Saç Uzatma Yöntemleri Yılan Yağı kullananların paylaşım alanı

bende 2 hafta kadar kullandım hiçbir etkisini görmedim :KK43::KK5:
gerçi ben yılan yağı kullanmadım ama 2 haftada hiç bir saç bakım yağı etkisini göstermez aşağı yukarı 1 aydan sonra göstermeye başlar uzun süreli ve düzenli kullanım gerektirir :KK34:

Kızlar ben de kullandım yılan yağını fakat sevmedim valla ne yalan söyliyeyim saçımdan çıkmadı bir de yağ olunca pek de sıcak bakamadım açıkcası 1 hafta kullandım daha sonra okudum asıl etki alanı saç çıkartmaymış hem bu sebepten hem de yağ olmasından daha basit sevimli yollar deniyorum artık :KK43:

bende kullandım ama açıkçası pek etkisini göremedim ben çam terebentin esansı kullanıyorum ve inanılmaz etkili

Bu yılan yağı ve şampuanı işe yarıyor fakat bende çok kepeklenme ve kaşınma yaptı. Bırakmayı düşünüyorum.

kızlar sakın YILAN yağı ile YILANG yağını karıştırmayın. karıştırmayın derkenn birbirine değilll. yılan yağı yerine yılang yağı almayın ben bugün aktara gittim saç uzamsı içinn bişeyler aldım. yılan yağı 15 TLydi. yılang yağı 5 tlydi. aktarcı yılang yağı zararlı kullanmanızı tavsiye etmemm dedii

Son düzenleme:
çam terebentinini annemde yıllar önce kullanmış ve çok memnun kalmıştı ama ben hep tedirgin oldum,saçımı yıkarke vudumada temas edeceği için acaba dedim tüylenme falan yaparmı die.Yoksa başımızı eğiptemi yıkıcaz ki bu çok zor oluyo.Eğer denediyseniz ve biliyorsanız lütfen bilgi verin...

ben yılan yağını şampuanıma ekleyerek 2-3 aydır kullanıyordum, saçlarım aşırı derecede dökülüyordu önceden, bayağı faydası oldu, saçımı da hep uzatmak isterdim uzatamazdım, uzamasını da sağladı... fakat son 10-15 gündür yüzümdeki ayva tüylerinin da uzadığını farkettim, resmen göz altımdan çene hizasına kadar olan yerlerdeki tüylerim uzamış... bu moralimi çok bozdu tabii... hemen gittim o bölgelere iğneli epilasyon yaptırdım, iğneliyi yapan bayana sordum böyle böyle yılan yağından olmuş olabilir mi diye, olabilir, yıkarken yüzünden de geçiyor ama kana da karışıyor dedi...sebep yılan yağı mı kesin emin değilim bir de gidip hormon testi yaptırmayı düşünüyorum.... bilginiz olsun kızlar!

evet bayanlar...
sızın yazdıgınız entele ile ilgılı yazıları okuduktan sonra aktara gıdıp entele almaya karar verdım ancak entele yoktu:KK43:
bende yılan yagı aldım:)
yılan yagını sacınıza masaj yaparak uyguluomussunuz...sacınızı uzatmaya yardımcı oluomus...sadece yılan yagını kullanırsanz bır sısesı 2hafta kadar yetıomus...fiyatı 13ytl...
ben onu gene sac uzatıo dıe bıldıgım hint yagı ve besleyici ozelligi olan badem yagıyla karıstırdım boyleleıkle mıkatarı cogalttım...
yani 1sise badem yagı,1sise hint yagı,1sisede yılan yagı
fısfıslı bı sıseye koyup calkalayın...kullanım acısından fısfıslı sıse daha rahat oluo hemde yagı bosuna harcamams oluosunuz...
sonuc olarak sacım ne kadar surede uzar bılmıoum 2haftadır haftada 2kere uyguluoum...sacımı yıkadıktan sonra kendı halınde kurumaya bıraktıgım halde sacım fonlu gıbı duruo...birde kesinlikle sampuanınıza cam terebendin damlatın 400mlye 70damla...acayıp derecede dolgunlastrıo sacları:))

teşekkürler bu bilgiler için hemen almam gerek

arkadaslar bir de yilan yagi sacta uzun sureli kaldiginda asit uretip saci dokebiliyormus aman dikkat edin

bende saçlarımın uzamasını ve gürleşmesini istiyorum yılan yağı etkili gerçekten arkadaşlar.

merhaba kızlar bi süredir bu saç uzatmayla ilgili yazılanları okuyorum sonunda bende denemeye mecbur kaldım çünkü kuaför kökünden halletti o güzelim saçlarımı , sizlerden okuduğum yazılardan 5-6 tane yağ aldım onları yumrtayla karıstırıp sürüyorum sık sık bir kere de entele kullandım 2.kullanamadım çünkü yağlardan kafamın içinde sivilceler çıktı normal olarak bende yılan yağı aldım çekine çekine bugün kullandm ilk defa içine susam yağı karıstırdım biraz saçlarım yumuşak oldu dümdüz birde acaba işe yarar mı ne kadar zamanda geri dönüşüm oldu sizlerde :/

evet bayanlar...
sızın yazdıgınız entele ile ilgılı yazıları okuduktan sonra aktara gıdıp entele almaya karar verdım ancak entele yoktu:KK43:
bende yılan yagı aldım:)
yılan yagını sacınıza masaj yaparak uyguluomussunuz...sacınızı uzatmaya yardımcı oluomus...sadece yılan yagını kullanırsanz bır sısesı 2hafta kadar yetıomus...fiyatı 13ytl...
ben onu gene sac uzatıo dıe bıldıgım hint yagı ve besleyici ozelligi olan badem yagıyla karıstırdım boyleleıkle mıkatarı cogalttım...
yani 1sise badem yagı,1sise hint yagı,1sisede yılan yagı
fısfıslı bı sıseye koyup calkalayın...kullanım acısından fısfıslı sıse daha rahat oluo hemde yagı bosuna harcamams oluosunuz...
sonuc olarak sacım ne kadar surede uzar bılmıoum 2haftadır haftada 2kere uyguluoum...sacımı yıkadıktan sonra kendı halınde kurumaya bıraktıgım halde sacım fonlu gıbı duruo...birde kesinlikle sampuanınıza cam terebendin damlatın 400mlye 70damla...acayıp derecede dolgunlastrıo sacları:))

demet akalinin 8 farkli yagla olusturdugu karisimi deneyin:KK52::KK52:bildigin mucize:KK39:

saç uzatma girişimime yıllar önce yılan yağı ile başlamıştım. :KK55: ilk aldığım yılan yağının gerçekten etkisini görmüştüm. :KK9: ama ondan sonra aynısını bulamadım farklı aldım ama hiç bir işe yaramadılar hatta saçlarımı dökmeye başlamışlardı. :KK50: bu yüzden bıraktım zaten şu sinemaki falan çok daha etkili geldi bana açıkçası :KK16:

saç uzatma girişimime yıllar önce yılan yağı ile başlamıştım. :KK55: ilk aldığım yılan yağının gerçekten etkisini görmüştüm. :KK9: ama ondan sonra aynısını bulamadım farklı aldım ama hiç bir işe yaramadılar hatta saçlarımı dökmeye başlamışlardı. :KK50: bu yüzden bıraktım zaten şu sinemaki falan çok daha etkili geldi bana açıkçası :KK16:

sızma zeytinyağı kullan onun gerşk oldğndan eminiz en azından :KK70:

X