yine acı bir tecrübe

Bu kaçıncı ayrılıp barışma?
Gerçek bir ilişki de yok zaten ortada.
Ama bu hikaye böyle bitmez, siz yine görüşürsünüz🥴
bende şimdi silsem mi engellesem mi işte kararsızım.
silsem ya yine yazarsa? engellersem aklına esip işyerine gelirse?
artık öyle yada böyle bitsin istiyorum bende

Sorunlarinizi konusarak cozmek yerine pasif agresif bicimde mesajlarina cevap vermeyerek cozmeye calismaya devam ettiginiz surece butun iliskileriniz bunun benzeri olacak.

En az 25 yas ustu bir kadin oldugunuzu dusunuyorum. Sessiz kalinca karsi tarafin size gore yaptigi hatayi anlamasini bekliyor musunuz gercekten? Cocuklara uygulanan dusunme koltugu mu bu adam dusunsun bana iyi geceler demedi o zaman ben hata yaptim diye... Inanilmaz yorucu bir iletisim sekliniz ve sagliksiz bir iliski patterniniz var. Yardim alsaniz cok fayda gorursunuz aslinda.

sğl tatlım ya. ne hayallerle senin ismini verecektik yavrumuza :KK43:
şaka bir yana yok artık diyorum. bir tane mi adam gibi adam kalmaz etrafta
Azicik unut şu su aygirini, biraz da zaman ver, önümüzde ki maclara bakalim. Ünlü düşünür Fatih Terim'in dedigi gibi, look to the tabela.🤔

bende şimdi silsem mi engellesem mi işte kararsızım.
silsem ya yine yazarsa? engellersem aklına esip işyerine gelirse?
artık öyle yada böyle bitsin istiyorum bende

Hicbir sey yapmama gibi bir seceneginiz de var. Sonucta rehberimizde kayitli olan kisilerle iletisime gecme ya da gelen her mesaja geri donme gibi zorunluluklarimiz yok.

Hicbir sey yapmama gibi bir seceneginiz de var. Sonucta rehberimizde kayitli olan kisilerle iletisime gecme ya da gelen her mesaja geri donme gibi zorunluluklarimiz yok.
onun listemde kalmasını istemiyorum. bu kadar mı değer vermiyorsun diye sordum. evet yazmış. daha ne olsun. o kadar kırıldım ki. tlf umda görmek istemiyorum.

onun listemde kalmasını istemiyorum. bu kadar mı değer vermiyorsun diye sordum. evet yazmış. daha ne olsun. o kadar kırıldım ki. tlf umda görmek istemiyorum.

O zaman iciniz rahat edecekse silin. Ama bu silme ve engellemeyi yine tepki amacli yapiyorsaniz bu sorun iste. Zaten fark edecegini sanmiyorum karsi tarafin. Ben mesela biri beni silse fark etmem, onun takibini neden yapar ki insan.

Başta nasıldı ilişkiniz ?
en başta benimle görüşmek için ölen biriydi ama araya sürekli küs barışlar girince sanırım bitmiş içinde birşeyler.
hayır sorun bitmesi değil. sorun bitmesine rağmen ben iletişimi kessem bile devam ettirmeye çalışması. neden ya? bu kadar mı ruhun yok

O an elinde biri yok.

Ya da yedekte tutuyor, hicbir kapiyi tam olarak kapatmak istemedigi icin arada kendini hatirlatiyordur. Benim esimin erkek kardesi bu modelden. Hayatinda ayni anda flort ettigi kadinlarin sayisini bilmiyoruz, hicbirine deger verdigi ya da ciddi bir iliski yasama niyeti yok.

