Yılbaşı çekilişi yapıyoruz. Siz de katılmaz mısınız? :)

Hediye fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Ankete Katılan
    61
  • Anket Kapalı .
Ohoo bide yetiştirme telaşın var yetişir merak etme :)
ya aslında çalışmıyordu bende o yüzden kimseyle plan yapmadım, dün belli oldu kesin çalışacağı şimdi kimsenin planına dahil olamam, azcık ders çalışır, azcık ağlar, azcık oynarım tek başıma :)
deme öyle be sare:KK61:yakın bir yer olsa gel beraber olalım ..yer içer ,gerekirse ağlarız..sonra da güleriz..:KK19:
o zaman siz de eşinle yarın kutlarsınız yeniyılı:KK66:yarın tatil oluyor di mi tüm gün ertesi tatil yani?
zaten gelen ark. çok samimiyizdir.beraber hazırlarız sofrayı..iş çıkışı atayı alıp,sırayla mamalarımı toplayıp gidicem eve :KK14:

deme öyle be sare:KK61:yakın bir yer olsa gel beraber olalım ..yer içer ,gerekirse ağlarız..sonra da güleriz..:KK19:
o zaman siz de eşinle yarın kutlarsınız yeniyılı:KK66:yarın tatil oluyor di mi tüm gün ertesi tatil yani?
zaten gelen ark. çok samimiyizdir.beraber hazırlarız sofrayı..iş çıkışı atayı alıp,sırayla mamalarımı toplayıp gidicem eve :KK14:
evet yarın için bi gelibolu planımız vardı ama hava şartlarından feribot seferleri iptalmiş buda benim şansım :))
bakalım olmadı yarın avm yaparız en kötü :)
size afiyet olsun, bol bol eğlenin

3 gün tatil var işte,dinlenirsin elbet...çocuklarla eğlen işte akşama:KK49::KK49:
ben giderken eve bir de şapka düdük konfeti falan alacağım.parti yapıcam..ben çok heveslenirim kutlama işlerine özel günlere..:KK73:

Çocuklar yarın öğlen babalarına gidiyorlar, pazar öğlen gelecekler.

Gözüne ışık tutulmuş tavşan gibiyim.
Hep derdim ah çocuklar olmadığında şunu yaparım, bunu yaparım.
Şimdi aklıma hiç bir şey gelmiyor.

Evde geçirmek istemiyorum.

evet yarın için bi gelibolu planımız vardı ama hava şartlarından feribot seferleri iptalmiş buda benim şansım :))
bakalım olmadı yarın avm yaparız en kötü :)
size afiyet olsun, bol bol eğlenin
sare boşver gidemediğin gelibolu olsun,gidersin yakında...milleet uçakta kalmış saatlerdir bekliyor.sözüm ona yılbaşına pariste milanoda gireceklerdi.şimdi uçakta .girsinler de güleyim:KK70::KK70:
sağol canım,bence yine de arkadaşlarından nerde olduklarını öğren ki sıkılırsam kaçarsın yanlarına:)

Çocuklar yarın öğlen babalarına gidiyorlar, pazar öğlen gelecekler.

Gözüne ışık tutulmuş tavşan gibiyim.
Hep derdim ah çocuklar olmadığında şunu yaparım, bunu yaparım.
Şimdi aklıma hiç bir şey gelmiyor.

Evde geçirmek istemiyorum.
her h.sonu gidiyorlar mı? değil gibi geldi sanki bana,sendeki hüzünden kaynaklı..
öyle oluyor insan haklısın.olmayınca ne yapacağını şaşırıyor insan..ben sakinliği özlediğimden evde kalıp takılmayı veya arkdaşlarıma gidip sakince oturmayı seviyorum.ata yazın 1 hafta babanesinden kaldı yazlıkta,aynen dediğin gibi olduk..
sinemaya ne dersin?

her h.sonu gidiyorlar mı? değil gibi geldi sanki bana,sendeki hüzünden kaynaklı..
öyle oluyor insan haklısın.olmayınca ne yapacağını şaşırıyor insan..ben sakinliği özlediğimden evde kalıp takılmayı veya arkdaşlarıma gidip sakince oturmayı seviyorum.ata yazın 1 hafta babanesinden kaldı yazlıkta,aynen dediğin gibi olduk..
sinemaya ne dersin?

Ayda 1 gidiyorlar normalde. Sabah 9 akşam 5. Bu defa gece kalmak istediler. Ben de izin verdim.

Sinema aklımda aslında. Bir de uzun zamandır okumak istediğim bir kitap vardı, onu bitiririm. Alışveriş yapamam, param kalmadı, bu aralar hep eksideyim.

Genelde evin eksikleri için koşuştururken içimden geçiririm "ah tek başıma daha hızlı yapardım bunları" diye.
Ama tek başıma ayda bir özgür olabiliyorken de evin ihtiyaçları için değil kendim için zaman harcamak istiyorum.

Hüznümün kaynağı Ankara'da hiç arkadaşım, dostum, bana zaman ayıracak kimsenin olmayışı.

hahah asmu ya sen ne komik bi kızsın:KK70:dediğime bakma sen,çok sevdiğim bir kuzenimin düğünü falan olursa oynarım ,yoksa cıkkksss:63:
amcalarımı çok severim. ama bu amcamı hiç sevmiyorum. bana çok büyük kötülükler yaptı ALLAHa havale ettim.
onun yüzünden babamdan çok dayak yedim.. 18 yaşlarımdayeken bide düşünün..
3sene öncede biriyle evlenecektim.. kader mi değilmiş bilemem tabiki. ama çok kötü şeyler yaptı söyledi hakkımda.. birşekilde bozuldu bizim işimizde..
dipnot: evlenmeyi düşündüğüm kişiyi kendi kızına düşünüyordu. onun kızı olmayıp ben olayınca böyle oldu..
anlatsam neler neler..
ALLAHa havalet ettim. kimsenin ahı kimse de kalmaz..

amcalarımı çok severim. ama bu amcamı hiç sevmiyorum. bana çok büyük kötülükler yaptı ALLAHa havale ettim.
onun yüzünden babamdan çok dayak yedim.. 18 yaşlarımdayeken bide düşünün..
3sene öncede biriyle evlenecektim.. kader mi değilmiş bilemem tabiki. ama çok kötü şeyler yaptı söyledi hakkımda.. birşekilde bozuldu bizim işimizde..
dipnot: evlenmeyi düşündüğüm kişiyi kendi kızına düşünüyordu. onun kızı olmayıp ben olayınca böyle oldu..
anlatsam neler neler..
ALLAHa havalet ettim. kimsenin ahı kimse de kalmaz..
o nedir öyle ya? amcam yokta iki tane dayım var, onlarda nişanda gördüler eşimi, hadsizler. icazetmi alacaksın ondan, tepem attı babama bile ben evlenmeye karar verdim dedim ki amca neymiş yani

Efser Efser 'cim,
Bana yolladığın şu kalpli kutudaki çikolatalar nereden?
Çok beğendik de.
Hangi şehirdeydin bir de. O civarlarda arkadaşlar var, isteyebilirim onlardan?

X