Yılbaşı çekilişi yapıyoruz. Siz de katılmaz mısınız? :)

Hediye fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Ankete Katılan
    61
  • Anket Kapalı .

Evelynn

Nirvana
Pro Üye
15 Aralık 2013
15.181
35.157
Çekilişimiz şöyle olacak:
  • 27 kasıma kadar katılmak isteyenler bu topik altında toplancak.
  • 27 kasımdaa çekilen kurada herkes birbiriyle eşleşecek, ama kimse kendine kimin çıktığını söylemeyecek.
  • 15 aralığa kadar herkes hediyesini alıp yollamış olacak.
  • Hediyesi gelen burada paylaşacak.
Hediyeler şu şekilde gönderilecek:
30-50tl arası bir veya birkaç parça hediye + kırmızı yılbaşı donu + çikolata :KK70:

İsteyen ev adresini, ev adresini vermek istemeyen de hediyesini teslim almak istediği kargo şubesinin adresini, adını soyadını ve telefon numarasını bana özel mesajla gönderecek. Ben de çekiliş sonunda size hediye yollayacak kişiye bilgilerinizi vericem.
Bunun yanında kendinizi tanıtacağınız kısa bir tanıtım yazısını da (bedeniniz, ayak numaranız, hoşlanacağınız hoşlanmayacağınız hediyeler vb) bana özelden yollarsanız hediye alacak kişi açısından kolaylık olur.

Güvenilirlik açısından yeni üyeler, tanınmayan üyeler çekilişe alınmayacaklar :KK43:

Çekilişe Katılanlar

Evelynn Evelynn
Sare Lavinya Sare Lavinya
@kanikey
CuteMom CuteMom
kahve85 kahve85
@sevcan...
@_asmunikal_
Sarisekerannesi Sarisekerannesi
Efser Efser
KedidirKedii KedidirKedii
tatlibikiz tatlibikiz
AdAm_OLaCaK_KIZ AdAm_OLaCaK_KIZ
blue_ismyheart blue_ismyheart
FallenAngel FallenAngel
GelenKutusu GelenKutusu
@jooker

Hediye Topiğimiz:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/cekilis-lobisinin-kiymetli-hediyeleri.883872/

Son düzenleme:
Güzelmiş kız ama 1 aralık yakın ya bence ocak olsun o olmaz mı anca toparlaniriz sanki düşünelim katilabilirim:-)

Yuppiii :KK5:

Kaç kişi toplanmayı dusunuyon kız, 1 haftada yeteri kadar kişi toplanmaz mı diyon o_O
Yok kişi değil ama ne bileyim böyle çok daha özenilesi olur diye düşündüm aceleye gelmesin zaten tanıdık olacakmış katılanlar ona göre bişeyler alırım diye dusundum:-) ay çalışıyorum ya çok vaktim olmuyor:KK66:

Yok kişi değil ama ne bileyim böyle çok daha özenilesi olur diye düşündüm aceleye gelmesin zaten tanıdık olacakmış katılanlar ona göre bişeyler alırım diye dusundum:-) ay çalışıyorum ya çok vaktim olmuyor:KK66:

Kuzum hediye alma süresi 15 aralığa kadar. 1 aralıkta kime alacağımız belirlenecek. Ay senin düşünceli yüreğini severim ya :KK200:

X