O zaman iciniz rahat edecekse silin. Ama bu silme ve engellemeyi yine tepki amacli yapiyorsaniz bu sorun iste. Zaten fark edecegini sanmiyorum karsi tarafin. Ben mesela biri beni silse fark etmem, onun takibini neden yapar ki insan.
yok bu engelleme işini aslında tepki amaçlı yapmıyorum. aklına esip yazmasın diye yapıyorum.
bi de silince arada çevrimiçimi diye bakma ihtiyacı duyuyor insan ama engelleyince bunun olması daha zor.
şuan ona o kadar kırgınım ki. hiçbir tepki vermeye bile gücüm yok gerçekten. tepki bile verme ihtiyacı hissetmiyorum.
yani hiçbir erkekten bu lafı duymadım. evet küfür bile yedim sinirlendiği zaman erkek arkadaşımdan hem de ne küfür. ama bu şekilde yüzüme değer vermediğini açıkça yazan biri ilk defa oldu. şaşkınım daha doğrusu. ben değer vermediğim birine bir kelime bile yazma zahmetinde bulunmam.

yok bu engelleme işini aslında tepki amaçlı yapmıyorum. aklına esip yazmasın diye yapıyorum.
bi de silince arada çevrimiçimi diye bakma ihtiyacı duyuyor insan ama engelleyince bunun olması daha zor.
şuan ona o kadar kırgınım ki. hiçbir tepki vermeye bile gücüm yok gerçekten. tepki bile verme ihtiyacı hissetmiyorum.
yani hiçbir erkekten bu lafı duymadım. evet küfür bile yedim sinirlendiği zaman erkek arkadaşımdan hem de ne küfür. ama bu şekilde yüzüme değer vermediğini açıkça yazan biri ilk defa oldu. şaşkınım daha doğrusu. ben değer vermediğim birine bir kelime bile yazma zahmetinde bulunmam.

Ama zaten davranislari ile deger vermedigini gostermis, siz gormek istemememissiniz. Bazen net olmak daha iyi, en azindan kafanizda soru isareti kalmaz.

Neden cevrimici mi diye bakma ihtiyaci duyuyorsunuz o kismi anlamadigim icin cevaplayamiyorum. Cevrimici olsa ne olur ki?

bana bu adam ya çok bıkmış ya da konuştuğu başka biri varmış izlenimi verdi. ben bikaç konunuzu okudum ve okurken bile yoruldum, sürekli trip halindesiniz, sürekli karşı taraf hata yapıyor siz de susup gönlünüzü almasını bekliyorsunuz sanki. açık açık konuşmak neden bu kadar zor?

Ama zaten davranislari ile deger vermedigini gostermis, siz gormek istemememissiniz. Bazen net olmak daha iyi, en azindan kafanizda soru isareti kalmaz.

Neden cevrimici mi diye bakma ihtiyaci duyuyorsunuz o kismi anlamadigim icin cevaplayamiyorum. Cevrimici olsa ne olur ki?
evet belki de eski davranışlarından ötürü, yani çok uzun süre peşimden koştuğu için hani insanda o değer görmenin verdiği bir rahatlık oluyor. o yüzden farkına varamadım bence. onda birşeyler sürekli biterken bende yeşermeye başlamış olabilir.
çevrimiçimi diye bakıyordum hep bundan önce çünkü merak ediyordum. meraktan yani. ama o zaman bu lafı yememiştim. bi şekilde hala ilgisi var sanıyordum.

en başta benimle görüşmek için ölen biriydi ama araya sürekli küs barışlar girince sanırım bitmiş içinde birşeyler.
hayır sorun bitmesi değil. sorun bitmesine rağmen ben iletişimi kessem bile devam ettirmeye çalışması. neden ya? bu kadar mı ruhun yok
Burada da pek bitmeyecek gibi hissettim ben . Yaşlar kaç ?

bana bu adam ya çok bıkmış ya da konuştuğu başka biri varmış izlenimi verdi. ben bikaç konunuzu okudum ve okurken bile yoruldum, sürekli trip halindesiniz, sürekli karşı taraf hata yapıyor siz de susup gönlünüzü almasını bekliyorsunuz sanki. açık açık konuşmak neden bu kadar zor?
açıkça konuşmak istediğimde kaçıyordu. yani aramızda sorun olduğunda ben arıyordum açmıyordu. mesaj yazıyordum uzunca okuyordu cevap vermiyordu. yani bende ilk baştan iletişim kurmayı denedim. ama baktım iletişim kuramıyorum. biliyorum ki arasam açmıcak o yüzden artık ben de bu yolu deniyordum mecburen

X