Saç Uzatma Yöntemleri Yılan Yağı kullananların paylaşım alanı

ben yılan yağını 3 sene önce kullanmıştım. eczanede çalışıyorum o zamanlar eczaneye yeni gelmişti ve satıcısı saç çıkartıcı diye satıyordu. çıkarıyorsa uzatır diye düşünüp 2 şişe kullandım ama ben şampuanımın içine karıştırdımilk şişeyi badem yağı ve çam terebentinle karıştırdım inanılmaz uzadı saçlarım hatta annem bir gün gelip ta tependen neden kestin o saçlarını dedi 3 numara saç çıkmıştı :KK52: daha sonraki şişeyi sadece şampuana karıştırıp kullandım ama bu sefer çok kurudu saçlarım ve uçkarı mısır püskülü gibi oldu. yumuşatıcı extra yağlarla kullanırsanız faydasını görürsünüz bence. :KK31:

yılan yağını eldivenle kullanın kızlar çünkü kol yüz tüyleri vs. nereye değdiyse tüyleri uzatır!!!!:KK53: kobra yağı da aynı mı kızlar???

her çeşit yılan yağı var mı?? neyse bi arkadaşım kullanıyodu eldivensiz kol kılları uzadı dikkat edin !!!

benim bildiğim sadece kobra yılanının yağından elde ediliyor fakat herşeyin olduğu gibi tabiki bununda sahteleri olabilir :44:

arkadaşlar elımde yılan yağı var bunu kullanmak istiyorum kahkülleriimi annem kesti ve çok kötü oldu :) sizce sürsem ne kadar uzatır bırde başka bir karışıma gerek var sadecemı sürcen kaç saat beklemesı lazım :KK52:

Bir kaç yere sormuştum bana karınca yağı ve yılan yağının Türkiye'de artık yasaklandığını söylediler. Hayvanların aşırı katli oluyormuş. Herneyse eline geçerse emin ol sahtedir, demişlerdi.

selam kızlar ya orjinal yılan yağının rengi ne? benimki açık kırmızı. kızlar bide tüylenmeye sebep olurmu yüzde elde falan?

saçlarımı açıcılardan boyadan dolayı kırıldı azaldı gür saçlarımdan eser kalmadı gecenlerde çamterebentini duydum yılan yagınıda okudugum yazılardan ögrendim gittim bugun aktardan ikisinide aldım badem yagı+çamterbeti+yılanyagı+zeytin yagı hepsini karıştırdım en fazla yine bir avuc saçım dökülür dedim ama gözlerime inanamadım saçlarım parladı ilk yıkamada bukadar az döküldyse 1 ay sonrasını düşünemiyrum bile ve kuruma yok arkdşlar

Ben bir ara yılan yağı ile badem yağını karıştırıp saçlarıma uygulamıştım. Mahvetmişti saçlarımı, böyle kepeğimsi şeyler oluşmuştu saçlarımda.
Yılan yağından oldu, çünkü badem yağını daha öncede kullanmıştım. Pişman olduğum aldığıma. Ketoral kullandım da, öyle geçti.

Son düzenleme:
Ben bir ara yılan yağı ile badem yağını karıştırıp saçlarıma uygulamıştım. Mahvetmişti saçlarımı, böyle kepeğimsi şeyler oluşmuştu saçlarımda.
Yılan yağından oldu, çünkü badem yağını daha öncede kullanmıştım. Pişman olduğum aldığıma. Ketoral kullandım da, öyle geçti.

ylan yagnı bnde kulandm siznki gbi skayetlrm olmadı.hr saç farklı tepki veriyor.bnde yeni sçlar ckarmstı

Ulus Anafartalar çarşısının karşısında ki İstanbul Baharatı kesinlikle tavsiye ederim bir çok ürünü ordan aldım kullandım ve hiçbir sikayetimde olmadı sımdıye kadar ürünü satmak gıbı bır çabaları da yok kullandığın birsey varsa bıle yararlıysa bunu almana gerek yok dıye soyluyorlar zaten :)

Sadece okumanızı istiyorum kızlar, kaynaklarıyla beraber mevcuttur başka yorum yapmayacağım! Neden badem yağı, susam yağı, hint yağı gibi saç uzatma ve güçlendirmede etkisi net olan bitkisel yağlar varken yada sığır iliği, sinameki, turp suyu gibi kürleri kullanmak yerine yağı olmayan sözde yağların peşine düşüyorsunuz...
[FONT=Georgia, Times New Roman, serif]
''Yılan Yağı Yalanı!
[/FONT]

[FONT=Georgia, Times New Roman, serif]Yılan yağını tanımlamak için aşağılayıcı bir deyim olan şarlatanlık gayet uygundur.[/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, serif]Çünkü yılan yağı diye bir yağ yoktur![/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, serif]Yılan yağını ürettiğini iddia eden ve bu sözde yılan yağını saç, cilt ve benzeri bakımında öneren insanlar gözümüzde şarlatandan başka bir tanımlamayı hak etmemektedir. [/FONT]
[FONT=Georgia, Times New Roman, serif]Yılan yağına ''metaforik şüpheli ve kalitesi doğrulanamaz'' ifadesi bizzat wikipedia'da mevcuttur. Şüpheli ve doğrulanamaz nitelikte olan bu sözde yağ, insanların parasını almak için hileli mal satılması ve umut vaadinden başka birşey değildir.''

Son düzenleme:
Sadece okumanızı istiyorum kızlar, kaynaklarıyla beraber mevcuttur başka yorum yapmayacağım! Neden badem yağı, susam yağı, hint yağı gibi saç uzatma ve güçlendirmede etkisi net olan bitkisel yağlar varken yada sığır iliği, sinameki, turp suyu gibi kürleri kullanmak yerine yağı olmayan sözde yağların peşine düşüyorsunuz...

''Yılan Yağı Yalanı!

Yılan yağını tanımlamak için aşağılayıcı bir deyim olan şarlatanlık gayet uygundur.
Çünkü yılan yağı diye bir yağ yoktur!
Yılan yağını ürettiğini iddia eden ve bu sözde yılan yağını saç, cilt ve benzeri bakımında öneren insanlar gözümüzde şarlatandan başka bir tanımlamayı hak etmemektedir.
[FONT=Georgia, Times New Roman, serif]Yılan yağına ''metaforik şüpheli ve kalitesi doğrulanamaz'' ifadesi bizzat wikipedia'da mevcuttur. Şüpheli ve doğrulanamaz nitelikte olan bu sözde yağ, insanların parasını almak için hileli mal satılması ve umut vaadinden başka birşey değildir.''

bende ender saraçın programından öğrendim yılan yağının yalan olduğunu bir şişeyi anında lavoboya döktüm :KK34:
insanları kandırmak için her yola başvuruluyor :KK14:

Yalan olup olmadığını bilmiyorum ama badem yağı ile birlikte kullanıyorum çok memnun kaldım... Şaşırdım şimdi :& yılan yağı değilse o ne acaba ??

X