar rabbim diye...ve bugün saat 3 te onu aradım..bana ders çalışacagını söyemişti oysa...telefon açıldı tabi farkında diil...öyle kaptırmıştıki görüntülü olarak konustugu sevgilisyle yaptığı konusmaya....sadece 1 dk dinlemeye tahammul edebildim....
basımdan asağı kaynar sular döküldü...enkazın içine soktu beni o an...
biliyorum bigün bu acımda bitecek ama birine birdaha ne zaman güvenirim hiç bilmiyorum....

Allah yardimcin olsun...Allah öyle insanlara yapacagini bilir...Sabir Sabir...Hersey geciyor...

allahın sevgili kuluymuşsun bak evlenmeden görmüşsün gerçek yüzünü, bu yüzden senin adına sevindim
sen de bu açıdan bakmaya çalış olaya kendi ruh sağlığın için
çok zor, ağır bir durum.
ama allah seni daha beterinden kurtarmış
dua oku, sabır dile
en azından yatağına yattığında vicdanı sızlayan sen olmıcaksın

çok saolun..kalbim o kadar burukki hala..kaldıramıyorum hazmedemıyorum...utanmada mesajlar atıyor bırde pısmanım dıye hangı yuzle...bu kadar basırmı goruyor benı allahından bulsun adi..nede cok guvenıyordum ona...
annesi ablası babası gunlerdır arayıp bana yalvaraıyolar bırde yazık o aıleyekı boyle pıslık çifrt karakterli bi evlata sahipler..
biten bitti..şimdi ne hali varsa görsün...olay içimde daha çok taze..biraz zaman daha geçsin isityorum sağlıklı düşünemiyorum çünkü dava konusunda...

mrh cnm konunu yeni okudum aradan 2 ay geçmiş ama senle konuşmak isterim. formda yeni olduğum için mesaj atamıyorum. beni ekleyebilir misin msn den seninle konuşmak istiyorum. yaşadıklarım çok benziyor. mümkün se tabi :) esraz23@hotmail.com msn adresim

X