yıldönümü yemeği yardımmm

Benim de bu hoşuma gitmişti.

Eklentiler

• 1238713_250631035086912_1005052764_n.jpg
    1238713_250631035086912_1005052764_n.jpg
    75 KB · Görüntüleme: 886
merhaba kızlar 20 kasım eşimle ilk evlilik yıldönümümüz ve özel olmasını istiyorum yemek felan hazırlıyım diyorum ama menü nasıl olmalı sizce birde ne hediye almalıyım fikirlerinize ihtiyacımm var özellikle menü konusunda...:)

canım fikrimi söyleyeyim ilk yıldönümümde ben de kendim hazırlamıştım sofrayı eşim gelince sürpriz olmuştu ben hazır çiğköfte aldım,tavuk salatası yaptım,zeytinyağlı dolmam vardı,çorba yapmıştım bi de mevsim meyvalarından çok güzel bir tabak hazırlamıştım ama sofraya çok özendim mumlar aldım evdeki güllerin yapraklarını kopardım masaya yaydım değişik bir ambians oldu yemekten sonrada aldığım pastayı getirdim sofraya güzeldi eşim çok mutlu olmuştu

merhaba arkadaşlar bir konuda fikrinizi almak istiyorum yardım lazım :) benim 4 senelik bir ilişkim var ve yıldönümümüz yaklaşıyor haliyle uzun bir zaman geçtiği için hediye bulmakta zorlanıyorum ve fikirlerinizi bekliyorum.. şunuda belirteyim kıyafet,saat vb hediyeler almıyoruz birbirimize ihtiyacımız olduğunda gidip birlikte alıyoruz onları daha böyle emek gerektiren değişik bir şey olsun istiyorum ve bendeki fikirler tükendi yardım ederseniz sevinirim :)

merhaba arkadaşlar bir konuda fikrinizi almak istiyorum yardım lazım :) benim 4 senelik bir ilişkim var ve yıldönümümüz yaklaşıyor haliyle uzun bir zaman geçtiği için hediye bulmakta zorlanıyorum ve fikirlerinizi bekliyorum.. şunuda belirteyim kıyafet,saat vb hediyeler almıyoruz birbirimize ihtiyacımız olduğunda gidip birlikte alıyoruz onları daha böyle emek gerektiren değişik bir şey olsun istiyorum ve bendeki fikirler tükendi yardım ederseniz sevinirim :)
Yemek yapabilirsiniz aslında.El emeği olur hem.

X