Yillardir kilo alamiyorum napsam olmuyo

Boyunuza gore 47 48 cok iyi. Benim fikrimce siz yemekle degil de sporla kilo alin. Kas kutlenizi artirin. Kalça için egzersizler yapin. 52kilo bence 1.52 için fazla olur. Benim 1.57 boyum. 52 kilo benim için ideal. 54e kalkinca hemen belli ediyor kilo aldigimi. O yuzden sizin içinde en fazla 50 olur. Bunun için de spor en iyisi. Dogumdan sonra zaten vucut bi salar kendini.
Çok teşekkür ederim haklısınız uygulayacağım dediklerinizi 🤗🤗

Kuruyemiş (dolu dolu avuç avuç)
Cici bebe
Zeytinyağı (her türlü yağ)
Kahvaltılık ezmeler (fıstık ezmesi, nutella)

Bunlar en kilo aldırıcı besinler simit, ekmek, meyve ile de alırsınız. Ama karnınızı dolduracağı için zorlanırsınız.

Bisi sorucam ve kilo alamıyorum geçen vucut analizi yaptırdım size bilgilerimi aticam bilen varsa yada bi önerisi olan bekliyorum
Kilo 47
Yas 25
Yağ oranı 21.05
Su 4.3
Kas 35.7
Vucut yapılanması 8
Kemik kg 1.9
Metabolizma hızı 11.72
Metabolizma yasi 12
Karin yağı 1.0

Ben de yaklaşık 2 yıldır beri kilo almaya çalışıyorum. Ne yaptıysam olmadı spora başladım, diyetisyene gittim ne yapacağımı bilmiyorum. Artık bu durumdan çok sıkıldım ben de pes ettim. Bebek bisküvisi çikolatalar, bademler olmuyor. 43 kilo 1.60 boyundayım. Sanırım metabolizma ile alakalı.

Bisi sorucam ve kilo alamıyorum geçen vucut analizi yaptırdım size bilgilerimi aticam bilen varsa yada bi önerisi olan bekliyorum
Kilo 47
Yas 25
Yağ oranı 21.05
Su 4.3
Kas 35.7
Vucut yapılanması 8
Kemik kg 1.9
Metabolizma hızı 11.72
Metabolizma yasi 12
Karin yağı 1.0
Mrb kilo almanız için atoym spirulina takviye gıdasını öneriyorum bir arastirin yine isterseniz ben ilgileniyorum. Bu işle benimle iletişime geçerseniz yardımcı olacagim

Ben de yaklaşık 2 yıldır beri kilo almaya çalışıyorum. Ne yaptıysam olmadı spora başladım, diyetisyene gittim ne yapacağımı bilmiyorum. Artık bu durumdan çok sıkıldım ben de pes ettim. Bebek bisküvisi çikolatalar, bademler olmuyor. 43 kilo 1.60 boyundayım. Sanırım metabolizma ile alakalı.
Mrb Atoym spirulina gida takviyesi ürününü oneriyorum gerçekten çok etkili ve doğal bir ürün benim bu işle ilgileniyorum benimle iletişime geçerseniz yardımcı olacağım 😊

Yaklaşık 2 sene önce bende de aynı sorun vardı 42 kiloydum diyetisyene gittim ve , bana Zade vital yer fıstığı yağı önermişti onu kullandım baya iştahım açıldı 50 kg gördüm 5 ay sürede .. sonrasında zayıflama gibi bir durum olmadı 😊 araştırın bir isterseniz

spor yapanların kullandığı bır taktık var yemek ye uyu yemek ye uyu yemek ye uyu akşam 2 saat spor ve yemek ye uyu böylelikle kilo almanız hızlanıyor

Kilo 47
Yas 25
Yağ oranı 21.05
Su 4.3
Kas 35.7
Vucut yapılanması 8
Kemik kg 1.9
Metabolizma hızı 11.72
Metabolizma yasi 12
Karin yağı 1.0
Pekmez ic

İsterseniz kilo aldırma programlarımız ile size Yardımcısı olabiliriz.

abla ücretsiz diyetisyenlik hizmeti mi veriyorsun allasen bi sal şu diyet
abla ücretsiz diyetisyenlik hizmeti mi veriyorsun allasen bi sal şu diyet konularını

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. İlgi alanım bu konularda olduğundan, buradayım. Başkalarını da bilgilendirmekten onur duyuyorum.

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. İlgi alanım bu konularda olduğundan, buradayım. Başkalarını da bilgilendirmekten onur duyuyorum.
ilgi alanınız diye özel danışmanlık hizmeti veremezsiniz ama. ha bildiğiniz şeyler varsa yazın yoruma, herkes faydalansın.

Yaptığım iş bu. Teşekkür ederim. Önerileriniz için. Zaman içerisinde konuyla ilgisi olan insanlarla elbette ki bilgilerimi paylaşacağım. Çünkü bu konular kişiye özeldir. Size iyi gelip, fayda gösteren bir beslenme şekli; bir başkasına fayda göstermeyebilir. Bu sebeple burada bilinçsizce “Git ekmek ye kilo alırsın ya da ekmeği kes kilo verirsin.” Gibi cümlelerle insanların hayatlarını etkilemek istemem. Gerçekten ilgisi olan ve bilinçli bir şekilde kilo kontrol programı uygulamak isteyen insanlara bildiğim her şeyi aktarırım. Çünkü en az sizin kadar benim de zamanım kıymetli her şeyi geçiyorum hayatlarımız çok değerli.

Yaptığım iş bu. Teşekkür ederim. Önerileriniz için. Zaman içerisinde konuyla ilgisi olan insanlarla elbette ki bilgilerimi paylaşacağım. Çünkü bu konular kişiye özeldir. Size iyi gelip, fayda gösteren bir beslenme şekli; bir başkasına fayda göstermeyebilir. Bu sebeple burada bilinçsizce “Git ekmek ye kilo alırsın ya da ekmeği kes kilo verirsin.” Gibi cümlelerle insanların hayatlarını etkilemek istemem. Gerçekten ilgisi olan ve bilinçli bir şekilde kilo kontrol programı uygulamak isteyen insanlara bildiğim her şeyi aktarırım. Çünkü en azı sizin kadar benim de zamanım kıymetli her şeyi geçiyorum hayatlarımız çok değerli.
yazdıklarınız üzerine beslenme ve diyetetik ile ilgili diplomanız olduğunu varsayarak sizinle tartışmaya son veriyorum

X