Yıldızname sonucum :(

madem atiyorsunuz bari guzel seyler atin belliki baktiran kisinin cani sikkin, belliki hayatinda bir seyler ters gidiyo, mutsuz bari sizde uzmeyin yahu:mad: canim guzel seyler dusun ki guzel seyler yasiyasin inanma bole seylere sikintidaysan dua et allaha yaklas boyle sarlatanlara degil bak hersey nasil yoluna girecek

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

madem atiyorsunuz bari guzel seyler atin belliki baktiran kisinin cani sikkin, belliki hayatinda bir seyler ters gidiyo, mutsuz bari sizde uzmeyin yahu:mad: canim guzel seyler dusun ki guzel seyler yasiyasin inanma bole seylere sikintidaysan dua et allaha yaklas boyle sarlatanlara degil bak hersey nasil yoluna girecek

Coook saol dua ediyorum hep ama iste gittim cok lazimmis gibi baktirdim sacmaladi durdu kafama takildi acaba mi dedim gecti gitti.

Su yolunu bulur dedim :)

Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene.

:banghead::banghead::banghead:

etki altında kalırsan zaten onu çağırırsın :KK34: ki, kalmıssın ve gelen gelmiş.

Gunun en karanlık anı gunesın dogusumdan hemen oncedır gıbı bır laf vardı . Nolur kendınızı strese sokmayın . Gaybı Allah bılır :)

Inanmayın böyle şeylere ..bazen öyle işler ters gider.dua edin biraz sabredin emimin bu günleride atlatırsınız

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Inanmayın böyle şeylere ..bazen öyle işler ters gider.dua edin biraz sabredin emimin bu günleride atlatırsınız

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Oyle yapiyorum insallah gecicek

Intertte derya abla diye biri var ona baktirdim bide taksimde mis sokakta bi cafe var orada bakti

bnde derya ablya baktırıyom ama grçek uzun yıldızname bakan yer biliyonmu özellklede sakarya da bildiğin bi yer var mı

Kizlar merhaba,

Bugun yildizname baktirdim ve duyduklarima uzuldum bir kac fikir verirmisiniz lutfen.
Yorum soyleydi; gecmisten birinin ahini aldigim icin tum ama tum kismetlerim kapanmis ve ben yaklasik 3 ay once isten ayrildim yaptigim basvurulardan geri donus bile olmuyor onceden calisirken bile patir patir ariyorlardi hem ask hem is hayatim kapaliymis ne yapmam gerekiyor sizce :KK43:

canım yıldıznameyi nerede kime kaça baktırdın detay verirmisin

X