Yılbaşı Akşamı Doğum Günüm :))))))))))

Yeni_Resimb.JPG

NİCE MUTLU SEVGİ DOLU ANLARIN YAŞANACAĞI YILLARA................

yarın benımde doğum günüm............
yenı yılın ve yeı yaşın sana güzellikler getirsin.............
güzel başla ve güzel düşün iyi olsun herşey

iyiki varsın..........................
iyiki varım..........................
iyiki varlar........................

.........

İyiki doğdun fırtınanınkızı, dilerim sağlıklı, mutlu yarınlara erersin... Herşey gönlünce olsun tatlım... iyi dileklerin için teşekkürler bir tanem... Şeniz
Bu da benden sana ;

Hediyeni de takdim edeyim...

44337.jpg

İçinin görüntüsüde şöyle; lütfen dikkatli kullan kazasız belasız...

44338.jpg

AREKADAŞLARIM YARIN BENİM BABACIĞIMINDA DOĞUMGÜNÜ HEPİNİZİN DOĞUMGÜNÜ ŞİMDİDEDN KUTLU OLSUN SAĞLIK,MUTLULUK,HUZUR NERDE OLURSANIZ OLSUN HEP SİZİNLE OLSUN ....
SEVGİLERİMLE............
heartonheartmajode6.gif

doğumgünün kutlu olsun canım, mutlu yıllar sana.......

İyi dilekleriniz için çok teşekkürler canlarım... iyiki KK 'deyim iyiki varsınız, biliyorum hep yanımdasınız... bende sizlerin yanındayım ve sizleri çok seviyorum... iyi kalpli dostlarım benim... dilerim herşey sizler içinde güzellikler içinde geçsin, hayattan beklentileriniz hayırlısıyla gerçekleşsin... a.s.:nazar:
Pastalar içinde teşekkürler sihirsensinciğim, harikasın...ŞenizAyrıca babacığınında doğum gününü kutlarım... sağlıkla, mutlulukla hep yanınızda olması temennisiyle canım...
Çamaşırsuyu, harikasın canım teşekkürler... Şeniz
Allah'a emanet olun...

Son düzenleme:
ank06cığım iyi dileklerin için çok teşekkürler bende seni çok seviyorum... pasta harika görünüyor... sanada sağlıklı mutlu günler dilerim tatlım... Allah'a emanet ol bir tanem... Şeniz

Tüm KK arkadaşlarıma , dostlarıma çok teşekkürler bu sayfada ve gelen mesaj kutumda güzel dileklerinizle hep yanımda oldunuz... beni yanlız bırakmadığınız için teşekkür ederim...
Dilerim SAVAŞIN olmadığı bir dünya olsun, insanlar bir hiç uğruna ölmesin...
ŞİDDET için kalkan eller kırılsın...
Bakacağı kadar ÇOCUK doğursun insanlar, o çocuklar sokaklarda kalmasın...
Sokaklarda yaşayan yada evcil olan tüm HAYVANLARA sahip çıksın herkes... onların yaşam alanlarını parselliyoruz birde onlara eziyet etmeyelim bari...
Şu an aklıma gelenler bunlar o kadar çok şey varki istediğim... burada anlatmakla bitmez herhalde...
Ne olur biz insanlar yaşarken hayatın meşgalesindeyken birazda etrafımızın farkına varalım... bırakalım şu neyse,,,,,, demiycem yoksa çok gidecek....

Hepinizi çok seviyorum ve iyiki varsınız KK dostlarım...
Mutlu Yıllar...Esenlikler...

836231_dostluk10013.jpg

dogum gunun kutlu olsun..
nıce yıllara sevdıklerınle beraber a.s.

Doğum günün kutlu olsun canım....
Yeni yılda ve yeni yaşında tüm isteklerinin gerçek olması dileklerim ile... Şeniz
İyi ki doğdun...
bebek018xk.gif

X