yıkıldım...aldatıldım..ve nişan tamamen bittii...

bulusis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2011
602
0
söyleyebilecek hiçbişey bulamıyorum...nişanlımı bugün sevgilisyle konusmalarını duydum...baskabirine hayatım,aşkım demelerini...kahkahlarını...
ben bana son zamanlardakı ilgizliğini eskisi gibi davranmamasını düğün stresine yorarken,hayatında baska biri olabilceği ihtimalini hiç ama hiç vermedim...
evim hazırdı..düğün tarihim hazırdı...
dün nikah işlemleri için tüm gün koşturduk hallettik...
akşam gizlice telefon konusmlarına sahıt oldum bahaneler buldu...
inanadım..
gece allaha yalvardım aldatılıyosam karsıma çıkar rabbim diye...ve bugün saat 3 te onu aradım..bana ders çalışacagını söyemişti oysa...telefon açıldı tabi farkında diil...öyle kaptırmıştıki görüntülü olarak konustugu sevgilisyle yaptığı konusmaya....sadece 1 dk dinlemeye tahammul edebildim....
basımdan asağı kaynar sular döküldü...enkazın içine soktu beni o an...
biliyorum bigün bu acımda bitecek ama birine birdaha ne zaman güvenirim hiç bilmiyorum....

prettywitch

Hakk,Vedûd,Tevvâb,Selām,
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2009
1.374
10
allah yardımcın olsun canımm.profil resmini değiştirmkle başla işe :KK50: ve onu çıkar hayatından:KK50:

bicaree

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2012
122
0
canım çok üzüldüm. ne denirki bu durumda.. Elbet çok üzüleceksin. yaptığı kabul edilir birşey değil çok çok ağır.. Allah yardımcın olsun. Herşeyde bir hayır vardır evlenmeden önce gördün.. En azından böyle düşünmeye çalış.. Güveninin yıkılması berbat bişey. ama insanlardan herşey bekleniyor işte..

komidin26

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2011
705
4
bebeğim bu ne saçma bir şey ya ! yazıklar olsun o insan görüntüsündeki hayvana ! her erkek böyle mi ya ?! ne yazacağımı bilemedim.

komidin26

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2011
705
4
ben aşk defterini kapatalı aylar oldu, açmaya da hiç niyetim yok çünkü forumda görüyorum ki bu tatsiz olaylar bir tek benim başıma gelmemiş, ve artık bütün erkeklerin aynı olduğu kanaatine vardım. kim benimle ?

HepBaharOlsa

Guru
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2011
4.207
1.451
Allah sabir versin tatlim, Allahtan ic yuzunu evlenmeden once ogrendin.
Insallah kopek gibi pisman olur basini duvarlara taslara vurur o serefi noksan heriff..
Bu erkekler ne istiyor anlamiyorum gercekten..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 534 gün geçti.

ay_82

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2009
3.792
34
Allah sabır versin ....şükürler olsun ki evlenip çoluk çocuğa karışmadan görmüşsün iç yüzünü ..Allah'ın sevgili kuluymuşsun böyle düşün...şimdi üzülmen ,acı çekmen normal ne desek faydasız ...ama geçicek bunu sende biliyorsun ...güçlü olmaya çalış hayata sakın küsme herkes böyle değil emin ol kendini kapatma ...güzel günler seninle olsun ...

missplayful

Guru
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2008
2.785
310
Gecmis olsun cok temiz kalbin varmis, Allah tum olanlari evlenmeden gormeni nasip etmis... Kurtuldugun icin dua et sadaka ver canim.

takino

Arda'nin annesi
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2011
1.722
724
32
Canım çok üzüldüm senin için Allah yardımcın olsun inşallah tez vakitte unutursun bütün bunları...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2447 gün geçti.

Spesifikinsan

Almina ve Çınar ilkokula başladı! :)
Pro Üye
1 Nisan 2010
14.784
679
Verilmiş sadakan varmış demek ki..Şimdi üzülüyorsun ama bir zaman sonra şükredeceksin erkenden kurtulduğuna.....

LadyKaka

tutmayın küçük enişteyi
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2011
2.777
38
Çok şaşırdım,allah kolaylık versin.Konularınıza aşinayım, hatta takip ediyordum diyebilirim.Siz o dertlerle boğuşurken neyle karşılaştınız, şimdiden gördüğünüz için bence çok şansılısınız.

bulusis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2011
602
0
zoruma giden çok sey var..yasanmışlıklar...2 yılımı verdim ona..yazıklar olsun diyorum...keske birinden duysaydım aldatıldığımı...yada görseydim...ama direk duymak konusmaları gerçekten buyuk acı...atlatıcam bunuda..şuan gözumde 5 kurusluk değeri yok...
tek isteğim zamanın bian önce geçmesi...

Spesifikinsan

Almina ve Çınar ilkokula başladı! :)
Pro Üye
1 Nisan 2010
14.784
679
Evet 2 yıl az değil ama tüm bir ömrüne mal olabilirdi........Kurtuldun...........

Semblante

iyi olacağım
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2011
2.704
13
Eminim çok yıkıcıdır evliliğe adım attığınız kişinin ihaneti ama olayın tek iyi yönü nişanlıyken bunu öğrenmiş olmanız. Zor olacak ama atlatacaksınız, kendiniz, geleceğiniz ve hayalleriniz için..