yine acı bir tecrübe

salla bosver o zaman, böyle ömür mü geçer? eminim sana değer veren daha iyi hissettirecek kişiler çıkacaktır. ayrıl barış ilişkiler insanı sadece yıpratıyor. ilişki seni daha iyi hissettirmeli, sürekli dibe çekmemeli.

Türkiyenin en sıcak bir ilinde yaşıyorum, ona rağmen dışarısı çok ayaz. Valla bu havada kocam çağırsa dışarı çıkamam. Hele ki ayrıl barış giden sevgili triplenip çağıracak hiiiççç işim olmaz.

sorun gelmemesi değil. eğer bana gelmek isterdim ama şu sebeple gelemiyorum deseydi. anlardım. ama ihtiyacım olduğunda hiç yanımda olmayacaksın o zaman bu kadar mı değer vermiyorsun sorusuna evet yazdı. bunu yazmasaydı gelmemesine bu kadar içerlemezdim.

Tamam da, geç oldu biraz da hastayım gelemem yazmış. Yani mazeret bildirmiş. Siz olayları tırmandırmışsınız

Neden kendinize bunu yapıyorsunuz?
Neden kendinize bunu layık görüyorsunuz?

Neden devam ettirmek yerine kapının önüne koymadiniz? Neye mecbursunuz? Niye mecbur hissediyorsunuz?

Saçma sapan birinin gönlünü hoş tutmaya mecbur muydunuz? Kendinizi bu tür adamlar için harcamaya mecbur muydunuz? Bu kadar mı değersizsiniz??

Bir kadının kendini bu kadar değersiz görmesine, kendine hiç değer vermemesine üzüldüm.

mecbur olduğum bişey yok. aslında önceden çok reddettim. yine de engelli olduğu halde hep yazdı. asıl etkilendiğim kısım bu oldu. uğraştığı için sanırım ona karşı bir kredi oluştu içimde. bu kredi de onun bi tarafını kaldırdı. yani olay böyle bir zincirlemeyle oldu

Bence artık sen de bitir.. ilişki yalama olmus ayrıl barış.. hayatını yaşa takılma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…