Yıllık öngörü/tarot

anonimyumurtaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2023
20
6
Kızlar yıllık öngörü için doğum haritası ya da tarot bakmak gibi şeylere merak saldım instadan birine yıllık öngörü için fikir sordum 5 bin tl dedi iyice abartmışlar sanki. Bunlar öğrenilebilen şeyler mi sizce böyle arada bi eğlencesine kendime bakarım ya da sene başlarında yıllık öngörü haritama bakarım dedim siz ne önerirsinizz

Kızlar yıllık öngörü için doğum haritası ya da tarot bakmak gibi şeylere merak saldım instadan birine yıllık öngörü için fikir sordum 5 bin tl dedi iyice abartmışlar sanki. Bunlar öğrenilebilen şeyler mi sizce böyle arada bi eğlencesine kendime bakarım ya da sene başlarında yıllık öngörü haritama bakarım dedim siz ne önerirsinizz
Kanka inanmıyorum bunlara bu yüzden bedava da olsa dinlemem shsjsjs

Doğum haritası iyi bakan birini bulursanız mutlaka baktırın kendinizi tanımanızda faydası olacaktır. Naz BAYATLI 'ya baktırdım memnun kalmadım haritanın derinine inilmiyor üstünkörüydü. Arkadaşıma baktırmıştım ona da kötü bakıldı.Basit kaçıyor. Dilek merdoğlu var maşallah uçmuş 5.000 TL istiyor bu insanların profesyonelliği ya da doğru bakıp bakmadığını kontrol edecek bir yapı yok tabi ki.

X