Yine baba evindeyim

Yok kocam yapti cisini . Bende bunu anlamıyorum telefonda arar is yerinde canim cicim ama eve gelince farkli ruyamda bizim soba boşluğundan muskalar cikiyordu anlattım bağırdı bana sus tamam konumsa
konuşma diye anlamiyorum belkide yüZümü gorunce sniri bozuluyor
Ya ben pek inanmam ama koru enerjiye inanırım. Psikolojikmi nedir evin heryerini sirkeyle silmeye başladım hatta duşta onada kendimede dökerim az bir sirke. Dene bakalım dua et

Okudum ama tek taraflı olmuyor böyle şeyler.Mesela kayınbiraderin sana ne konu üzerine ne söyledi ve bu hakkı kendinde nasıl buldu sen ağzının payını nasıl veremedin ,yeni evli bile olsan.Kayınvaliden konuşmuşsa konuşmuş sen bu durumu bebeğin var neden çok üstüne düştün demek ki cahil insanlar diye geçiştiremedin.Sevmediğin biriyle neden evleniyorsun.Sevsen idare edebilrdin belki ama sen de de sabır yok.
Şu internetin yüzünden hergün yuvalar dağılıyor,hepimizin eşi de hemen hemen aynı kulvarda oyun peşinde ,ama konuşmuyorsa keyfi bilir sen çocuğunla ilgilen zaten hastaymış.Allah şifa versin baba evinde o bebeğe bakmak daha zor ne biliyim .Bence çok sinirlisin öyle hissettim bi rahatlasan rahat kafayla eşinle konuşsan ,bi aileleri konuşmasanız ,terapiye gitseniz en son boşanmayı dene derim.Sanki bizim harika evliliklerimizde 2 çift eşimizle konuşabiliyormuyuz.Yok ama ben yorgun o yorgun hayat geçiyor işte.Ama mutluyuz çünkü evinin sorumluluğunu bilen eşler iyice azaldı ,olanın da değerini bilelim diye bazı şeyleri görmezden geliyoruz.Herşeyin suçu cahillik,teknoloji kullanımını bilmemek

Okudum ama tek taraflı olmuyor böyle şeyler.Mesela kayınbiraderin sana ne konu üzerine ne söyledi ve bu hakkı kendinde nasıl buldu sen ağzının payını nasıl veremedin ,yeni evli bile olsan.Kayınvaliden konuşmuşsa konuşmuş sen bu durumu bebeğin var neden çok üstüne düştün demek ki cahil insanlar diye geçiştiremedin.Sevmediğin biriyle neden evleniyorsun.Sevsen idare edebilrdin belki ama sen de de sabır yok.
Şu internetin yüzünden hergün yuvalar dağılıyor,hepimizin eşi de hemen hemen aynı kulvarda oyun peşinde ,ama konuşmuyorsa keyfi bilir sen çocuğunla ilgilen zaten hastaymış.Allah şifa versin baba evinde o bebeğe bakmak daha zor ne biliyim .Bence çok sinirlisin öyle hissettim bi rahatlasan rahat kafayla eşinle konuşsan ,bi aileleri konuşmasanız ,terapiye gitseniz en son boşanmayı dene derim.Sanki bizim harika evliliklerimizde 2 çift eşimizle konuşabiliyormuyuz.Yok ama ben yorgun o yorgun hayat geçiyor işte.Ama mutluyuz çünkü evinin sorumluluğunu bilen eşler iyice azaldı ,olanın da değerini bilelim diye bazı şeyleri görmezden geliyoruz.Herşeyin suçu cahillik,teknoloji kullanımını bilmemek
Eltim surekli kp e benim düğünüm güzel olmadi bana sunu almadınız bunu almadiniz diye annesi gile küs gidiyor kpde biz esya alırken eger eltin sorarsa seninle ayni magazadan aldik esyalari dersin dedii bikac gun sonra elti esyalari nerden aldiniz diye sordu bende sizin aldığıniz yerden aldik dedim eltim bana sen beni kıskanıyor sun çekmiyorsun gibi sözler söyledi aramızda tartışmaya basladik bana al eşyalarını bi tarafina s.. dedi bende kp ye anlattim durumu duzletsin diye . Sonra kaynim bana haber gondermis shinshin seen kim oluyorsun da daha bizim kapimiza gelmeden benim karima laf edebiliyorsun diye ben gene kp ye söyledim durumu duzelt diye kp tmm dedi ama hic bir sey yapmadi ben 15 günlük evliyken esimin ailesine ziyarete gittik kaynimda ordaydi sen benim karima nasıl laf edesin vs basladi bende benimle boyle konusmazsin dedim oda burasi benim evim istediğim gibi konuşurum git babanın evinde konus dedi kvdede onunla birlikte oldu kp hic bisey demedi . Kv senin Ceyiz in iyi degil sen bisey getirmedin muhabbeti yapti halbuki babam onların alacağı esyalara bile yardim eettti sonra oglum seni istemiyor dedi vs . Bu sekilde gelisti olaylar benim bi hatam mi var sizin gorupte görmediğim bi sucum mu var soyleyin lutfen. Butur seyleri yasayinca insan sinirli oluyor dan bi yere kadar sakin oluyor

Hahahahahahaahah tobe tobe insani kotu kotu konuşturuyorlar degil mi
Bu kabadayilik nerden geliyor suratina bakmamalar falan
Simdi akli sira senden anahtari aldı hani gurur yaptı erkeklik gururu sana yüz vermedi delikanlı yani erkek adam yuz vermez hesabi ama bir yandan pisman internete resimleri koyuyor profile. Aptal kiz bu erkekler .
Eger barismak isterse psikiyatri ye gitme kosuluyla barisacagim

Gecmıste olan seylere sünger cekemeyeceksenız o anda , o zaman butun o kotu seyler yaşanırken yapacaktınız yapacağınızı.
Suanda cok cok cıddı bısey gormuyorum , daha doğrusu sızde normal degılsınız.
Sız bıseyler yapın sız nıye ayrı odada oturuyorsunuz?
Napiyim adam tek kelime etmiyor yuzume bakmiyor neden yanimda oturmuyosun bile demiyor 2 yıldır çabalıyorum ama olmuyor neden konusmuyor sun dedigimda kavga ediyoruz

Sana küfür eden kaynina 5 çeşit yemek yapiyorsun. Namusuna laf eden eşin ile çocuk yapiyorsun.

Kendine değer vermedikçe, kimse sana vermez. Sen sürekli aşağladiğin halde, halen sana güler yüz gösteren insan üzerine ne düşünürsün?

Ayrica hastalik yok, birşey yok. Adam yatağa işiyor ve utanmanin yerine senin toplamani istiyor.

Boşan bu adamdan. Yoksa çocuğun evliliğin, babaliğin böyle birşey olduğunu sanar, ki değil, hiç değil.
Bana kufur eden kaynimla görüşmuyorun bu badma
Yok

Sana küfür eden kaynina 5 çeşit yemek yapiyorsun. Namusuna laf eden eşin ile çocuk yapiyorsun.

Kendine değer vermedikçe, kimse sana vermez. Sen sürekli aşağladiğin halde, halen sana güler yüz gösteren insan üzerine ne düşünürsün?

Ayrica hastalik yok, birşey yok. Adam yatağa işiyor ve utanmanin yerine senin toplamani istiyor.

Boşan bu adamdan. Yoksa çocuğun evliliğin, babaliğin böyle birşey olduğunu sanar, ki değil, hiç değil.
Bana kufur eden kaynimla görüşmuyorum bu baska kaynim.

Sen de bi acayipsin öldürmeyeceksen ne diye bıçak falan alıyosun? Sırf dikkat çekme hareketleri.
Nasıl hayatlar yaşıyorsunuz anlamıyorum. telefonda aşkım diyor akşamına evden kovuyor. Zaten ağzıyla defalarca söylemiş beğenmiyosan git, istemiyosan durma diye.
Beğenmiyorsan git geri gelme, bu adam düzelmez

Görücü usulu mu evlendiniz ? 1.5 senede nasil bu hale geldiniz cidden merak ettim. Konusulana cevap vermemesi seni ciddiye almamasini falan gectim de anneme laf edersen kafani koparirim diyen adamin ben kafasini koparirim bu nasil evlilik arkadasim saygi yok sevgi yok arada birde cocuk var cok uzuldum o yavru icin ne diyim Allah kolaylik versin

Çalışıyor musun , iş okul vs var mı ? Ayrılsan ailen destek olur mu ?

Bi aile terapistine gidip , ailesiyle se görüşemeyeceğinizi söylerseniz Şart koysanız belki düzelirsiniz ama bilmiyorum.

Adamın şahsiyeti henüz olgunluğa ermemiş
Ne seni nede ailesini idare etme becerisi mevcut evlenmiş işte, sende onu hizmetçisi konumunda

Ailenin yanında daha mutlu olacagini sanıyorsan yaniliyorsun bunu diyebilirim sadece.. yani boşanacak bisey goremedim ben ortada ama bilmiyorum

Şaka mı yapıyor sunuz? Rahatınız bozulmasın diye aşağılandığınız bir evde kalmak mı doğru olan?
İşediysem kendi yatağıma işedim diyip yatak sildiren bir "adam". Erkek kardeşi eşine küfür eden, sende edebinle otursaydın diyen bir adam. Bu mu bir kadına layık gördüğünüz? Yok olmak, sevilmemek, aşağılanmak. Gerçekten anlamak çok zor. İnsanlar hata yapar, kişiye göre her şey affedilir. Ama bukadar da değil.

Sen de bi acayipsin öldürmeyeceksen ne diye bıçak falan alıyosun? Sırf dikkat çekme hareketleri.
Nasıl hayatlar yaşıyorsunuz anlamıyorum. telefonda aşkım diyor akşamına evden kovuyor. Zaten ağzıyla defalarca söylemiş beğenmiyosan git, istemiyosan durma diye.
Beğenmiyorsan git geri gelme, bu adam düzelmez
Bianlik sinirle yaptığım biseydi insan bu kadarıni yasayinca aklıselim davranmıyor . Git diyor kötü davranıyor sonra ozur dileyip affettiriyor vs

Çalışıyor musun , iş okul vs var mı ? Ayrılsan ailen destek olur mu ?

Bi aile terapistine gidip , ailesiyle se görüşemeyeceğinizi söylerseniz Şart koysanız belki düzelirsiniz ama bilmiyorum.
2 yillik mezunuyum ailesiyle görüşmedim 1 yil dahada agrasiflesti .

2 yillik mezunuyum ailesiyle görüşmedim 1 yil dahada agrasiflesti .
1 yıl eşinin ailesiyle görüşmemeyi nasıl başardın, söylede ben de ayni yöntemi uygulayayım. Benim esim beni zorla götürüyor ailesinin yanına, resmen bana baskı yapıyor boşanmakla tehdit ediyor zorla götürüyor beni. O kadar kavgalar ettim gitmemek için en fazla 1 buçuk ya da 2 ay gitmekten kurtuluyom, sonra hop yine götürüyor yine gidiyoz bıktım artık. Keşke yılda 1 kez görsem yüzlerini. Ben gitmesem kayınbabam çat kapı hesap sormaya kavga etmeye geliyor evime. Ben bunlardan nasıl kurtulcam bilmiyom. Siz nasıl başardınız 1 sene görüşmemeyi?

Diğer konularını okudum ve seninde büyük ölçüde suçlu olduğuna eminim doktor onaylı takıntı ve olayları büyütme hastalığın olduğunu yazmışsın zaten önceki postlarında bir an önce emzirmen bittiyse doktora git ve gerekli ilaçlarını al eşin seni dövmüyor aldatmıyor babandan nefret ettiğin postların var şuan herşeyine baban koşuyor annem bana beddua etti bidaha evime gelme dedi demişsin şuan onun evine sığınıyosun çok şaibelisin bi an önce tedavi ol

Diğer konularını okudum ve seninde büyük ölçüde suçlu olduğuna eminim doktor onaylı takıntı ve olayları büyütme hastalığın olduğunu yazmışsın zaten önceki postlarında bir an önce emzirmen bittiyse doktora git ve gerekli ilaçlarını al eşin seni dövmüyor aldatmıyor babandan nefret ettiğin postların var şuan herşeyine baban koşuyor annem bana beddua etti bidaha evime gelme dedi demişsin şuan onun evine sığınıyosun çok şaibelisin bi an önce tedavi ol
Gitcek yeri olmayınca mecburiyetten sıgınmistir anlasamadigi ailesinin yanına, benimde gitcek yerim yok kocama ve ailesine katlaniyorum mesela

Demek istediğim arkadaşımız piskolojik rahatsızlığı olduğunu kabul ediyor ve ilaç kullandığımda geçti gibi oluyor demiş belkide gene kendi aklı büyütüyosur olanları belkide haklıdır da sonuna kadar ben buna takılmıyorum herkeZden önce kendi mutluluğu için evladı için tedavisini olması gerekir

X